Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lesz még valaha élhető Magyaro...

Lesz még valaha élhető Magyarországunk?

Figyelt kérdés
Mert jelenleg alig nevezhetném annak:((
2011. máj. 22. 06:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

27/F vagyok. Asztalosként dolgozom már 6 éve.

1.Év 80.000 ft/hó

2.ÉV 90.000 ft/hó

3.Év 120.000 ft/hó

4.Év 140.000 ft/hó

5.Év 120.000 ft/hó

6.ÉV 90.000 ft/hó


Szerintem ez önmagáért beszél, jövőre még ennyi se lesz!

Nekem ne ug@sson senki olyat, hogy javult az átlagélet színvonala!!! A gazdag gazdagabb lett a szegény szegényebb és ez a végletekig fog menni kb. egy Afrikai éhező ország szintjén leszünk 2-3 év múlva.

Elkezdtem Angol nyelvtanfolyamra járni, 2 éven belül irány Anglia talán még nem késő menekülni!

MoCSKOS g e c i ORSZÁG EZ FÚJ!

2011. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
33%

Hogyan mondhatsz ilyet erről a gyönyörű országról,ráadásul szülőhazádról?Voltak itt ennél sokkal nehezebb korszakok is mégis kitartottunk.

Az élet szépségeit ismerd meg,pozitívan gondolkodj és hidd el rájössz hogy milyen nagyszerű az élet.

2011. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz a jóra gondolni, amikor nap mint a nap azon parázol, hogy ki tudod-e fizetni a számláidat.
2011. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%

A másik meg, hogy hatalmas az államadósság, illetve a cigányság elszaporodása is tetőzi a problémát.


Na ezért gondolkozom én is, hogy elhúzok innen!


Nem akarok kisebbségként élni Cigányországban!

2011. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

"Voltak itt ennél sokkal nehezebb korszakok is mégis kitartottunk. "


Mert akkoriban nem volt opció elmenni. Lóháton még Bécsig is alig jutott az ember. Később vasúttal is több nap volt és mocskos sok pénz. Most meg fapadossal bagóért elmehet az ember. Ha tud nyelvet, és ért a szakmájához azt külföldön nagyon megfizetik. Más kort élünk, és ez van. Ide meg majd jönnek a román munkások, mert nekik ez a sok pénz és a jó élet.

2011. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
39%
Igen,minden hullámvölgyet egy hullámhegy követ.
2011. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Aki tud, az el fog innen húzni; mert ez az egyetlen lehetőség, hogy bármiféle életszínvonalad legyen, és egy egész családot el tudj tartani.


Nem mintha bármiféle érték is lenne ebben az országban, úgy egyébként. Kulturálisan, erkölcsileg is pont annyit ér, mint gazdaságilag.

2011. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Aszongya,hogy CNC esztergályos hiány szakma:)

Nekem ez a végzettségem van,igaz van hozzá egy műszaki rajzolói szakmám is,gondolom ez lehet a baj,hogy nem akarnak felvenni ezzel a végzettséggel.Gondolom én,hogy azzal van a baj,hogy én rajzolni és tervezni is tudok,és nem azzal,hogy csak olyanokat akarnak felvenni,aki nem múlt még el 15éves,de már van 5év munka tapasztalata.

2011. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Jah és ezzel a végzettséggel rohadok a tescoban,ahol eleinte volt 90ezer ft/hó a nettó fizetésem,most 70ezer ft/hó-nál tartok,igaz 4órával többet dolgozok,és ingyen túlórázok minden éjszakai műszak után ami 12óra,és ezen felül van a szünet.Néha egész bulisan alakul,mikor 24-25óra telik el az otthonról indulásomtól és a haza érkezésemtől.

Fiatal vagyok,de ezt az életet már most nem bírom.És nem azért,mert nem szeretek dolgozni,de ez kilátástalan jövőt eredményez csak szerintem.

Amikor szerettem volna elmenni másik tanfolyamra,és befizettem az első havi részletet a tanfolyamnak,azt vissza kellett mondanom(persze az első részletet buktam,de ugyan már,mi is az az igazgatónak 900ezres fizu mellett).Sikerült eltalálniuk a munkarend változást 3nappal előre,és nem többel.Hogyan is tervezzek valamit is?Hétfő hajnaltól dolgozom Szombat reggelig,amikor valamit szeretnék az éjszaka után aludni.Otthon vagyok 1 vasárnapot,és semmi több.Igaz vasárnap este már korán kell aludnom,mert 5.15-kor kelek,hogy beérjek 8-ra dolgozni,de szívassuk a népet,minket az nem érdekel.

F21

2011. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
16.00: külföldön simán lenne esélyed elhelyezkedni ezzel, egyébként. Itthon még nagy eséllyel nyugdíjat sem fogsz kapni, csak mondom.
2011. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!