Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Keleti Élettér párt. Szavaznát...

Keleti Élettér párt. Szavaznátok rá vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Párt neve: Keleti Élettér

Elhelyezkedés: Szélsőjobboldal


Fő ideológiák: Nemzeti Kommunizus, Keletbarátság, Szocializmus Kínai Jellegzetességekkel, Juche, Nyugatellenesség, Anti-imperializmus


Intézkedések:


-Kilépés az EU-ból és mindennemű Nyugati katonai, politikai és gazdasági szövetségből


-Halálbűntetés visszahozása


-Legális fegyvertartás


-Minden drog legális lesz, de abban a pillanatban, hogy a kórházban egy beteget drog okozta bajjal diagnosztizálnak, a kezelés pénzbe fog kerülni


-Kínai Piacokon és egyéb szürkepiacokon mint a Négy Tigris Piac minden razzia megszűnik, és minden kereskedelmi tevékenység legális lesz


-Minden volt Keleti-Blokki országból, Ázsiai országból és Arab országból kivéve Japánt és Dél-Koreát, vízummentesen lehet Magyarországra utazni


-Minden embernek fél évente el kell mennie erőnléti vizsgálatra, ahol megnézik, hogy mennyire van formában és nincsen-e rákja, gerincproblémája, fogproblémája, nemi betegsége vagy egyéb betegsége


-Sorkatonaság visszahozása


-Munkahelyek teremtése fizikai munkásoknak, ahol lehet, ott a gyárakban automatizálás helyett fizikai munkásoknak nyújtanak munkalehetőséget. Az utak építését és a hasonló infrastruktúra építő munkákat kubikusok fogják végezni


-Dúsgazdagok pénzének elvétele és szétosztása a fizikai munkások között, a gazdagok élhetnek jól, de nem luxusban. Ha egy gazdagnak van családi háza, autója, eszik naponta 3-szor és évente egyszer el tud menni külföldre nyaralni, annál több pénze és annál magasabb életszínvonala nem lehet


-Katonai felvonulások és parádék bevezetése. Gyerekek számára kisdobos, úttörő rendszer és fiatalok számára komszomol visszahozása


-Magyar atombomba-program elindítása


-Augusztus 20-án, a nemzeti ünnep programja lesz az amerikai zászló égetés is


-Magyar néphagyományok népszerűsítése


-Hogyha egy egyetemista elvégzi az egyetemet, de aztán nem végez társadalomnak hasznos munkát akkor börtönbe zárják


2010. nov. 25. 15:45
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
19%
Tetszik. Szavaznék egy ilyen pártra.
2010. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
6%

"Most valaki azért lesz hibás mert elvégez egy egyetemet és majd valamikor céget alapít és meggazdagodik"


Egy diplomás sem alapított még céget vagy gazdagodott meg. Ők ahhoz túlontúl sötétek és tanulatlanok.

2010. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
12%

"Elkezdünk amerikai zászlót égetni, akkor kb 1-2 hónapig élnénk."


Nyugodtan használj egyes számot. Én több min tíz éve rendszeresen égetem.

2010. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
78%

""Elkezdünk amerikai zászlót égetni, akkor kb 1-2 hónapig élnénk."


Nyugodtan használj egyes számot. Én több min tíz éve rendszeresen égetem."

És felmerül a kérdés, hogy miért?

2010. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
77%

"Egy diplomás sem alapított még céget vagy gazdagodott meg. Ők ahhoz túlontúl sötétek és tanulatlanok."

Szerintem azt se tudod, hol vagy, kisemeber!

Amúgy kérdező, elmondanád, hogy miért keseredtél ennyire meg, hogy a szocializmushoz fordulsz? remélem vágod, hogy kőkemény hazaáruló vagy!

Keress fel egy szakorvost, mert ez már beteges!

2010. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
72%
ja és azért nem szavaznék rá, mert a neve ellentétes az ideológiájával!
2010. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
83%

Jajjajjaj!

Könnyesre röhögtem magam!

Még, még!

2010. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 bumbi02 ***** válasza:
70%

most töröld ezt a kérdést, és majd ápr.1.jén tedd fel megin, akkor idöszerübb lesz.


az utolsón nagyon nevettem, az amerikai zászlóson csak felvontam a szemöldököm.. magyar atombomba programhoz nem szólnék semmit xd atomhülye emberekből nem lehet csinálni atombombát. ahhoz más is kell..

2010. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 bumbi02 ***** válasza:
81%

-Dúsgazdagok pénzének elvétele és szétosztása a fizikai munkások között, a gazdagok élhetnek jól, de nem luxusban. Ha egy gazdagnak van családi háza, autója, eszik naponta 3-szor és évente egyszer el tud menni külföldre nyaralni, annál több pénze és annál magasabb életszínvonala nem lehet


tehát én azért dolgozom egész életemben keményen hogy aztán ugyanazon a szinten maradjak mint a többiek? grat.


drogok legalizálása + fegyvertartás=egyetemi lövöldözések.

ki mondaná meg mi hasznos a társadalomnak?....


hát kérdező.. találhattál volna ki jobb pártot is, mert ez eléggé egy hülye párt. nincs rá jobb szó.


de várom a válaszodat kérdező hogy mégis hogyan jutott ez eszedbe??

2010. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
71%

21:33

Hogy jutott eszébe, hogy jutott eszébe

-legalizálta magának a drogokat!

2010. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!