Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Naponta 4-5 kérdés Gyurcsányró...

Naponta 4-5 kérdés Gyurcsányról. Ennyire be vagytok tőle sózva?

Figyelt kérdés

Kedves jobbosok! Mivel látom, hogy teljesen úrrá lett rajtatok a félelem, hogy Gyurcsány visszajöhet, barátilag szeretném megnyugtatni piciny keresztény mimózavirág lelketeket: nem fog. A baloldalon sem veszik igazán komolyan - például én sem.


Azért mindenesetre jót röhögök a szánalmas kínlódásotokon, mert egy-két éve még a Fidesz ezeréves királyságát ünnepeltétek, és szerintem abban egyetérthetünk, hogy ettől bő egy év alatt fényévnyire kerültünk :)


2011. jún. 5. 01:08
1 2
 11/20 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:

A jó jobbos nem fél semmitől.

Ha vissza is jön Gyurcsány amit kétlek, valamibe meg kell hali. :D

2011. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:

pontosítás:

valamibe meg kell halni! :D

2011. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Azért mert tegnap volt vagy 4-5 kérdés az nem azt jelenti hogy naponta 4-5.Ki nem szarja le Gyurcsányt?
2011. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jobbos, de mivel vissza akar térni a hatalomba, így talán érthető ha vannak róla is kérdések nem?

Én meg néha jót röhögök rajtad, hogy még mindig azok mögé állsz be, akik tönkretették a baloldalt.

2011. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Én meg néha jót röhögök rajtad, hogy még mindig azok mögé állsz be, akik tönkretették a baloldalt."


Már a legelején is írtam, hogy nem veszem komolyan Gyurcsányt. Érdemes lenne megtanulni olvasni. A baloldalra legalább nem jellemző az a kritika nélküli, szolgalelkű vezérkultusz, mint ami a jobbosoknál van: Orbán mondhat bármit, sőt még aznap ugyanannak az ellenkezőjét is, mindig tapsvihar és üdvrivalgás fogadja...

2011. jún. 5. 14:43
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
A f@szért kell mindig oldalt választanuk. Menjünk be és ne azon vaciláljunk, vajon melyik lesz jobb nekünk. Bal-jobb. Legyen már végre vér a pucátokban és pakoljunk ki minden politikust!
2011. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14:43

te most ugye poénkodsz? :D Az ősproli nyugdíjas nénik gyakorlatilag istenítik fletókát.

2011. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2011. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"mondhat bármit, sőt még aznap ugyanannak az ellenkezőjét is, mindig tapsvihar és üdvrivalgás fogadja..."


ez az MSZP-ben is így van, max. a nevek változnak...

Amúgy hiába írogatod, hogy nem veszed komolyan, attól még egy csomó kérdésben védted őt...

2011. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már inkább ott tartunk, hogy Viktor ágyaz Gyurcsány dicsőséges visszatéréséhez. Viktor álmában sem tart Öszödi-beszédet, ő olyan fajta, hogy akkor inkább nem is alszik!
2011. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!