Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol tartana Magyarország ha a...

Hol tartana Magyarország ha a háború után 1945-ben nem kerülünk kommunista hatalom alá?

Figyelt kérdés
Tudom hogy így utólag kár belesírni a kiömlött tejbe,de egy pár alternatívát mindig jó olvasni.
2012. jan. 23. 13:55
1 2
 11/15 titak ***** válasza:
53%
Szerintem meg semmivel nem (vagy csak nagyon kevéssel) lennénk előbbe mint most. Volt rá ezer évünk, hogy megmutassuk mennyit érünk, ehelyett meg inkább szolgaságba vonultunk. Volt, hogy kényszerből, de inkább önszántunkból. Persze ide nem illik - sőt egyesek szerint sértő - besorolni az Árpádházi uralkodóinkat pedig ők se voltak jobbak a tőbbinél (tisztelet 1-2 kivételt képző királyunknak).
2012. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem kell sápítozni. A magyarnak mindíg kell egy p.csa, amit nyalni lehet és utána panaszkodni, hogy minket mindenki bánt meg leigáz. A hazánkban annyi agy született mégsem tudjuk őket megbecsülni, mert különböző okok miatt el kellett menekülniük . És mi van ,ha akkor ? Ezek történelmietlen dolgok.
2012. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Sokkal előrébb járnánk. Nem is az volt a gond, hogy mi nem fejlődtünk, hanem hogy a többiek igen.
2012. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy 1949-be került, és nem kommunista, hanem a szovjet orosz birodalom bérencei befolyása alá.
2012. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor most az SS lábtörlői lennénk. Olvass történelmet és összerakhatod a valóságot.

Ha most elfogadod a Fityesztől, hogy a győztes mindent visz, akkor a történelmi valóságot is el kell fogadnod. Mióta a világ a világ a győztes mindent vitt.

2012. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!