Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy hallhatta dr Orbán...

Hogy hallhatta dr Orbán Viktor pártelnök úr a kiáltásomat, hogy "Elég volt. "?

Figyelt kérdés
Amikor én éppen Finnországban vagyok, és itt sem szóltam semmit, legfeljebb finnül vagy angolul.
2009. máj. 2. 20:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
65%
Na akkor fuss neki még egyszer...
2009. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
66%
Sztem is rendezd előbb a gondolataidat, aztán tedd föl újra értelmesen a kérdést.
2009. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom azt akarja ezzel mondani, hogy ne beszéljen az ő nevében.
2009. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Pontosal erről van szó! Mivel - sok kérdés feltevővel és hozzászólóval ellentétben betű szerint tartottam magamat az alapszabályzathoz, kínosan kerültem a gyűlöletkeltő, rágalmazó megfogalmzás.

Az első kettő kedves hozzászólónak: Ha még egyszer nekimentem volna vagy még egszer átgondoltam volna a mondanivalómat., mindezt annyira meggsértettem, áthágtm volna, hogy a cenzorok azonnal törölték volna a rendszerből nemcsak a kérdésemet, a regisztrációmat. Remélem ez az allagória már egyértelmű volt! Itt Vaasa-ban Interneten keresztül követünk TV műsorokat. Pot a Hír TV-ben hangzott el a Fidesz Magyar Polgári Szövetség elnökének ünnepi felszólalásában, az Európai Parlamenti Választási Kampány nyitányaként, hogy "Ide hallom az emberek jajkiálltását, hogy most már elég..." Na, ezt hívják anomáliának!

2009. máj. 2. 22:20
 5/56 A kérdező kommentje:
Sajnos, on-line becsúsznak helyesírási hibák és betűkihagyások.
2009. máj. 2. 22:22
 6/56 anonim ***** válasza:
80%
Ha kitelepedtél külföldre akkor a köv. a véleményem: Te meg elfogadtad Fletó ajánlatát, miszerint el lehet innen menni, hátat lehet fordítani mindennek ha valami nem tetszik, leléptél az országból, úgyhogy te csak onnan a távolból ne kommentálgass semmit.
2009. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Ezzel a felelőtlen hozzászólásoddal vérig sértettél, és csak az előbb deklarált elveim miatt nem megyek át durvaságba. Hogyan derült ki ebből a pár mondatból, hogy én kitelepültem volna? Éppen itt üdülök finn barátaimnál, s már jóval az EP választások előtt visszatérek.
2009. máj. 2. 22:33
 8/56 anonim ***** válasza:
68%

Nyisd ki jobban a szemed, kedves: ott volt az elején a "ha".

a kérdésednek amúgysincs semmi értelme: Orbán mondott valamit; akinek nem inge, nem vegye magára.

további jó üdülést.

2009. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Ne nyissunk nyelvtani vitát, de amit utólag magyarázol annak úgy kellett volna hangzania: "Ha kitelepedtél volna", a kedves felszólításban, ami a távolból üzengetésemre vonatkozott az jött elő, hogy arról meg is vagy győződve.

Egyébként itt már meglepően meleg van, és tegnap is meg ma is gyönyörű "búcsú" jellegű látványosság és kirakodóvásár volt a piactéren. Egyébként Finnországban is ma kezdődött el az EP kampány. Kereszténydemokrata (bizony) finn barátaim kérésére érdeklődtem a hazai hírekről, így ütötte meg a fülemet a kérdést indikáló szónoklat.

2009. máj. 2. 22:54
 10/56 anonim ***** válasza:
84%
Nyelvtanilag valóban a kérdezőnek van igaza. A kissé "kötekedő", de uriemberként visszakozó kedves hozzászólónak pedig abban, hogy Orbán mondott valamit. Csak az a baj, hogy mindig mond valami vagy helyette mondanak valamit (Kövér, Mikola).
2009. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!