Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ugyanazok az egyetemistak...

Ugyanazok az egyetemistak tuntettek vajon az uj alkotmany ellen, akik hajnal kettoig alltak sorba, hogy at szavazhassanak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Pontosan mi is az összefüggés a kettő között?
2010. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

te igazán hulla hülye vagy, ha azt hiszed hogy annyi egyetemista van összesen az egész országban, amennyit a választásokkor láttál a kettesen.


ha nem, akkor pedig ismét csak egy burkolt "Én megmondtam hogy ne szavazzatok a _ZS_ideszre. Látjátok hogy igazam lett?" kérdéssel állunk szemben, amihez így huszadjára nem tudok mit hozzáfűzni.

2010. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyanazok az egyetemistak tuntettek vajon az uj alkotmany ellen, akik hajnal kettoig alltak sorba, hogy at szavazhassanak?"


Természetesen. Emellett az összes fideszes kiábrándult, már a 99,9%-uk mélyen megbánta, hogy a fideszre szavazott, és 85%-uk szerint Bajnai remek miniszterelnök volt, az eladósodás pedig csudijó dolog, csak a közvéleménykutatásokon nem látszik mindez, mert a Zorbán meghamisítja őket. Elégedett vagy?

2010. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Kétlem, hogy rajtuk múlt a választás. Nyugdíjasból több van...
2010. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem allitottam,hogy csak az egyetemistak szavasztak a fideszre.az viszont teny ahol erossebb volt az mszp ott,rengeteg atszavazo volt.tobbsegben egyetemistak.
2010. dec. 3. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:

nem tudom felfogtad-e a tüntetés lényegét: itt pártszimpátiától függetlenül eljöhetett aki akart! Voltak ott MSZP, LMP, Jobbik, de még Fidesz szavazók is, igen, de nem ez volt a fő profil! Deklarálták, hogy mi a véleményük az AB csonkításáról! Kint voltam, semmi provokáció nem volt!

Ja és az átszavazás meg egy érdekes kérdés, mivel az MSZP-re is szavaztak rendesen!

2010. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én azt mondom,h nem a kormányt kell hibáztatni hanem saját magunkat.de úgyis buták vagyunk és csömörből vödörbe mászunk csak...
2010. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem tudom felfogtad-e a tüntetés lényegét: itt pártszimpátiától függetlenül eljöhetett aki akart!"


Az ment el, aki beszopta a Hírszerző, ÉS, Index, Népszabi és más balliberális hisztilapok szövegeit.

2010. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:09

Te halálodig Fideszes maradsz ugye? Egészségedre!

2010. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy a fidesz szimpatizánsok egy embertípus. Ők azok, akik pfujoltak a kommunista szombatokon, de most hónapokon keresztül végeznek ingyen, önkéntes munkát a fidesznek, utálkoztak a május elsejei és egyéb felvonulások miatt, de most akár évente 3-4-szer is felmennek Pestre nagygyűlést hallgatni, felvonulni. Aztán időt és pénzt nem kímélve agitáltak, és szavaztak a fideszre, és természetesen most a "korbácsütést" is örömmel veszik a fidesztől, bár a "simogatás" sem vették jó néven az MSZP-től. Szóval biztos, hogy nem ők tüntettek az alkotmány ellen. Még akkor sem tüntetnének, ha az alkotmány megtiltaná, hogy holnaptól nem lehet átlépni a határt, és vasárnap is dolgozni kell, ráadásul ingyen, hogy felvirágoztassuk a hazát. Sőt, munka után önként plakátolnák ki O. Viktor képét, mint a haza megmentőjét.
2010. dec. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!