Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi baja a Jobbiknak a melegekkel?

Mi baja a Jobbiknak a melegekkel?

Figyelt kérdés

Nekem egyébként SEMMI bajom a Jobbikkal, úgyse hiszem, hogy jobban irányitanának, mint a fidesz, vagy bármely más párt.. Attól eltekintve, hogy egy nagy homofób párt. 'Szebb jövőt!' ezigy szép, és jól hangzik.. szégyen... bűnbakokat gyárt. egyszerű válaszokat adnak a kérdésekre (a legnagyobb problémákra is, meggondolatlanul >), olyan dolgokról beszélnek melyek nem tartoznak az európai normákhoz, és anyagilag finanszírozhatatlan.. nagyon fárasztó és elkeserítő az emberi butaság.. a mutlik...rájöttek 4 évre van a válságadó. most ez eon már gondolkodik , h brazil, kína, török cégnek, majd továbbpasszolja. azok el vannak, az ilyen árak mellett is.

aztán majd szépen emelgetik tovább. azokat a dolgokat mint például: só, cukor, hús javarészt multikban vesszük a multik ezt a multiadót áthárítják a szegény emberekre, mert nem tudják miből kifizetni, hisz maguk is kénytelenek voltak jelentős veszteségeket elkönyvelni, a szegények rosszul járnak, ez a hülye viktor meg szabadságharcról beszél..a nép meg beveszi

..milyen buták vagyunk, de most már gázárat fog emelni, nem tud vele mit csinálni..akkor ugye az AB-t kicsinálták, totál lerombolták a jogállamot, beültettek egy bohócot köztelnöknek

egy fideszes kicsinált képviselő mondta: "ezek úgy csinálták mint rákosi 49ben"

totál nincs semmilyen vmirevaló demográfiai állapot.nincs miből fizetni a nyugdíjakat. e helyett viktorka, fülkeforradalmazik..

és felelőtlen ígéreteket tesz a nők 40 éves munkaviszonyával kapcsolatban

..nagyon vissza fog ütni, de a magyar nép; ezt nem látja....

volt egy felmérés, amely pedagógusokkal készült, és 91% elvetetné a gyerekét

ha tudná h meleg lesz.. szomorú. míg ha fogyatékos, vagy halálos beteg lenne, akkor 50 % körül, meleget nem választanának meg

semmilyen tisztségre, de háromszor elvált férfit igen.én nem vagyok meleg, de aki homofób, az azért gondolja már meg, hogy miket álítgat. te azzal a kijelentéssel hogy utálom a b*zikat, azzal iszonyat sok embert elítélsz el. és ha a legjobb barátod számít rád, és belvallja neked, akkor elítéled? ilyet a primitív beszükült gondolkodású emberek tesznek.. nekem sok meleg haverom van, nagyon jófejek, csak néhányuk jár felvoulni. és akkor mivan? a kissebbséggel mit tudna kezdeni a jobbik? ja, hogy a melegség lelki betegség.. igazad van. Én ezért utálom a depressziósokat, klausztrofóbiásokat és tériszonyosokat, ezek is lelki betegségek és aki ebben szenved, az onnantól nem normális ember és bármilyen szörnyűségre képes lehet, ha egyszer elhatalmasodik rajta az őrület. betegség... ettől a falra mászok. HA az lenne, azt az emberi DNS már rég kitisztította volna, rengeteg ideje volt, mégsem tette meg.:) 16/f/m


2011. jan. 13. 22:10
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom, neked mit jelent az a szó, hogy "normális", de nekem azt jelenti jelen esetbe, hogy, szereti, és semmilyen körülmények közt nem ítéli el a gyerekét. Gyilkosság? Deportáció? Én az olyanoktól, akik ilyen dologra lennének képesek, személy szerint elvenném a gyereket.. 10-15 éves létedre, te is nagyon értelmes vagy:) Amúgy meg jó, hogy elpoénkodjuk az egészet.. Te is tudod, hogy a hülye se így jelenti be:)
2011. jan. 13. 23:01
 12/49 A kérdező kommentje:
A melegfelvonulást én se díjazom, az viszont szomorú, hogy sokan az ott látottakból vesznek véleményt. Én pl elítélem a bunkó, hazug, goromba embereket. Heterok között is vannak kissebb értelmi szinten, és vannak egész normális gondolkodású emberek. Na ez ugyan így van melegek körébe is..
2011. jan. 13. 23:04
 13/49 A kérdező kommentje:
De elég ha megnézitek, hogy mivan pl Bécsbe. Ott miért 'értelmesebbek' az emberek? Ott pl alig vannak ellentüntetők. Pont akkor voltam kint egyik ismerősömmel, mikor felvonulás volt. Sőt, én egyenesen utálom az olyat, aki 5 éves lánnyal a nyakába, tojással dobálózik a tüntetésen.... Nemtudom mi a véleményetek az olyan emberekről.:)
2011. jan. 13. 23:06
 14/49 anonim ***** válasza:
83%

Egy melegfelvonulásból nem következtetést vonok le ember! Mi keresni valója van fényes nappal a nyílt utcán bárminemű szexuális jellegű utcabálnak, főleg akkor, ha az a normális beállítottság szöges ellentettjét mutatja meg az éppen a szülőkkel arra járó, akár 8-12 éves gyerekeknek is, akik aztán nem tudják, hogy ez most mi a sz*r.


A heterok sem vonulnak ki lógó f*sszal az utcára azt hangoztatva, hogy " minden muffot megdugok" azt is elítélném, mert nem oda való.


Mindenki tudja, hogy a felvonulás egy provokáció, és be is jön nekik!

2011. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
70%
Rendben, akkor én elmondom neked hogy mi a normális: a természetben mindenütt, minden élőlény a fajfenntartásra törekszik, bármilyen eszközzel. Ez inspirálja őket hogy egyre erősebbek, ellenállóbbak legyenek a környezeti hatásokkal szemben, valamint hogy utódaiknak megfelelő életkörülményeket biztosítsanak. Egy olyan élőlény mely képtelen utódot nemzeni, vagy bármilyen defektust hordoz, kihalásra van ítélve. Na már most ami a természetben érvényes, az ránk emberekre is igaz. Egy b*zi képtelen utódot nemzeni, nem a fizikai adottságok miatt, hanem...mindannyian tudjuk mi miatt. Ergo...
2011. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
74%

A homoszexualitás minden esetben deformáció, aberráció marad. El lehet érni, hogy emberek ne kövezzék meg az első szembejövő homokost akit látnak, de elfogadtatni soha nem fogják. És jó is ez így. Addig jó, amíg a homoszexualitás nem lesz menőbb dolog, mint a szokásos ódivatú heteroszexualitás. Ezzel mondjuk lehet elkéstünk.

Más: én igazából a felvonulás értelmét nem tudom felfogni. Ha ez egy született dolog, akkor mire kell büszkének lenni? Hogy lehet büszkének lenni pl. arra, hogy fekete a hajam vagy barna a szemem? Vagy a lányok tetszenek? Az nem válasz a kérdésemre, hogy azért vonulnak, mert el akarják fogadtatni magukat. Tisztában vannak vele ők is, a felvonulásuk milyen "kontraproduktív".

2011. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Egy melegfelvonulás célja az számomra, hogy megmutassák azt, hogy vannak, és hogy elfogadtassák magukat.. De egy magyarnak ez teljesen máshogy jön le. Mind1, lehetne itt éjjel-nappal veszekedni. Egyébként mi is az, hogy "természetes"? Amit sokan gondolnak annak? Mert akkor a holokauszt is az volt?! Vagy ami a leggyakoribb világjelenség? Mint pl. a rák?

Mert szerintem az amikor nem teszünk mások kárára!! Sokan mondják, hogy a homosexualitás nem természetes.. Ettöl a falra mászok.. Mert ami nem természetes az nem létezik, mert a génállomány kitisztítja magát. Az ember génállományának hihetetlen sok ideje volt, mégsem tette meg. Ergo természetes. Ja, meg hogy ha az lenne akkor tudnának szaporodni, mert ugye a faj fennmaradásához szükséges. Na ez, HOGY JÖN IDE? Egyébként tudnák. Egyedül szerelmet nem tududnak érezni a másik nem felé. A kapcsolathoz pedig szerelem kell... Hálószoba. " elfogadom őket, míg a hálószobába rendezik ügyeiket" igen. ez az egyik fő mondatotok ! :D Csakhogy nem csak szexből áll egy kapcsolat. Jó lenne, ha a melegegnek nem kellene titkolniuk a párjukat az életük során. Egyébként állatok körében is elöfordúl a homoszexualitás.. Nem is gondolnád, ugye?: ) Mutatok valami érdekeset: [link] kb úgy se fogod végig olvasni, de ha érdekel egy kis 'mai' tudomány akkor olvasgasd, rátok fér.... És tudtátok, hogy a homoszexuálisoknak sokkal jobb érzékük van szinte mindenhez a heteróknál? Főleg a gyereknevelésben (heteroknál elég kis szazalékban fordul elő) művészetekben, és ezt sok-sok hatalmas ember bizonyítja.

A nagy ítélkezéseidben te lehet, hogy genetikailag előre viszed a fajunkat, de kultúrálisan nem, az biztos. Ezzel szemben egy homoszexuális léte már önmagában előre viszi, mert toleranciára tanít, és persze ott van a rengeteg homoszexuálisok által elért eredmény.Sokan csak bunkónak titulálják a meleg gyűlölőket,és azzal jönnek hogy egyszerűen nem képesek tolerálni azokat az embereket,akiknek eltérőbbek a szexuális szokásaik, az övéknél.Pedig a háttérben komolyabb dolgok lehetnek.

Semmilyen gyűlölet nem tud "csak úgy" kialakulni,mert ugye a gyűlölet egy igen erős érzés.Sajnos nálunk még elég kevesen fogadják el a homoszexuális embereket. A homoszexuális emberek nem maguk kérték ezt a fajta szexuális hovatartozást.Ezen a témán rengeteget lehetne vitatkozni, de vannak akik még "sajnos" nem elég érettek ehhez. Most hogy megmondtam a frankót, ideje lenne valami értelmeset is mondani, nem a melegfelvonulásról zagyválni, főleg, hogy fingod nincs róla:)

2011. jan. 13. 23:25
 18/49 anonim ***** válasza:
87%

"Addig jó, amíg a homoszexualitás nem lesz menőbb dolog, mint a szokásos ódivatú heteroszexualitás."


Azt hiszem van egy rossz hírem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__24..

És azt is nézd meg, hogy mi van felpontozva.

2011. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
35%
És most ezt azért írom külön, mert ezt a válaszom úgyis törölni fogják, de a szememben szégyen ßuzinak lenni. Nem csak az ő szégyene, de a családjáé is.
2011. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
96%

Én vágom, hogy Te meleg vagy és értsd meg, lesz*rom mit csináltok otthon, a magánéletben. De a közéletben semmi keresni valója nincs ilyen viselkedésnek. Ha nyílt utcán előkapnám a farkam és levizelném a házfalat szerinted milyen reakciót váltanék ki emberekből? Ugyanúgy megszólnának! Pedig a brunyálás része az életünknek, és farkat is látott már mindenki.

Ennek fényében képzeld el milyen reakciót vált ki az emberekből egy b*zifelvonulás! Annak semmi köze a büszkeséghez és az elfogadtatáshoz.

Provokáció az egész!

2011. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!