Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak tulajdonképp mi...

A Jobbiknak tulajdonképp mi baja van a melegekkel?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy, hogy Vona Gábor kijelentései a melegekkel kapcsolatban (sortüzet kellene nyitni rájuk) elfogadhatatlanak? Ennyi erővel mondhatná azt is, hogy nyissunk sortüzet az értelmi fogyatékosokra vagy a mozgássérültekre.
2010. dec. 16. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vallási okokból. A kereszténység szerint a melegek Pokolra jutnak, és a társadalom által lenézendőek.
2010. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%

A jobbiknak kivel nincs gondja?

Aki hetero és magyar vagy arab.

2010. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Normális ember nem meleg. ennyi. A Homoszexualitásra én (lelki)betegségként tekintek.
2010. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Lelki betegség? Igen, sajnos észrevettem, hogy nálunk sokan így néznek a homoszexualitásra. Azt hittem, ennél azért civilizáltabb nép vagyunk.


A homoszexualitás egy genetikai mutáció, ami már születéskor megvan (állatvilágban is megtalálható). Senki nem akar önszántából meleg lenni, főleg egy ilyen társadalomban.

2010. dec. 16. 21:23
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
Ja, lelki betegség, igazad van. Én ezért utálom a depressziósokat, klausztrofóbiásokat és tériszonyosokat, ezek is lelki betegségek és aki ebben szenved, az onnantól nem normális ember és bármilyen szörnyűségre képes lehet, ha egyszer elhatalmasodik rajta az őrület.
2010. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
a magyar, mint civilizált nép. muhaha. egy civilizált nép ki tudna termelni ilyen Zagyva György Gyula szintű alieneket vezetőnek?
2010. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
ZGYGY-ről lehet leszállni. Mit ártott ő neked?
2010. dec. 16. 21:37
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Mit vártok egy olyan droidtól, aki iráni milicistákkal akarja megfélemlíteni saját nemzetét? Szerencsére lassan, de biztosan felmorzsolódik ez a beteg párt, mert ahogy eddig is tapasztaltuk, a szélsőségek rosszul viselik a parlamenti politizálást...
2010. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

"(állatvilágban is megtalálható)"

ha a természettel érvelsz, akkor nézd meg azt az oldalát is, hogy nem támogatja ezt az életmódot. Egy homoszexuális állat rövid úton kihal utód nélkül, illetve a közösség őt is kiragadhatja.


nézd, a melegek azt akarják, hogy a többi ember engedjen és fogadja el az ő álláspontjukat, életmódjukat, mert szerintük elnyomják őket azzal, ha valakinek nem tetszenek. diszrkimináció, stb


De mi van ha valakire rákényszerítik, hgy fogadja el a melegeket? Az pont ugyanolyan mint az előző eset. Nem tehet róla a heteró, h heterónak született és arról se, hogy ő így gondolkodik. ennyi.


amúgy véleményem szerint a mekegek is éljenek rendesen, de a közösség had döntse el, hogy ad e gyereket nekik, vagy hagyják e házasodni őket. A házasság hosszú idők óta azt a szabványt követik, hogy férfi+nő, ennyi, el kell fogadni.


És ha egy meleg úgy él mint egy másik ember, nem pattog, akkor sokszor a közösség észre se veszi alapból, hogy meleg.

Persze ha szélsőségesen öltözködik (a rózsaszín latex is szélsőséges), ha felvonulgat játsza az agyát, akkor kivívja a többség elutasítását. ennyi.

2010. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%

A melegekkel nincs semmi baj amíg nem reklámozzák a perverziójukat, csöndben maradnak és úgy élnek mint a normális emberek.

Így sem szeretem őket, de így azért kibírható.


Betegpár volna a Jobbik? Miért? Szerintem inkább azok a betegpártok akik az elmúlt húsz évben idejuttatták az országot.


Felmorzsolódik? Mire alapozod? Arra az egy kizárásra? Ugyan már!

Az SZDSZ szerencsére felmorzsolódott és eltűnt. Az MDF is. A MSZP is meggyengült. Na ezeknek én is örülök.

2010. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!