Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha eltüntetjük a hajléktalanok...

Ha eltüntetjük a hajléktalanokat az aluljárókból, akkor már nincs is hajléktalan probléma?

Figyelt kérdés

Ez egy újabb "divat"? Ami rossz fényt vet az országra, azt besöpörjük a szőnyeg alá, és már el is tűnt?

Gratulálok Tarlós úr!


2010. dec. 19. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

cinizmus be:

Igen, meg lesz oldva, hiszen ebben a hideg télben kőkeménnyé fognak fagyni a hajléktalanok. Ezzel meg lesz oldva a kérdés. Kitűnő!

cinizmus ki


Azért sajnálom szegényeket.

2010. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
49%

"Talán fogalmad nincs a társadalomról, a feladatairól meg pláne nem! -.-"


Talán van. -.-" (<- nekem is megy :P)


De, hogy ha hozzászoktatjuk, az embereket hogy tők mind1 mit csinál, mert úgy is a társadalom majd meg menti, elárum már most is él egy 'réteg' ezzel, hogy soha a büdös életben egy ft adót nem fizetett semmiért. Csinált 10 gyereket, 'ön hibáján kivül hajléktalan lett'. (Ez önmagában paradoxon, hogy lehet valaki ön hibáján kivül hajléktalan) Bárki aki nagyon akkar az talál munkát, árkot ásni segédmunkázni, takaritani stb. mindig lehet, csak meg kell keresni a módját. De valóban egyszerűbb, hogy jajj nekem semmi nem megy nekem rossz, engem mindenki utál. Bármilyen kulimunkával is havi 40-50e ft összse lehet vakarni. Hogy ha nem alkoholra és dohánytermékre költi, akkor _nagyon_ szükösen de meg lehet élni. 5-6. magadal egy albérlet kb. 15-20e ft, kaját ki lehet hozzni havi 10 000 ftből(ha nagyon szeretnéd levezetem) és még marad 10-15e ft, egyéb dolgokra.

2010. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

" Csinált 10 gyereket, 'ön hibáján kivül hajléktalan lett'"

ezeket a baromságokat honnan szeded? a legtöbbnek max 1 gyereke ha van! Azt sem kéne, hogy a társadalom mindent megenged a gazdag ficsúroknak, akik pl a TV-ben gúnyolják ki a szegényeket nem?

2010. dec. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

az okoskodásod elég nagy ökörség!

" 5-6. magadal egy albérlet " na ilyet találjál már légyszíves... itt bukik az egész!

2010. dec. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Hajléktalan gond virtuálisan félre téve,3 évre.

Tarlós Úr végrehajtotta a Vezér utasítását!

Amúgy Tarlós Úr korrekt, csak el ne k..vuljon!

2010. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

" na ilyet találjál már légyszíves"


Keresél akkor hívjuk munkás szállónak vagy aminek akkarod. -.-"

2010. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

ezeket a baromságokat honnan szeded? a legtöbbnek max 1 gyereke ha van! Azt sem kéne, hogy a társadalom mindent megenged a gazdag ficsúroknak, akik pl a TV-ben gúnyolják ki a szegényeket nem?



Mondtam én ilyet? De olyat se nagyon látsz, vagy én nézzek rossz csatornákat, ahol a gunyolják a szegényeket. igaz nem nézzek rtl/tv2 vonulatú adokat.

2010. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!