Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valóvan lemondana Bajnai, ha...

Valóvan lemondana Bajnai, ha nem szavazzák meg a tervezett megszorításokat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 14:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 20.39-es! Nagyon sok ártatlan embert megsértettél a hozzászólásoddal, még ha nem is ez volt a szándékod. Én nem úgy gondolkodom, ezekről a dolgokról, mint Te, de ilyet kérlek ne írjál, hogy miattunk jutott ide az országunk, ahol van, mert egyszerűen NEM IGAZ!

Én becsülettel végigdolgoztam 40 évet, ennél többet nem tudtam tenni.

Kívánom, boldogulj Skandináviában!

2009. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem teljesen mindegy? De aki annyira szeret hőzöngeni, annak csak ennyi az üzenetem:


Elvadult tájon gázolok:

Ős, buja földön dudva, muhar.

Ezt a vad mezőt ismerem,

Ez a magyar Ugar.


Lehajlok a szent humuszig:

E szűzi földön valami rág.

Hej, égig-nyúló giz-gazok,

Hát nincsen itt virág?


Vad indák gyűrűznek körül,

Míg a föld alvó lelkét lesem,

Régmult virágok illata

Bódít szerelmesen.


Csönd van. A dudva, a muhar,

A gaz lehúz, altat, befed

S egy kacagó szél suhan el

A nagy Ugar felett.


Írta Ady Endre, a 20. század elején, szerintem mostanra is ugyanúgy érvényes, Ady tudott valamit, és ő meg merte mondani. Most is megmondaná.

2009. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

22:14-es: Elnézésed kérem, ha magadra vetted, bár a leírásod alapján nem úgy nézel ki, mintha azok közé tartoznál, akikről beszéltem - lévén azokról beszéltem, akik nem gondolkodnak, nem néznek se jobbra, se balra, csak csőlátásban előre, és még úgy se túl messzire. Soraidból kiindulva te ennél nyilván többre vagy képes, így a dolog rád nem is vonatkozott. De ha mégis félreérthető voltam, úgy bocsánat és elnézést újfent.


A jókívánalmakat pedig köszönöm és viszont neked is!

2009. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
ő csak egy kirakatember, jönne más.
2009. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

LE, BIZTOS, hogy LE! Ő lemondana. Neki tényleg édesmindegy, pénzt úgysem kap érte, a 2010-es választásokon nem akar miniszterelnök lenni, és az MSzP biztos, hogy nem Őt indítaná. Állítólag meg van a jelölt, hamarosan beszivárogtatják a közudatba. (Egy jelenlegi EP képviselőről va szó!)

Ami pedig a vmegszavazást illeti, nem pontos a kedves hozzászóló értesülése: Még hátra van egy VÉGSZAVAZÁS!!!

2009. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem politizálok, csak nature undorodom az egésztől. Míg a politikusaink egymás vérét szívják, (és az országét) addig mi süllyedünk le a gyíkba. Az a baj, hogy európai színvonalat nem úgy kell elérni, ahogy ezek teszik. Attól, hogy bevezetnek új megszorításokat, emelik a BKV jegyeket/bérleteket etc! Rohadt drága nálunk az élet ahhoz képest, hogy milyen szartaliga a fizetés. Lehet, hogy nálunk egyik legolcsóbb pl a fogorvos, de nálunk a fizu is az :)


Bajnai, bajnai, liBAJnai :)

2009. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos,hogy Bajnai lemond-e,és az MSZP ad

e másik miniszetrelnököt.A fontos maga a költségvetés.

Ha teljesóülne OV vágya,és az országgyülés nem fogadja el a jövő évi költségvetést,akkor a gazdaság élete megáll.A tőzsdén krach lesz,a forint a béka feneke alatt lesz,a befektetők kivonulnak és még lehet sorolni a következményeket.

Ha előrehozott választások lennének,akkor is legalább 2-3 hónap,mire új kormány lesz.Az új költségvetés elkészítése legalább ennyi.Vagyis az országnak fél évig nem lenne költségvetése.Ez pedig beláthatatlan következményekkel járna.

A tévedések elkerülésére,nem vagyok a kormány híve,de a Fideszt egyenesen ártalmasnak találom.Csak a hatalom megszerzése érdekli,az országgal még annyit sem törődik,mint a jelenlegi kormány.(Pedig ez sem sokat)

2009. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
hát nagyon remélem... mindenesetre szavazásra fel! :P
2010. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!