Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy hallhatta dr Orbán...

Hogy hallhatta dr Orbán Viktor pártelnök úr a kiáltásomat, hogy "Elég volt. "?

Figyelt kérdés
Amikor én éppen Finnországban vagyok, és itt sem szóltam semmit, legfeljebb finnül vagy angolul.
2009. máj. 2. 20:58
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
79%

Kedves hozzászóló!

Hát nem vetted észre, hogy ez ravasz provokáció volt? Kétszer is megismételte az illető. Persze, le merném fogadni, hogy nem tudod, melyik mondat az, amiből ez világosan kiderül.

Túl azon, hogy ordenáré vagy, bizonyára súlyosan megsértetted a válaszadás játékszabályait - Hol vannak ilyenkor a moderátorok -, azza is, hogy két parlamenti párt nevét gyűlöletkeltő módon, de felismerhetően elferdítetted, de azzal is hogy a legnagyobb ellenzéki párt vezetőjét édesapájának vélt - de nem bizonyított - családnevén nevezted meg, utalva ezzel - ugyancsak vélt, valamelyest bizonyított, de önként még nem vállalt -származásukra.

A joobikról eddig úgy tudtam, hogy a Fidesz holdudvara. Ezek szerint egy - tőlük fügetlen - fasiszta párt? (A retorikádból következtettem erre.)

2009. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
25%

Soha nem volt a jobbiknak semmi köze a zsideszhez. Védeni meg ne védd egyik idióta gyülekezetet se, mert azt előbb ki kéne érdemelni. De ennek a módja nem a gyazdaság elb@szása, sem a másik munkájának fikázása.

Egyébként meg szólásszabadság van úgyhogy húzd le magad.

2009. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
76%

Te mindenkit lezsidózol? Eddig csak az SZDSZ kapta ezt a rasszista minősítést. Ennek e hozzászólásnak nem volt értelme, semmi köze nem volt az eredeti kérdéshez, és válazt sem adott arra.

Üdv. A.M.

2009. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
47%
Úgy hogy Orbán Viktor ,mindenki nagypapája a jóságos mindethallóésteljesítőcsakkerüljönmárhatalmobamégazegyszermertnagyondühöslesz bácsi. Szerintem így halhatta. :D Amúgy mindegy mit hall és mit mond,csak végre megmondaná már mit fog tenni.Mert azt még nem mondta. És nem is fogja sztem,mert nem meri elmondani hogy ugyan azt mint ez a csodaszakertő Bajnai kormány,akik már szakérthettek volna vagy 8éve és nem most kellen.Így talán a jobbik sem tudta volna a csőkomcsi falvakban agyonnyerni magát és én is jobban aludnék. Szóval mindeki menjen a dolgára...és nyaralni.De finn ország nem hideg?
2009. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
0%
amíg más szenved a pestisben, meg a vörösiszap okozta károkban, addig ti itt ilyen fas**ágon vitatkoztok ? vicc bmeg
2010. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Jó napot, illetve Jó Reggelt kívánok!

Kedves válaszadó! Órát vagy naptárat kérsz ajándékba?


Az "A kérdés kiírásának időpontja című" apró betűs rész valószínűleg elkerülte a figyelmedet. Több, mint másfél éve tettem fel, s egy kivételével az összes válasz egy-két napon belül született.

A kérdés ebben a formában már nem is aktuális, hiszen a pártelnök úr azóta újra miniszterelnökké avanzsált, és már nem is a gorcsó alá tett mondat áll retorikája középpontjában.

Abban az időben pedig még nem történt meg a tragikus kolontári és Devecsert is sújtó gátszakadás.


Egyébként jómagam - a fizetett szabadságom terhére - 8 napot segítettem önkéntesként a sártenger eltakarításában. Bár ne kellett volna (Senkinek!)!


Orbán Viktort pedig akkor sem szerettem, most sem szeretem és ezután sem fogom!

2010. nov. 14. 09:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!