Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon a Jobbik hívei is...

Vajon a Jobbik hívei is elhatárolódnak Zagyva Gyula kijelentéseitől?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 17. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
ez elég hülye kérdés, bár tudvalévő, hogy te nem szereted a pártot. tudod azt is, hogy elég vegyes a Jobbik támogatóinak a tábora, és hogy vannak benne elég keményvonalas hungaristák is. na, azok, meg a HVIM, Betyárok és ilyesmik nem fognak elhatárolódni.
2011. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tolonganak a Jobbik-fanok...
2011. aug. 17. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anno Orbánt szolitgatta az SZDSZ meg az MSZP, hogy határolodjon el Kövértöl, meg a radikális szélsöjobbos szátnyától. Akkor amikor az egy part egy zászlo alatt még A Fidesz magának tudta Vona meg a jó ég tudja kinek az embereit.


Hogy változnak az idök!!

2011. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még a nem-jobbikosok közül sem határolódik el mindenki.
2011. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sz1u ***** válasza:
61%

...és vajon Vona tényleg (tiszta szívéből) elhatárolódik Zagyva Gyula kijelentéseitől? Erősen kétlem!

Tipikus példája a bort iszik de vizet prédikál...

2011. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@Sz1u: Nagyobb hallgatóság előtt senki nem vállalná mondjuk azt mondani, hogy Orbán/Gyurcsány/Vona/zsidók/cigányok/akárki dögöljön meg (vagy mit tudom én), pedig sokan vannak valahogy úgy vele. Egy politikusnak meg duplán-triplán vigyáznia kell azzal hogy mit ejt ki a száján. Mondjuk Zagyva nem vigyázott, itt van a következménye.

A mai világban mindenhol van kamera, mikrofon; és elég gyakran el is sül.

2011. aug. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszitek, hogy valaha is megfogják húzni a fegyver elsütőbillentyűjét, ha lesz nekik egy? És amúgy pedig szerintem igenis kell lépni a cigányság ügyében, és azt szép szóval nem lehet... Ez semmi másra nem jó mint fenn tartani a politika fejét a homok fölött. Magyarul, hogy foglalkozzanak a cigánykérdéssel. Nem vagyok Jobbik szavazó.
2011. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem elhatárolódunk, hanem nem mindenben értünk egyet. A cikk elég érdekes, tipikus fidesz, nem az számít mit mond, hanem ki mondja. Ellenben az én véleményem: az számít mit mond. Zagyvának vannak kijelentései amikkel egyetértek és van amivel nem. Ha mindenben egyezne a Jobbik és a HVIM nem kellene két szervezet. A fidesznél nem számított mit mondott Stadler m, Balázs J. Az számított ki mondta. fideszes? akkor kimagyarázzuk...
2011. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vona Gabor azt nyilatkozta ,hogy ugyan helyteleniti Zagyva Gyorgy Gyula donteset miszerint nem mond le mentelmi jogarol

azonban ennek nem lesznek kovetkezmenyei a frakciobeli munkat illetoen.Mivel a jobbik politikajanak az egyik sarokpillere a mentelmi jog megszuntetese ezert ertheto ,hogy eliteli Zagyva donteset aki raadasul nem jobbik perttag.

2011. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én a betyársereg vezetője és Toroczkai László kijelentéseitől határolódok el, mert nem hiszem hogy a gyilkolás sok jót hozna az országra, de a jobbik törvényes alapon akar javítani a helyzeten és ezt fogja támogatni a többség. Zagyva kijelentésétől meg hát szerintem az ország 70%-a nem határolódik el(agyonlőné gyurcsányt). De a jobbiknak muszáj elhatárolódnia, a média 10 év után se szállt volna le a témáról.
2011. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!