Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megváltozott a véleményed...

Megváltozott a véleményed hogy kire szavazol az utóbbi napokban az ukrán helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan és miért?
2022. márc. 1. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Putinra. Mert tökös.
2022. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Demokrata voltam, vagyok. Ez a pár nap csak megerősítette a döntésemet.
2022. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Elbizonytalanított az eddigiben.
2022. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy, Orbánból simán kinézem, hogy valami hülyeséget csinál, és a NATO pont akkor fog cserbenhagyni, amikor szükségünk lenne rá.

Nameg ez a mocskos Putyinpropaganda, amit a Fideszes médiumok nyomnak, hányingerkeltő. Sose szavaznék a Fideszre.

2022. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Részben.ugyanis Putyinra csak sajnos rá nem lehet.
2022. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem változott. Aki ebben a kiélezett történelmi pillanatban képtelen tisztán és egyenesen állást foglalni, képtelen megkülönböztetni az agresszort az áldozattól, azt én nem tudom támogatni szavazatommal. Putyin csatlósát nem támogatom.
2022. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Per pillanat azt mondja a szélsőbaloldal, hogy le kell állítani Paks 2-t, és külföldről drága áramot venni. Ahelyett, hogy azt mondanák, hogy keressünk másik kivitelezőt. Bizonyára nem csak Oroszország képes atomerőműveket építeni.


Most ezek tényleg ennyire fogyatékosok, vagy szándékosan veszíteni akarnak? Őket is, meg a szavazóikat is azonnal gumiszobába kéne tenni!

2022. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
7) egyszerűbb a fideszt elzavarni.a Ft még az ukrán hrivnyánál is rosszabbul megy,ez el mond mindent a kormány hazudozásáról,az erősödő gazdaságról.
2022. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bobby11 válasza:
44%
Csak megerősített benne, hogy az ellenzéki csürhére egy sz*ros kutyaólat se szabad rábízni, nemhogy ezt a szép országot.
2022. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Csak megerősített az ellenzék mellett.
2022. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!