Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán azért osztja meg a...

Orbán azért osztja meg a magyar népet illetve növeli a frusztrációt hogy könnyebben lehessen irányítani a nyájat?

Figyelt kérdés

Alapvető pszichológia, hogy aki frusztrált/feszült azt könnyebb befolyásolni, irányítani.

Orbánnak ezért célja hogy a magyar nép minél frusztráltabb legyen illetve magyar magyar ellen forduljon?



2023. máj. 28. 10:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

4es én kB egy egész gyárnyi embert "ismerek" akikből rabszolgákat csinált a Fidesz a ratyi törvényével.

Minek nevezed azt, ha szombaton egy hétfői bért kapsz?

Vagy Pl ha 1 héten 2x 12 órától és még szombaton is menjél be?

Vagy a minimálbér adóját stb stb...

Én eddig csak simán nem szimpatizáltam a Fidesszel de ahogy egyre több ilyen komentez látok kezdem lassan gyülölni az egész bagázst.

Utóljára is már úgy szavaztam, hogy letakartam a Fideszt és ahová esett a tollam becsukott szemmel oda húztam az x-et.

Legközelebb meg direkt arra fogok szavazni aki a legtöbbet árt a Fidesznek!

Valahogy ezt az agyzsibbasztást meg kell akadályozni.

Kezd az országból egy zombitársadalom lenni...

2023. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Az ellenzék osztja meg az embereket, nem OV!!!
2023. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11 Ezeknek semmi köze ahhoz a törvénymódosításhoz.

A leginkább mutatja hoyg fogalmad sincsen arról mi volt abban a törvényben és mi lett a módosítás után, hogy behozod a minimálbér adóját.

A minimálbér ugyanis mindig is adózott és ez soha nem volt benne a munka törvénykönyvében. Adójóváírás volt amit eltöröltek és helyette családi adókedvezmény van. Most több az adókedvezmény, mint korábban a béreken, csak nem az kapja aki keveset keres hanem aki másokat is eltart a jövedelméből, a gyerekeit.

"Utóljára is már úgy szavaztam, hogy letakartam a Fideszt és ahová esett a tollam becsukott szemmel oda húztam az x-et.

Legközelebb meg direkt arra fogok szavazni aki a legtöbbet árt a Fidesznek!"

Igen. Szépen bemutattad milyen egy olyan libbant aki még most, ennyi baromság után is képes leszavazni az ellenzéki összefogdosásra és akinek nem csak fogalma sincsen arról mi folyik körülötte, de nem is akarja tudni, csak megy és agyatlanul képes szavazni bárkire. Gratulálok!

Szerencsére egyre kevesebben vagytok.

2023. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Orbán egy pitiáner tolvaj, aki egy normális társadalomban vagy elmeorvosnál, vagy börtönben lenne.
2023. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

Ok kedves 13as.

Ha szerinted én nem értem, hogy állandóan túlórázok, megyek, hajtok és mégsem tudunk egy lakást venni vagy falun egy házat és ez nekem nem tetszik így akkor egészségedre. Tudod majd ha elégedettséggel tölt el amit látok, tapasztalok akkor magasztalni fogom az aktuális kormányt!

2023. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

#15 Ennek semmi köze ahhoz a törvénymódosításhoz. EZT írtam le és EZT nem fogod fel.

Hazudsz én meg cáfoltam. Szó sem volt arról, hogy kinek milyen nehéz lakást vennie, arról a munka törvénykönyvében végzett változtatásról volt szó amit 5 éve rabszolgatörvénynek neveztek el és még sem volt senki akit azóta bizonyítékul tudtak mutatni, mint rabszolgát. amiket te leírtál azok előtte is éppen úgy történtek, mint utána, semmi köze a módosításhoz.

de pont ez a lényeg, hogy fogalmad sincsen arról mi volt korábban a munka törvénykönyvében és mit változtattak rajta, csak elhitted valamelyik ballib propagandistának, hogy neked most csakis azért rossz.

2023. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy ez már reménytelenség után vetődik fel.

Amikor ott volt a lehetőség váltani nagyobb bohócot csináltunk magunkból, mint a törökök.

2023. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
Nekem inkább az tűnt fel, hogy rengeteg a frusztrált ember, aki a saját sikertelenségéért valamilyen bűnbakot hibáztat. Na, ezeket tudja egy szuggesztív politikus fanatizálni.
2023. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Néhai Hegedűs Zsuzsa, Orbán Viktor volt főtanácsadója maga mondta egy interjúban, hogy a FIDESZ 2010 előtt megbízta a híres, amerikai politikai tanácsadót, az azóta szintén jobblétre szenderedett Finkelstein-t, hogy dolgozzon ki nekik választási kampányt (ma csak azt ismeri el OV, hogy beszélgettek vele, nem fizettek neki). A tanácsadó azt javasolta, hogy egymás ellen kell fordítani az embereket, ezzel megosztva a társadalmat. Ekkor kezdték a "szekértáborozást", ami azóta sok esetben rokoni-, és baráti kapcsolatokat is szét forgácsolt. És azóta is folytatják szorgalmasan a jól bevállt módszert, folyamatosan valamely társadalmi réteg (orvos, ápoló, pedagógus, stb.) elleni szisztematikus uszítással. Sajnos, sikerrel.
2023. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Senior Séf ***** válasza:
72%
Már az ókori Rómában ismert volt az "Oszd meg és uralkodj" elve.
2023. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!