Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi frusztrált...

Miért van ennyi frusztrált ember a chaten?

Figyelt kérdés

Régen nem ilyen volt. akik bejönnek privibe, azok:


-ha kitöltöm az adatlapom, belekötnek nüansznyi dolgokba, és látszik h csak kötekedni akarnak és megmutatni, mennyire okosak (persze nem azok)

-csomóan vitát generálnak, de ha érvvel visszavágsz, akkor letiltanak, vagy meg sem várják a választ

-aki csak kicsit tud angolul, az 5 sor angol idézetet rak, sokszor hibásan, vagy nem is érti teljesen

-az idősebbek elviselhetetlen, sem helyesen írni nem tudnak, se nem olvasottak, mégis folyton okoskodnak, oktatnak, csak mert ők idősek


nem értem, mi történt. régen még a trollok és értelmesebbek voltak, most meg intelligens embert nem lehet találni.



2018. jan. 7. 10:43
 1/6 anonim válasza:
94%
Kezdd kihalni az emberi értelmiség akik meg vannak azok keményen elzárkóznak az ilyen hülye emberektől ...
2018. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori is tele van ilyenekkel.
2018. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott vezetik le a feszültséget...
2018. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shai-Hulud ***** válasza:
32%
...vagy csak te lettél türelmetlenebb... :-)
2018. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

chaten volt egy ember, az volt a neve hogy "marmenthetlen"


megkerdeztem tole hogy halalos beteg e, azonnal letiltott es meg ki is lepett...

2018. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt pont fordítva tapasztalom. Régen butácska, tapló emberekkel voltam körbevéve (bár én sem vagyok egy nagyész), most távolról elkerülöm és nem lépek kontaktusba ilyenekkel, értelmesebekkel kerülök érintkezésbe, akikkel lehet normálisan beszélni.
2018. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!