Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik mért mindig Izraellel...

A Jobbik mért mindig Izraellel jön? Kuruc. Info-n is csomószor ez van meg a cikkek alatt is a kommentelők mindig Izraellel jönnek. Szerintem a hozzászólók 90%-a paranoiás.

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon...

Épp ezaz hogy Afganisztánban ha ezt csinálja egy lázadó akkor azt nem szólják le nagyon a Kurucon hanem jobban vannak elfoglalva azzal hogy "megszállták" őket.

2011. okt. 30. 01:28
 22/33 Heckler ***** válasza:
45%
Na ez az, hogy nem Magyarországon, vagyis pont annyi közünk is van hozzá, szóval semmi. Nem az a lényeg, hogy kinek mennek besegíteni a magyar katonák, hanem az, hogy miért? Amúgy nem emlékszem, hogy hozzánk jött volna segíteni bárki a bolygó másik oldaláról, amikor sz*rban voltunk. Éppen jöttek, az amcsik, de nem segíteni, hanem bombázni, erről ennyit.
2011. okt. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
88%

"sajnos a legtöbbjük ateista vagy materialista"


Hat ez o'riasi tevede's!!!Pont hogy nagyon is vallasosak!

Bocs,de ez mar vicc kategoria...Mert mi magyarok akkora keresztenyek vagyunk miiii?Legyszi olyanok irjanak akik ismernek legalabb egy zsido't szemelyesen!En ismerek pa'rat...A Boro parkban Brooklynban...Mind szorgalmas,nem gazdag zsido'!

2011. okt. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"Felőlem lehet a kezükben a hatalom ,de sajnos a legtöbbjük ateista vagy materialista ,ami nagyon nagyon veszélyes a világra ,tulajdonképen birkává teszik az emberiséget ,hogy ne a család,szeretet számítson az embereknek ,hanem a pénz,pénz,pénz.Így szépen kipusztítja az emberiség saját magát, a zsidók hatalmas közreműködésével."

Ez marha nagy hazugság!

Szerintem a vallásnál nincs veszélyesebb a Föld nevű bolygóra! Nem lenne az egész palesztin-izraeli konfluktus, ha nem lenne vallás az egész világon. Ugyanis az ún. palesztin felháborodás vallásból fakad, rühellik, hogy az egyik szent helyüket (sziklamecset) rohadt kafírok bitorolják. Meg amúgy is mik mennek akár itt is Európában vallás címén: muzulmánok nyírnak ki embereket képregények miatt, a saját gyerekeiket megölik ha kafírhoz megy, sária bíróság, stb... A kereszténység se piskóta, régebben az inkvizíció, ma a pedofília, ráadásul a pápa szól az afrikai óvszerhasználat ellen elősegítve az AIDS további terjedését, stb...

A vallásnál undorítóbb, megosztóbb egy eszme nincs a világon. Te pedig kedves hozzászóló, jó lenne ha nem kevernéd a pénzéhséget az ateizmussal, mert a kettő nem ugyanaz. Láttam én már nem egy vallásos pénzéhes mocsokládát, lehet, hogy meglepődnél, ha kiderülne, hogy ők vannak többen. Valamint az is fals következtetésed, hogy az ateisták nem szeretik a családjukat. Mégis hol élsz te? Az ateistáknak is a legszentebb a család, ahol nem ez a helyzet ott gondok vannak, lehet az akár ateista, akár vallásos.

2011. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ja mert az nagy bűn ha a magyar katonák iskolát,kórházat,hidat építenek meg segélyeket osztanak?Meg ha járőröznek ezzel is a lakosságot védik.A magyarországi helyzetet ne hasonlítsuk már össze az Afganisztánival.
2011. okt. 30. 10:12
 26/33 Heckler ***** válasza:
27%

Igen, nagy gond, mert amíg ott felépítenek egy iskolát, addig itt bezárnak egyet, amíg ott járőrözve védik a lakosságot, addig itt két rendőr jut nyolc falura.


Mi köze van Magyarországnak Afganisztánhoz? Semmi? Így van.

2011. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének ott a katonák akkor itthon kisebb lenne a bűnözés?A rendőrök vigyázzák a rendet nem a katonák.Ez meg hogy iskolát nyitnak kinn olyan mintha most egy alapítványnak adok 10.000ft-ot.Nekem is szükségem van rá mégis adok olyannak akinek nagyobb szüksége van rá.
2011. okt. 30. 15:06
 28/33 Heckler ***** válasza:
16%

"A rendőrök vigyázzák a rendet nem a katonák."


Épp most írtad, hogy a katonák járőröznek a közbiztonságért, akkor találd ki, mi van...


Ha olyan kóser az egész, miért nem mész te is agyonlövetni magad? Nekem ugyan nem hiányoznál.


Ha már annyira be akarod vetni a hadseregünket, akkor legalább a saját földünkön vetnénk be, nem a bolygó másik oldalán, olyan embereket lőve/védve, akik sz*rnak a fejünkre.

2011. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Heckler válasza:


Igen, nagy gond, mert amíg ott felépítenek egy iskolát, addig itt bezárnak egyet, amíg ott járőrözve védik a lakosságot, addig itt két rendőr jut nyolc falura.


Én erre gondoltam hogy mi az összefüggés aközött hogy kinn vannak a katonák és hogy itt 2 rendőr jut 8 falura?Rendőr kell még nem katona. Nem lehetek katona mert az alkalmasságin nem mentem át.A másik meg az hogy nem akarom bevetni a katonaságot sehol se.Te se hiányoznál nekem a nyomorult felfogásoddal...

2011. okt. 30. 15:49
 30/33 Heckler ***** válasza:
45%

Ha nem akarod bevetni a katonaságot sehol, akkor mit kampányolsz az afgán jelenlét mellett?


Ott az összefüggés, hogy a professzionális sereget fenntartani nem két fillér, miközben a rendőrök itthon sztrájkolnak, mert se fizetés, se nyugdíj, se létszám. Nem látsz összefüggést? Elég nagy baj. Amúgy eléggé bevett gyakorlat mindenhol, hogy a katonaság is besegít a rendőröknek, de hát itt erre sincs pénz, az amerikaiak s*ggét nyalni Afganisztánban, arra van, de minek.

2011. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!