Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a fideszről?...

Mit gondoltok a fideszről? Szerintetek jobb lett volna a jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés
És legközelebb kire szavaztok? Én a jobbikra!
2011. márc. 13. 22:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem lett volna jobb semmivel a jobbik. Kardinális kérdésekben egyetértett a fidesszel, annyi a különbség, hogy a JOBBIK telerakná a börtönöket cigányokkal, és külön cigány osztályokat indítana, (magyarul bűnözőképzést indítana).

A jobbiknak tulajdonképpen ez az egyetlen ütőképes kártyája, a társadalom egy részének cigányokhoz való viszonya.

Szerintem a legtöbben a jobbik szavazók körében se örülnének a jó kis poroszos , keresztény erkölcs szerinti nevelésnek miután megtapasztalnák mi az...... :D

2011. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
54%
A Fideszre és a Jobbikra soha nem szavaztam, és erre a kettőre nem is fogok. Remélem, 2014-ig feltűnik egy olyan új balközép csoport (nem az LMP), akiben megbízhatok, és rájuk adhatom a voksomat.
2011. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%
jobb párt híján és is a jobbikra fogok. amúgy szerintem elég szánalmas volt, ahogy tavaly annyira éltették orbánviktort -.-"
2011. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:09


Hát te nem igazán vagy köszönőviszonyban a Jobbik által vallott elvekkel, se a programjukkal, meg úgy egyáltalán, fogalmad sincs a Jobbikról, de legalább írtál valami baromságot. Nem a te hibád, tőled egyszerűen csak ennyi telik.

2011. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

"A jobbiknak tulajdonképpen ez az egyetlen ütőképes kártyája, a társadalom egy részének cigányokhoz való viszonya"

ez mekkora igazság!!!

Szerintem túl drasztikus a Jobbik.

Le lehet pontozni nem bánom....

2011. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok Fidesz szimpatizáns,de: "azt hitték ha majd orbán viktória lesz hatalmon, akkor majd a szökőkutakból is bor fog folyni." Te meg azt hiszed, hogy ha a Jobbik lesz hatalmon, akkor a szökőkutakból is bor fog folyni!
2011. márc. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Hát bor az nem folyik, de pálinkát lehet főzni otthon is! Nagyon fontos volt ez a fidesznek. Hagy' butuljon a hülye magyar......bocsánat, de így gondolom. Nagyon igaz az a beszólás a heti hetesből, hogy ha a Magyar Köztársaság az új alkotmányban Magyarország lesz(nekem eddig is az volt), akkor minek kell köztársasági elnök? Lassan már ott tartok, hogy nem lesz kire szavazni. Az mszp már lejáratta magát, a jobbik megoldaná a romakérdést, de a rengeteg börtönlakót nekünk kell eltartani, a fidesz nem tartja be az ígéreteit, mert OV egyeduralomra tör, kizárólag saját elképzeléseit kívánja ráerőltetni a parlamentre, nem törődik a szerencsétlen, nincstelen emberekkel. Állandóan ködösít, szórja az ország pénzét. Az LMP, bármennyire szimpatikus, gyáva/gyenge párt. Régen szimpatizáltam a centrum-párttal, de valahogyan eltűntek. A kisgazdák hol vannak? Szóval: jelenleg egy párt sincs, akire szavaznék. Valahol ott a baj, hogy mindenki a saját érdekeit, jólétét helyezi előnybe, a szerencsétlen, mindent elviselő birka nép, meg le van tojva. Kiknek megy jól? Kik élnek ma is a legjobban, akik eddig is dúskáltak. Akkora összefonódás van a felső 10ezer között, hogy ők azok, akik elnyomhatnak 10 millió ember..és miért, mert megtehetik. Vármegyék???? nevetséges....aztán gondolkodom, és rájövök, hogy nem így van. Mennyi "földesúr" van már szegény kis hazánkban? RENGETEG!!! Ráadásul az új törvények értelmében alkalmazhatnak közösen munkaerőt pl. az erdők karbantartása érdekében, így jogos a vármegye..földesúr..., mert jön a nincstelen jobbágyok ideje. Szóval kell egy új párt. A NÉP PÁRTJA. Lesz erre alkalmas olyan EMBER, aki velünk, EMBEREKKEL foglalkozik, nem volt tagja eddig a parlamentnek, nincs milliárdos vagyona, tudja, hogy mit eszik a magyar, mennyire éhes, fázik és főleg.... mennyire nincstelen.
2011. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez a válasz 44%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:13

Miért baromság amit írtam?

A magánnyugdíj pénztárak megszüntetésével egyetértettek, a különadókat is helyeselték, az alkotmánytervezetre is csak annyit mondtak, hogy szerintük nem elég radikális, bár a sok funkcionális analfabétától kb ennyi telik.

A szegregált oktatást preferálnák, és külön telepeket hoznának létre a társadalom nehezen integrálódó tagjainak (magyarul a cigányoknak).

Akkor miben más a jobbik mint a fidesz? A különbség annyi, hogy a fidesz a sunyi módon , a jobbik pedig nyíltan terelné javítóba, börtönökbe a társadalom perifériájára azokat, akik "kezelhetetlenek".

2011. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem vennék rá mérget kérdező, hogy lesz lehetőséged legközelebb a jobbikra szavazni.

Nem gondolok a fideszről semmit, mert még csak pár hónapja vannak kormányon, majd ha a következő pár évben felvirágoztatják vagy tönkreteszik az országot megalapozottan véleményt alkothatok.

2011. márc. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
59%
Akkor feltenném a kérdést: mit csinált a jobbik mióta odakerültek? A fidesz lehet hogy erőszakosan, lehet hogy nem, de azt el kell ismerni hogy nem csak ücsörögnek, hanem tényleg törvénykeznek (ha jól ha rosszul, de csinálnak valamit ami szerintem már pozitív) A jobbik eddigi programja: lehessen mellényt hordani a parlamentben -.-"
2011. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!