Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted miért hiszik még...

Szerinted miért hiszik még mindig azt az emberek, hogy a pártok megoldhatják az életüket?

Figyelt kérdés
Már évtizedek óta folyamatosan romlik az ország helyzete, és még mindig romlani fog. Az emberek azt hiszik, hogy a pártok meg fogják állítani a romlást, de miért hiszik ezt???
2011. máj. 23. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben tényleg abban hisznek, hogy egy új párttal itt villámcsapásra megváltozik minden, még a nap is másképp fog sütni.. Tévedés..neki mindenképp megvan a havi 1-2 milla, kit érdekel ha közben éhen döglenek páran?? Amúgy szerintem ez a Kádár rendszerből maradt itt, amikor is mindent az államtól vártak.
2011. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, egyik ismerősöm mondta: az elmúlt rendszerben mindig az állam döntött a nép helyett, és most elvárják az emberek, hogy ne maguk döntsenek, hisz nincsennek hozzászokva, ezért áthárítják a felelősséget a pártokra. Ebben van igazság. De amikor azt látják, hogy csak rosszabb lesz és nincs kit választani akkor is elmennek, mondván, hogy a két rosz közül a kisebbiket választom. Ekkora bírka gondolkodást. Én nem értem, hogy nem nyílik föl a szemük?
2011. máj. 23. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen havi 1-2 milla? vona meg molnár oszi keres 1 milla fölött
2011. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pozitiv ***** válasza:

Sajnos az emberek többsége meg van etetve, félre van vezetve. A média hazudozik és befolyásol, az emberek meg erre nem jönnek rá. Sokkal nagyobb a baj, mint gondolnád.

Nem hiszik el, hogy az összes pártot a neokom zsidók irányítják. Világuralomra törnek és már majdnem sikerült is nekik. Most fog eldőlni, hogy a 3. világháborút fegyverekkel vívják-e meg, vagy maradnak a sunyi válságelőidézős, vírusterjesztős, hazudozós, titkolózós módszereiknél. Úgy néz ki, hogy háború lesz.

2011. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz vh, attól sokkal több kinyílt szemű ember van, és az oroszok + kínaiak is tudják, hogy mi megy a háttérben, erre hozták létre a Bric-et.

Koreánál is próbálkoztak a negatív erők, de semmi nem lett. Belháborúk lesznek.

2011. máj. 25. 16:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert primitívek. Nem vagyok büszke ezért magamra, de én már több, mint egy évtizede nem pazarlok időt szavazásra. "Az egyik kutya, másik eb!" - Bárkire is szavazol, csak tovább romlik a helyzeted, - és indokok sora van mindig készen arra, hogy az éppen hatalmat gyakorlók, hogy miért nézik a magyar lakosságot nemes egyszerűséggel hülyének. Amennyiben azt fogom látni, hogy a politika az közjóért cselekszik (!), újragondolom a dolgot, - de addig nyálat nem pazarolok arra, hogy utána köpjek ennek a megélhetési hordának, amit manapság is "politikai elit" néven emlegetnek egyesek.
2011. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem se a kérdésed, sem a politikai következtetésedet. Odáig eljutottam, hogy nem bízol a politikusokban, pártokban (valóban egyikben sem?), még talán odáig is, hogy "mindenki a maga szerencséjének kovácsa" (bár ezt így nem írtad le, csak következne belőle) Olyan nincs hogy nem támogatsz senkit: ha nem szavazol, azzal a legesélyesebbet támogatod. (Így lett kétharmad, ami miatt indenki szív). Az okés, hogy nem politikáról kell hogy szóljon a nászéjszaka, de minimum négy évente kell dönteni, és a felelős döntések mindig tárgyilagosan, tájékozottan kell meghozni, mérlegelni kell a következményeket, kockázatokat és mellékhatásokat.
2011. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

14:56

Nem értek azzal egyet, hogy kötelesség szavazni. Én hülyeségnek tartom a demokráciát, a jelen helyzetben ennek az országnak nem erre van szüksége, a szavazás pedig nem arról szól a leginkább számomra kedvezőt támogatom, mert ha nem érzem egyiket sem olyannak, amelyik közel áll hozzám és szavazok, akkor csak becsapok mindenkit, főleg magamat.


"nem bízol a politikusokban, pártokban (valóban egyikben sem?)"

Most ez miért hihetetlen?


"a felelős döntések mindig tárgyilagosan, tájékozottan kell meghozni, mérlegelni kell a következményeket, kockázatokat és mellékhatásokat."

Szerinted az ország így tett?


Én egy a magyarokért tenni akaró tömörülést sem látok a parlamentben és környékén. Én a NÉP-re szavazok, mostmár a népre van szükség nem a pártokra. HAJRÁ MAGYAR NÉP!

2011. jún. 2. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszik, mégis elvárják.
2012. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!