Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ilyen a Jobbik szekértábora?

Ilyen a Jobbik szekértábora?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 16. 21:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem akármi is történjen, a számodra mindenki náci. Tökmindegy, hogy mászkál-e köztük ál-Hitler vagy sem. Akkor meg minek vergődsz? Mindenki náci, törődj bele.
2011. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"Mindenki náci, törődj bele."


A Jobbik és követői szerencsére messze nem mindenki ;)

2011. okt. 16. 22:27
 13/28 anonim ***** válasza:
26%
Még pár hónap, és neked a fideszesek is nácik lesznek. Sőt, látom a lelki szemeimmel, ahogy linkeled be a következő hírt a 92 éves veteránról, hogy ni, már a nyuggerek is nácik.
2011. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Problem2 ***** válasza:
21%

Én magasról toszok arra ,hogy ha engem lenáciznak (habár nem tartom magamat nácinak ,Hitlert is elítélem ,mint történelmi személy)

Csak azt nem szerettem amikor ezt az országot nácizák,fasisztázák le a "kiválasztott" nép fiai.

Tudom ,hogy nem nácik a jobbikos politikusok ,az már más ,hogy ha a jobbikkal szimpatizálók között vannak nácik!

Jobbik az itthoni nacionalizmus hirdetői, csak őket érdekli igazán az ,hogy mi történik a magyar nemzettel (talán még egy nagyon kicsit a fideszt is).Az mszp,lmp na ők meg lese s..rják ,ezeknek az lenne a jó ha kihalna a magyar nép.Fizetett ge..láda az egész (sajnos csak így tudom őket jellemezni) a rászavazók meg a "birkák" ,nem veszik észre ,hogy mire is megy ki a játék (nem arra gondolok ,hogy a magyarokat akarják kiirtani ,habár ezt sem vettem el!).Az egész világot jól megvezetik ezzel a globalizációs dumával ,miközben a pusztulásba vinnék az egész emberiséget.Ehhez asszisztál ez a 2 párt is.Nyomatják a sablon dumát ,hogy milyen király a globalizáció, európai unió, új világrend (még ha nem is mondják ki szó szerint).

Mutassál már kedves "kérdező" egy olyan cikket ,ahol kiáll a magyar kultúráért vagy a gyerek vállalás mellett az mszp?

2011. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
10%

Na most hadd kérdezzem meg fordítva. Amikor az emberek felhozzák a cigánybűnözést, mindig azzal érvelnek ellene, hogy "nem minden cigány bűnöző, vannak köztük nagyon rendesek". Biztos vannak köztük. Tehát ezzel ők maguk is elismerik, hogy bizony elég nagy részük bűnöző. És mégis, a védelmükre kelnek, hogy nem szabad kollektíve leírni a cigányokat, hiába van köztük bűnöző.

Elment ez a csóka Hitlernek öltözve, azt mondod hogy balf@sz. Mindenki Hitlernek van öltözve? Nem. Nem tudom mennyien voltak ott, egy valaki volt csak így öltözve. Mégsem hallom sehol, hogy "Ne mondjátok, hogy a Jobbikosok se.ggfejek, attól mert egy hülye volt köztük." Miért?

A másik, írod, hogy el kellett volna távolítani a rendezvényről, ami valahol igaz is. Nem hallottam sehol még, hogy a cigányság nagy része nyíltan elhatárolódik a bűnöző résztől. Ahogyan csak már itt a fórumban többen megtették ezt Jobbikos részről.

A végére pedig:

http://www.youtube.com/watch?v=MawQPjfD0Y4

Mivel tudjuk a történelmi párhuzamot Franciaország meg a Harmadik Birodalom között, akár lehetne ez közösség elleni izgatás is? Lett belőle bármi cirkusz? Ha egy zsidó színész ezt megcsinálja, és kiadja DVD-n, akkor az tök poén. Ha egy idióta kimegy az utcára így, akkor jajvékel a fél ország, hogy nácik vonulnak az utcán?

Egyébként meg a Magyar Szigetre visszatérve: a "sima" Sziget fesztivál nem volt híján vörös csillagoknak, és hasonlóknak. Mégsem érzem a kérdésedben a pánikot, hogy visszatérnek a komcsik, és elhurcolnak minket a gulágokba. Miért ?

2011. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg a Magyar Szigetre visszatérve: a "sima" Sziget fesztivál nem volt híján vörös csillagoknak, és hasonlóknak. Mégsem érzem a kérdésedben a pánikot, hogy visszatérnek a komcsik, és elhurcolnak minket a gulágokba. Miért ?"


Ha majd bármelyik magyar baloldali párt Sztálint, Lenint vagy akár csak Rákosit vagy Kádárt élteti a médiájában, és Kádár könyveit árulják a fesztiváljukon, akkor gyere az efféle vagdalkozással. Engem a kommunisták nem érdekelnek, és semmi közöm hozzájuk. A Jobbik és környezetének náci szimpátiája viszont erősen átlátszó.

2011. okt. 16. 23:33
 17/28 anonim ***** válasza:
Csak ennyi mondandód van? Mert eléggé fején találta a szöget a barátunk...
2011. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"eléggé fején találta a szöget a barátunk..."


A barátunk -már elnézést- fordítva ül a bilin. Cigánynak, zsidónak, tótnak, hottentottának születik valaki, de jobbik szimpatizáns attól lesz, hogy a párt elveivel, ideológiájával, megnyilvánulásaival egyetért. Fent már soroltam párat, amelyek egyértelműen a Jobbikhoz köthetők. Magyarázkodhattok akárhogy is, azzal, hogy a Jobbikkal szimpatizáltok, egyben vállaljátok, hogy ez a szellemiség nem idegen tőletek. Ha egy párt tagjai, sajtója, környezete akár Rákosit, akár Sztálint éltetné, garantáltan nem támogatnám, akármennyire is lenne szimpatikus egyéb vonatkozásban.

2011. okt. 17. 00:08
 19/28 anonim ***** válasza:
55%
Jó kis liberósfricska. Ha nekik lehet pocskondiázni a Turulmadarat, a Szent Jobbot, az Árpád-sávos zászlót és a magyarság nagy történelmi alakjait, akkor az a minimum, hogy viseljék el ezt is. A libsik pedig felfoghatnák végre, hogy a Kertesz-féle hazaáruló mentalitás ideje lejárt!
2011. okt. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
15%

1.: Hitler az NSDAP tagja, semmi köze a jobbikhoz.

2.: Semmilyen karszalag vagy egyéb egyértelmű jelzés vagy utalás nincs, ami a nácizmussal (főleg nem a fasizmussal) kapcsolatba hozná.

3.: Dédnagyapámnak is ilyen bajusza, meg hasonló frizurája volt, talán még hasonló kabátja is. Mégsem ő volt Hitler, de még csak jobboldalinak sem volt mondható.

2011. okt. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!