Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem küldött Orbán...

Miért nem küldött Orbán Viktor levelet?

Figyelt kérdés
Azt ígérte hogy a nyugdíjasoktól levélben kérdezi meg hogy mit szeretne,mi a problémája hogy jobban tudjon segíteni.A környékünkön egyetlen nyugdíjas sem kapott levelet.
2010. okt. 6. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mifelénk kaptak.
2010. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Talán hiányzik egy kéretlen spam levél, amire ha válaszolsz, úgyse olvas el soha senki? Amit csak azért írnak, hogy Vikike diadalmasan bejelenthesse, hogy ő x millió nyugdíjassal konzultált?
2010. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Örülj neki. Az egész csak arra szolgált,hogy nyilvántartásba vegyék az adataikat.

A kérdéseket pedig előre megírták,és csak témánként 3-at lehetett beixelni.

Ha megakartam volna írni a véleményemet,akkor külön levelet kellett volna írnom. Azt már nem is említem,hogy nem volt válaszboríték, a saját pénzemen kellett volna bélyeget vennem.

Az egész csak szépen szóló,hatásvadász propaganda volt.

2010. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Azok kaptak, akik régebben megadták az adataikat, és nyiván vannak tartva, mint szimpatizánsok.

Sokat nem veszített aki nem kapott. Csak kérdéseket lehetett beikszelni.Arra, hogy a nyugdíjas bármit írjon, nem volt hely.

2010. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd Kubatov Gábort!
2010. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

orbán viktor azt izente

elfogyott a regimentje...

2010. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem csak a nyilvántartottak kaptak,az utcánkban minden nyugdíjas kapott, még a volt MSZMP-párttitkár is. Soha nem voltam Fidesz-szimpatizáns vagy szavazó,igaz más párté sem,mégis kaptam. Kidobtam,úgy,ahogy volt.
2010. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
mi a f@szért kell trollkodni?
2010. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Mert nem tud írni. Amint kijárta az ikolát, küld majd.
2010. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
ehh......de ilyen leveleket ezek szerint elvileg a nyugdíjasok kaptak csak ??!!! Nem azért, de én még messze nem vagyok nyugdíjas, aztán mégis kaptam :O
2010. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!