Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit keres a Jobbikban Osvát...

Mit keres a Jobbikban Osvát Lajos, Pősze Lajos és Morvai Krisztina?

Figyelt kérdés
Nem lejáratásként, ez csak egy kérdés. Számomra felfoghatatlan, hogy egy ex?komcsi, egy überkapitalista állat és egy ex?neolib politikus tagja egy olyan pártnak, amely nézeteikkel pont ellentmond. A többi párttaggal nincsen bajom, pl. Vona Gáborral egyszer találkoztam személyesen, és szerintem egy nagyon szimpatikus és értelmes ember. Akit még nagyra tartok a pártból, az Szegedi Csanád, persze ő kolléga is egyben :)
2010. márc. 8. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Osvátról és Pőszéről nem tudok, de Morvai az nem fideszes volt?
2010. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

ahogy Vona Gábornak is ő nekik is megváltozott a hitbeli meggyőződésük...


Vona Gábor is Orbán Viktor polgári körének a tagja volt de nem tetszett neki ami ott folyik


és új útra lépett egy Jobbik útra


biztos ők is változást akartak mer látták hogy az nem működik... :)

2010. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

folyt:


legjobb példa erre Pörzse Sándor aki fel is vállalja hogy hajdan fideszes volt

2010. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:09

Szintúgy Morvai. Egy rádiós beszélgetésbe, mikor 2006 okt 23 volt a téma, felvállalta, hogy akkor a Fidesz nagygyűlésen tartózkodott stb...

2010. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem az számít, mi volt valaki, hanem hogy mi jelenleg. Minden embernek van jellemfejlődése, beláthatja a hibáit, és változtathat a véleményén.

Persze a múltban elkövetett bűnöket nem lehet semmissé tenni, de az, hogy valaki fideszes volt, nem bűn.


Mellesleg én úgy tudom Morvai nem jobbik tag és nem is volt soha.

2010. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegnap 16:23-nak: Én pedig Orbán Viktor mellett álltam Bessennyei Ferenc gyászszertartásán a Farkasréti temetőben, mégsem gondolja rólam, hogy Fideszes vagyok. (El sem tudod képzelni, mekkora undort éreztem akkor!)
2010. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha én álltam volna Orbán Viktor mellett, én is undorodtam volna. Morva Krisztinában elsősorban az a negédes mosolya a visszataszító. (Egy az ország sorsával elégedetlen, azért aggódó "politikus" a tökéletes magánélete - incl. anyagi biztonság - ellenére sem lehet boldog, tehát nincs oka vigyorogni.) Számomra ettől lett hiteltelen.
2010. márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gond Pősze Lajossal? Hogy Osvátot nem szereted, azt megértem, bár ő szerintem a karrierje miatt volt az mszmp tagja. Morvaival sincs gond, nem hiszem, hogy "bűn" lenne ha valaki volt fideszes.
2010. márc. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Drágáim! Ez ugyan nem Jósda és nem a Jósok Fóruma, de ennyire rövidlátók vagytok?

Nem kell a Fidesznek 66 százalékot elérni s választásokon. Elég lesz az 50 és fél plusz a Vonáék és akkora koaliciót csinálnak, mint ide Nemesmedves!!! Ezért írja már oda előre a Jobbik a szórólapokra, hogy Morvai Krisztina a Jobbik ÁLLAMFŐ jelöltje!

2010. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!