Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Pax Hungarica Mozgalom...

A Pax Hungarica Mozgalom (PHM) szimpatizál és támogatja a majdani 2014-es szavazáson a Jobbik Magyarországért Mozgalom pártot?

Figyelt kérdés
az ilyen-olyan elnevezésű szervezetek egy eszmét képviselnek gondolom. Ebből adódóan gondolom, hogy a PHM is támogatja a Jobbikot. Felmerült bennem ez a kérdés, mert nem látom egyik felszólalásukon vagy megnyilvánulásukon, hogy szimpatizálnának a Jobbikkal.
2011. máj. 21. 18:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért annyit hozzátennék, hogy annyira nagy fejlesztés nem volt. Ami voltak gyárak is inkább leépültek. Lásd Rimaszombat. Számomra a világ közepe a főváros. Voltak nagyon jól működő, több száz ember munkahelyét biztosító gyárak. És már nincs. Azokon a területeken, ahol valakinek a megélhetőséget biztosította, ma már áru

házak vannak.

2011. máj. 22. 07:55
 12/15 anonim ***** válasza:
42%

Halál a demokráciára!

A demokrácia a csőcselék uralma.

[link]

2011. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ééés itt is megkérdezem: mit kezdünk majd a fél világot felölelő NATO-val"


Ledaráljuk.

2011. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 08:38


Inkább a csőcselék, mint a feudális rabtartás :)

2011. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én félek. Még csak 17 éves vagyok. De azt tudom, hogy a jobbikra fogok szavazni. De 2014 még nagyon messze van.

Úgy érzem Már mindegy lesz, hogy hányan szavaznak a Jobbikra és ha meg is nyerik már akkor is mindegy lesz. 2011 van a nagyszüleimnél nincs áram, se gáz a vizet bográcsba melegítik. És a szomszédtól át van húzva egy hosszabbító, hogy tudjon a mikróba ételt melegíteni és néha porszívózni. Az apukámtól minden eddigi + juttatást megvontak. Amitől a mi megélhetésünk is megnehezült. A bátyám nem kap munkát, pedig meg van hozzá az iskolázottsága. Nekem pedig Orbán Viktor tönkre teszi az életem. Többet vagyok iskolába mint otthon, csak vacsorázni és aludni megyek haza és még ezt is megakarja nehezíteni. +4 emelt szintű fakultációs órával. Mert csak így mehetnék 2014-től Felsőoktatásba. Ráadásul még csak biztosat sem mondanak, mert lehet törvénybe jön, lehet nem. De nekem jövőre úgy kell tanulnom, hogy törvénybe jön a 2 emelt szintű érettségi követelménye. Szóval engem, 17 évesen tönkre tesz a Fidesz.

Igen.. Magyar vagyok, magyarnak születtem, Magyar a családom összes tagja még is amikor a bátyám elment egy török kajáldába elküldték, mert fehér a bőre. Ezen már talán meg sem lepődik az ember.

De úgy érzem 2014re annyira csődbe megy az ország és benne minden igaz ember annyira tönkre megy, hogy ezen a Jobbik sem tudna segíteni.

Hiába most a Trianonnal foglalkozni annak is eljön az ideje. De előbb a jelenben kéne rendet rakni aztán jöhetnének a múlt sérelmei.

Szerintem hiába azon gondolkodni, hogy ki fog a Jobbikra szavazni. Ez már oly mindegy lesz.

2011. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!