Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 éves érettségi előtt álló,...

18 éves érettségi előtt álló, élettapasztalat nélküli, szép nő kijelenti hogy nem jön össze akárkivel. Miért ő kicsoda hogy nem állhat össze akárkivel, atyaúristen?

Figyelt kérdés
Nem az erkölcsbajnoka beszél belőle, hanem hogy lenézi az átlagfizetésűeket, miközben annak szintjére sem ér fel.Életébe nem dolgozott fix munkahelyen, szüleinek a kitartottja.
2016. aug. 1. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
És? Joga van hozzá. Mindenkinek joga van olyan emberrel összeállni, amilyennel akar.
2016. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Kijelentheti, mert az ő dolga, de ez nem nő, csak egy kis fruska, akinek remélhetőleg benő majd a feje lágya.
2016. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés. De amúgy miért lenne joga hozzá? Szabad párválasztás van! De az nincs benne az alaptv-ben hogy alanyi jogon illik a szép nő a milliomos nagyfejekhez. Az sincs benne hogy válogatni kell és a a legtöbb férfi kárára kirekesztésére és megkülönböztetésére csinálhatja ezt meg a szép nő. Az alaptv-ben az van hogy minden ember egyenlő és ezzel a bombanő szembemegy az ilyen felfogással. Figyed a kérdést fiam!
2016. aug. 1. 14:34
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem téged választott mi ?

Ilyen személyiséggel meg is ertem.

2016. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Jó, de akkor te se rekesszél ki ám senkit! Állj össze 150 kilós, bajszos, szőröslábú, pattanásos, 4 elemit végzett, fogatlan, 56 éves banyával. Vagy neked talán jogodban áll BÁRMILYEN téren (súly, szépség, iskolai végzettség, életkor) kirekeszteni bárkit? Legyél akkor követketezes és állj össze BÁRKIVEL mindentől függetlenül, aki ezt akarja tőled.


Még mielőtt okoskodnál, pontosan értem én, hogy mi zavar, de fordítsd meg a kérdést. Kivétel nélkül mindenki állít paramétereket a párválasztásban, többek között te is. Ehhez mindenkinek joga is van. Alaptörvényt idekeverni, hát azért finoman szólva érdekes logika.


Ne hisztizz, mint egy ötéves kislány, keress más puncit, oszt' jónapot.

2016. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
"Szabad párválasztás van!" Pont ezért van hozzá joga. Próbáld feldolgozni hogy nem téged választott és ne rinyálj mint egy 14 éves kislány. Amúgy is ezek szerint egy kis ribi nem tudom mit vagy úgy oda.
2016. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

"Szabad párválasztás van!"


"Az sincs benne hogy válogatni kell és a a legtöbb férfi kárára kirekesztésére és megkülönböztetésére csinálhatja ezt meg a szép nő."


Saját magadat cáfoltad. Most mi van?

Egyébként miért veszed komolyan?

Az ilyen csaj egy éjszakára jó... többre minek? :D


19/f

2016. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vannak ilyen pénzribik is, nem kell velük foglalkozni, mert a lányok 95%a nem ilyen. Én is kijelenthetem hogy csak Victorias Secret szupermodellekkel akarok járni, minden jogom megvan hozzá.
2016. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Annyira érdekes az ilyen kis fütyi, aki azt hiszi, hogy csak mert valamit akar, az jár neki.
2016. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te ki vagy, hogy csak 18 éves érettségi előtt álló, élettapasztalat nélküli, SZÉP LÁNYOK érdekelnek és elvárod, hogy az öledbe üljenek, mert robotolsz a pénzért, mint bárki más, aki dolgozik?
2016. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!