Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Keleti Élettér párt. Szavaznát...

Keleti Élettér párt. Szavaznátok rá vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Párt neve: Keleti Élettér

Elhelyezkedés: Szélsőjobboldal


Fő ideológiák: Nemzeti Kommunizus, Keletbarátság, Szocializmus Kínai Jellegzetességekkel, Juche, Nyugatellenesség, Anti-imperializmus


Intézkedések:


-Kilépés az EU-ból és mindennemű Nyugati katonai, politikai és gazdasági szövetségből


-Halálbűntetés visszahozása


-Legális fegyvertartás


-Minden drog legális lesz, de abban a pillanatban, hogy a kórházban egy beteget drog okozta bajjal diagnosztizálnak, a kezelés pénzbe fog kerülni


-Kínai Piacokon és egyéb szürkepiacokon mint a Négy Tigris Piac minden razzia megszűnik, és minden kereskedelmi tevékenység legális lesz


-Minden volt Keleti-Blokki országból, Ázsiai országból és Arab országból kivéve Japánt és Dél-Koreát, vízummentesen lehet Magyarországra utazni


-Minden embernek fél évente el kell mennie erőnléti vizsgálatra, ahol megnézik, hogy mennyire van formában és nincsen-e rákja, gerincproblémája, fogproblémája, nemi betegsége vagy egyéb betegsége


-Sorkatonaság visszahozása


-Munkahelyek teremtése fizikai munkásoknak, ahol lehet, ott a gyárakban automatizálás helyett fizikai munkásoknak nyújtanak munkalehetőséget. Az utak építését és a hasonló infrastruktúra építő munkákat kubikusok fogják végezni


-Dúsgazdagok pénzének elvétele és szétosztása a fizikai munkások között, a gazdagok élhetnek jól, de nem luxusban. Ha egy gazdagnak van családi háza, autója, eszik naponta 3-szor és évente egyszer el tud menni külföldre nyaralni, annál több pénze és annál magasabb életszínvonala nem lehet


-Katonai felvonulások és parádék bevezetése. Gyerekek számára kisdobos, úttörő rendszer és fiatalok számára komszomol visszahozása


-Magyar atombomba-program elindítása


-Augusztus 20-án, a nemzeti ünnep programja lesz az amerikai zászló égetés is


-Magyar néphagyományok népszerűsítése


-Hogyha egy egyetemista elvégzi az egyetemet, de aztán nem végez társadalomnak hasznos munkát akkor börtönbe zárják


2010. nov. 25. 15:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%

atombomba-program,amerikai zászló égetés,kilépni csak úgy az EU-ból..

ezeken szakadtam :D:D

többit meg nem olvastam el de biztos ilyen vicces mind

2010. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom hány éves vagy

De rögtön belekötnék a gazdag emberektől való pénz elvételbe.

Mégis mien jogon mennél te oda hozzájuk és húznád le őket pénzzel mondván h a gyári munkásnak vigyünk belőle?


1 szerepjátékban ezek megállnak a helyüket de 1 való életben tudod mekkora balhé lenne belőle? Örökké harc folyna azért amiért megdolgozik az ember és mennének elszedni tőle.

Végülis én nem hagynám magam ha már legális lenne a fegyverhasználat simán fejbe lőném a fél behajtó társaságot.


Minden 3. ötleted hülyeség. De hadd ne kössek bele mert írnám v 30percig..

18/F

2010. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
Szavazni azt nem, de pokolgépet robbantani a párt gyűlésén azt nagyon szívesen.
2010. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
82%
túl fiatal vagy még ha edukálódsz már nem lesz gond, hogy megértsd hogy működik valójában a világ
2010. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
80%
Fail :D ennél még énis értelmesebb programokat találok ki :) Amúgy pont nem kínával kéne szövetségre lépnünk, hanem japánnal és dél-koreával. Hogy miért? Mert jól hangzik. A Sorkatonaság ok, a fizikai vizsgálat ok a munkahelyteremtés is de a zászlóégetés??? :D
2010. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
60%

Ez a szokásos tanulatlan és nyugat ellenes szöveg. Tehát a jobbik.

Tehát itt a lényeg, hogy utálni kell a diplomást, a nyugatot és azt aki többet akar a normális életkörülményeknél. Most valaki azért lesz hibás mert elvégez egy egyetemet és majd valamikor céget alapít és meggazdagodik. És éltetni az arabok és egész keletet, meg a fizikai munkás mindenki felett áll. A pénzt miért csak a fizikai munkások között kellene szétosztani? Aki szellemi munkát végez azt leszarni?

Ez a szokásos nem is akartam továbbtanulni, elég neki a gyári munka, ne legyenek robotok mert "Eveszik a munkáát". Ezt hívják ipari fejlődésnek. Én is gépeket alkalmaznék, mert több profit maradna. Utálni kell a nyugatot mert jobb az életminőség mint itt.

A zászlóégetésnél én is elröhögtem magam.


Meg ez a "Katonai felvonulások és parádék bevezetése. Gyerekek számára kisdobos, úttörő rendszer" olyan ismerős.

2010. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
89%
Na ennyi marhaságnál még előbb elhúznék innen mint ahogy tervezem.
2010. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
82%

tudod mi lenne jó:

Ha a fizikai meg minden szar munkát a robotok végeznék, az emberek pedig vagy tudós, vagy művészi munkát végeznének, vagy sportolnának, vagy akármi amihez épp kedvük, van, aki nem tanul eleget az legfeljebb elmenne robotokat felügyelni, aztán kész, boldogságban élne mindenki.

2010. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
20%
SZAVAZNÉK ÁM !
2010. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
52%

"tudod mi lenne jó:

Ha a fizikai meg minden szar munkát a robotok végeznék, az emberek pedig vagy tudós, vagy művészi munkát végeznének, vagy sportolnának, vagy akármi amihez épp kedvük, van, aki nem tanul eleget az legfeljebb elmenne robotokat felügyelni, aztán kész, boldogságban élne mindenki"

Ezzel megint csak az lesz a gond, hogy aki nem tanul az méltatlankodni fog, hogy miért kell ilyen munkát végeznie.


Utolsó indokold meg miért szavaznál rá? Vagy a szokásos Jobbikos vagy?

2010. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!