Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne, ha 3 év múlva a...

Mi lenne, ha 3 év múlva a Jobbik kormányozhatna? Szerintem fölvenné a kesztyűt, és rendet csinálna ebben a káoszban! Szerintetek? Vagy túl radikális? Lehet, hogy pont erre lenne szükség?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 10:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Még a Fidesz is küzd azzal a problémával, hogy helyi, de még regionális szinten is nehezen talál megfelelő embereket. Akkor a Jobbik mit tudna felmutatni? Szimpatikusak az elképzelések, de nem lennének kormány képesek. Hangsúlyoznám, hogy nem a párttal, a vezetőkkel, vagy a programjukkal van a baj. Ez egy országos problémája. Ha finoman szeretnék fogalmazni, akkor azt mondanám, hogy az egész országban nem tudnánk annyi embert összeszedni, hogy egy normális kormány felállhasson. Ez van.
2011. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz rend alatt! Meg az alatt,hogy valaki felveszi a kesztyűt?:/ A maga nemében Gyurcsány és Orbán is "felvette a kesztűt"... Nekem egyik sem tetszett,de ha a szélsőjobb uralkodna,katasztrófális lenne!
2011. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nem igazán fejtették ki a programjukban a részleteket.

Az biztos, hogy a sitten több cigány lenne, és szegregált oktatást vezetnének be. Ez így önmagában csak a társadalmi ellentéteket szítaná.

Amúgy nem tudom, hogy mekkora lenne a társasági adó, a járulékterhek milyen mértékűek lennének, hogyan lendítenék fel a kkv szektort stb...

Az biztos , hogy sok multi húzna innen a vérbe, ami által rengeteg munkahely szűnne meg, nem beszélve az adóbevételekről, hogy ezt miképpen pótolnák azt nem tudom.

Sok szépnek ható frázist lehet tőlük hallani, bár egyre inkább az az érzésem, hogy nincs mögöttük tartalom. Ők a fidesz II. the radical hungarian revolutionaries

2011. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Érdekesek a válaszok! De igy átgondolva egyik se reális, eredmények hamisithatok ki tudja mi a valóság!
2014. febr. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!