Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik a nagyobb probléma: a...

Melyik a nagyobb probléma: a gyerekszegénység, vagy pedig ha valaki olyan szegény, hogy nem tud gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 03:29
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
25%
A gyerekszegénység. Mert olyan nincs, hogy nem tud gyereket vállalni. Minimum kettőt. Mert ha szegények is, legalább testvére legyen.
2011. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Dew-i ***** válasza:
81%
Bizony meggondolandó mire nemz az ember fia,lánya!Bár igaz,ha jő a bárány az Isten ad akolt is.Na de..és szerintem itt a bibi-amiért a kérdés felmerül,ahogy nő a gyerek és-bármilyen okból-nem kapja meg a fejlődéséhez kellő-járó dolgokat,abból olyan felnőtt is válik!Márpedig ennek az országnak kiegyensúlyozott,tanult emberekre volna szükségük.Nem is értem"okos"vezetőink miért nem tudják?Miért nem ez a prioritás a jövőnk,jövőjük érdekében?Az ország benne ők is így gazdagodhatnának igazán.
2011. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bari Zoltán ***** válasza:
81%
Én szerintem a gyerekszegénység nem a gyereknél kezdődik hanem az államnál ők teszik lehetetlenné a szülök helyzetét főleg a szegényebbekét mert a megszorítások nem a gazdagokat viseli meg hanem a szegényebbeket aki minimálbérért is dolgozik annak is kell adot fizetni és ráadásul annyit amennyit a gazdagnak ráadásul a szabadságokat is elakarják venni hát hol élünk mi itt az én helyzetem szegényként nevelkedtem de rendes családban szeretjük egymást csak kevesebb csokoládét ettünk ja és persze megtanultunk dolgozni meg kell nézni a mai gazdag fiatalokat mit csinálnak a szülő inkább ad neki pénzt csak ne legyen otthon míg a szegény otthon segítkezik a takarításban vagy bármiben amire a szülőknek segítségre van szüksége vagy megy diák munkára mig a gazdagabb gyerekek táborba véleményem mindkettő rossz de egy biztos a szegénység nem lehet hátránya egy gyermek születésének csak kapjon elég szeretetet A törvény elő írja egy gyermek nem szenvedhet hátrányt ha kiváló tanuló én írtam be full 5 tanuló a fiam és szerintetek mit kaptam Kecskeméti önkormányzattól nincs elég pénzük ösztöndíjra akkor meg minek a törvény
2011. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekszegénység rosszabb. Az borzalom!
2011. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Két részből áll a kérdés, a válasz ennek megfelelő. Az én korosztályom számára a gyerekszegénység felfoghatatlan és természet ellenes, itt és most. A gyerekvállalásról pedig annyit: A mi időnkben ez egyszerűen nem volt kérdés, pedig nem éltünk valami fényesen...Vajon hol van a hiba ? Gondolkozzatok el ezen !
2011. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Pl arra is gondolok itt, hogy szerényebb családi hátterű vagy alacsony keresetű férfiak nehezen találnak gyerekszülésre alkalmas partnert.



ebben a kérdésben ott a válasz: szegényebb családi hátterű..ergó szegényen vállalt gyereket, és most a gyerek szív, mert tudja milyen szegény gyereknek lenni, és így ő már nem akarja egy kicsinek azt a sorsot.

vagyis a probléma a gyerekszegénység, mert a példában említett ha jó családi hátterű lenne, nem lennének ilyen problémái.

2011. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Magunkat is alig bírjuk fent tartani, nemhogy egy gyereket. Ha mi nem eszünk az még belefér de ha a gyereknek nincs mit ennie, vagy nincs pénz új ruhákat, cipőt venni ha kinövi, az kegyetlenség a gyerekre nézve.
2011. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem szerint pedig borzasztóan szomorú dolog, hogy 2011-ben, Európában feltesznek egy ilyen kérdést.

"Tisztelt" jómódban élő képviselő urak!

Önök közül olvassa valaki ezeket az oldalak?

Érdemes lenne:((

OV-nak sem külföldre kellene rohangálni, hanem szétnézni egy kicsit a NÉP között, meglepődne a látottakon.

Igen! Szegénység van és éheznek gyerekek!!!!!

2011. okt. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én felnőtt vagyok, mégis éhezek. Mire kifizetem az internetet, alig marad kajára. Hálót adjatok ne halat! Mármint világhálót.
2011. okt. 15. 01:19
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:26

OV-nak sem külföldre kellene rohangálni, hanem szétnézni egy kicsit a NÉP között, meglepődne a látottakon.


Es a nep, az istenadta nep... kezet csokol OVnak. Rohej... es szomoru. Es undorito.

[link]

2011. okt. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!