Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Érdekelne, hogy milyen ellátás...

Érdekelne, hogy milyen ellátásokat számláztak a TAJ-számodra?

Figyelt kérdés

Mit szólnál ahhoz, ha a kormány intézkedését követően kapnál az OEP-től egy olyan értesítést, melyben közlik,hogy a TAJ-számodra milyen ellátásokat számláztak az egészségügyi intézmények, a körzeti orvosod?

Szerintem meglepődnénk.


2010. szept. 8. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ja.
2010. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert a Központi Állami Kórházban kirobbant egy botrány, hogy ukránokat gyógykezeltem magyarok taj-számán, és ezeket le is számlázták az OEP-nek.

Durva!

2010. szept. 8. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha regisztrálsz az ügyfélkapun, meg tudod nézni, milyen ellátások vannak a nevedre számlázva. Én néztem már az enyémet, semmi olyan nincs rajta, amit ne tényleg velem csináltak volna.
2010. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én időnként megnézem ezt az ügyfélkapun, és nekem is csak azt számlázták, amit meg is csináltak.
2010. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
kérdező le vagy maradva...ügyfélkapu, ugye..+ baromira nem örülnék, ha még arra is feleslegesen szórnák a pénzt, hogy papírosokat postázzanak nekem
2010. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megszoktam nézni régebben a beteg életutam az ügyfélkapun. Évekkel ezelőtt volt olyan, hogy a taj számomra Szombathelyen írtak fel, és ugyanott váltottak ki gyógyszereket. Pesti vagyok, és 30 éve nem voltam Szombathelyen.Azt is tapasztaltam, hogy inzulinnal, és tesztcsíkkal manipulálnak.

Én nem lepődnék meg.A leírtakat jeleztem az OEP-nek..

Olyan választ kaptam, a jelzett ügy már elévült.

2010. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

18:58

Köszönöm az illedelmes tájékoztatásod.

Regisztrálni fogok, de nem lehet mindenki olyan okos mint te.

2010. szept. 8. 19:23
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

igen sajnos előfordulnak visszaélések, nem véletlenül olyan nagy a lakosság számához viszonyítva, magyarországon az OEP. gyógykezelések támogatására kifizetett összeg!

saját tapasztalat: vidéki kórház, fizikoterápiás részlegén kaptam papíron, (az OEP fele leadott) kezelést, és csak azon bukott meg a dolog, hogy ugyanbben az időpontban, Bp-i klinikán voltam fekvőbeteg...

ezért találom jónak, az On-line, Betegéletút lekérdezés lehetőségét, az Ügyfélkapun keresztűl (itt még az OEP. támogatott gyógyszerek kiváltását is rögzítik és megtekintheted)

2010. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mikor pár éve a bölcsességfogamat műtötték, a zárójelentésen volt pár el nem végzett vizsgálat, és 1 éjszakát papíron benn töltöttem a kórházban. Leállhattam volna pampogni hogy ilyen nem is történt, de mivel maximálisan elégedett voltam az ellátással ez nem igazán zavart. A kórházak amúgy is szarul állnak anyagilag, hát még ha nem csinálnak ilyeneket.

Persze ettől még nem helyes ez a gyakorlat.

2010. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!