Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Tavaly a nyugdíjpé...

Fideszesek! Tavaly a nyugdíjpénztárak tőzsdézték el a vagyont, vagy Orbánék a fidesszel tőzsdézték el az életszínvonalatokat?

Figyelt kérdés

jan. 9. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nincs nyugdíjpénztáram, az életszínvonal hát az nem magas de nekem még elmegy.😉
jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem teljesen értem mit akarsz kérdező?
jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
A ner meg a korrupció és a mutyi.
jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Lőrinc biztos felakarja vásárolni ha tönkrementek.
jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Így dolgozik a baloldal a következő fidesz 2/3 elérésén.
jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Semmi baj az életszínvonalammal, sose volt ilyen magas.


2023 októberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 564 400, a kedvezmények figyelembevételével számolt nettó átlagkereset 389 300 forint volt. A bruttó és a nettó átlagkereset egyaránt 14,0%-kal, a reálkereset 3,7%-kal nőtt az egy évvel korábbihoz képest.


[link]

jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Nincs itt semmi probléma: Viktorta a népéért dolgozik folyamatosan.
jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Juliusz48 ***** válasza:
60%
Ilyet csak az kérdez aki képtelen kiszámolni, de csak gondolkozz. 2022-ben 25,5% volt az infláció és 19,47% volt a minimálbér emelés ez azt jelenti, hogy szeptemberig több jutott mint az előző évben utána kevesebb aztán 2023-ban emeltek 15%.ot a minimálbéren ez együtt 38,59% emelkedés, és a 25,5%-ra a tavalyi 6% alatti az maximum 33% inflációt jelent vagyis a minimálbéres pluszban volt tavaly egész évben. Ennek alapján én nem hiszem , hogy jó következtetést vontál le az életszínvonal eltőzsdézésével kapcsolatban, hisz még az én nyugdíjam is jobban emelkedett a maga 2 éves 35,17% emelkedéséve mint az infláció. Ráadásul én konkrétan tudom is, mi az amivel többet tudtam költeni mint korábban . Egyébként a nyugdíjpénztári befizetésedet nem a kormány tőzsdézi el, hanem a legtöbbjét még a Horn kormányból itt maradt baloldali haszonlesők.
jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Hass ,alkoss,gyarapíts,s a haza fényre derül.

Meg te is.

Persze gender papírral ez csak a tüntire jogosít.

Hajrá!!

jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sznfctm ***** válasza:
48%
Jöttök itt a minimálbérrel meg az inflációval. Az nem tűnik fel, hogy az EU-ban szinte sehol nem ment 10% fölé az infláció, és mire nálunk a KSHnál (némi személycserék után) a megfelelő elemző kiszámolta a 9%-ot, amit a Főtitkár Elvtárs előre beígért, addigra a többi országban rég visszatért az infláció a covid előtti szintre. De persze kolbászból van a kerítés, egyre jobban élünk, és a fidesz nem fosztja ki az országot. Lölőnek is a gászerelésből van 3 milliárdos yahctja.
jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!