Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem küldött Orbán...

Miért nem küldött Orbán Viktor levelet?

Figyelt kérdés
Azt ígérte hogy a nyugdíjasoktól levélben kérdezi meg hogy mit szeretne,mi a problémája hogy jobban tudjon segíteni.A környékünkön egyetlen nyugdíjas sem kapott levelet.
2010. okt. 6. 21:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a trágár részeket jeleztem a moderátornak,a többiből azt a következtetést vontam le,amit magam is gondolok,de azért vártam rá ha már egyszer beígérték,de hát nem ez lesz az egyetlen be nem tartott ígéretük a Nemhazudóknak.(13.;14.havi)
2010. okt. 7. 16:07
 12/14 A kérdező kommentje:
Ki az a Kubatov Gábor,még nem hallottam róla,valóban meg lehet tőle kérdezni,vagy csak úgy írtad?
2010. okt. 7. 16:15
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az úgy van, hogy Orbán Viktor sohasem hazudik.

Egyébként be van osztva: akik a mostani választás után nem kaptak levelet, azok a 2014 - es választások előtt fognak és szintén csak ixelni lehet. Már nemzeti nyugdíjasaink is vannak, állítólag a határon kívüli magyar nyugdíjasok is kapnak valamit - ha igaz.

Az egész csak kampányfogás volt és miután a helyi választások után megerősödtek, a nyugdíjasok válaszaira már nincs szükség.

2010. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

Kubatov Gábor

[link]

De írd be a nevét google-ba, sok érdekes dolgot olvashatsz!

2010. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!