Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kell szavazni most 7. -én?

Miért kell szavazni most 7. -én?

Figyelt kérdés
Tudom h sokan hülyének néznek, h nem tudom de nem igazán politizálok viszont szeretek tisztában lenni a fontosabb dolgokkal.
2009. máj. 29. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Európai Parlamentbe fogunk (magyar) képviselőket választani.
2009. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy írta az előttem szóló is: az Európai Parlamentben kik képviseljék Magyar(?)országot.
2009. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Azért fontos szavazni, mert a közéleti apátia csak az elitnek jó. A társadalomnak az tesz jót, ha láthatóan aktív, akkor nem merik úgy átverni. Ehhez nálunk még sok időnek kell eltelnie.
2009. máj. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Arra szavazhatsz, hogy ki üljön Az Európa Parlament egyik bársonyszékébe, nem csinálni semmit, csak megkapni érte a jó sok lóvét!
2009. máj. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszokat!

És mivan akkor ha most a fideszt szavazza meg a nép,de itthon viszont mszp van.Hogy képviselhetné egy fideszes magyarországot mikor most nem ők döntenek itthon??

2009. máj. 30. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

22 képviselőt küldhet az Európai Parlamentbe Magyarország, tehát ennyi mandátum kiadó. Ebből valamennyi keveset az MSZP is fog szerezni, de valószínűsíthető (szinte biztos), hogy döntően a Fidesznél fognak landolni ezek a helyek. Intelligens politikusok tudják, hogy ha már ellenségeskedek, ezt meg kell hagyni országhatáron belülre. Hogy politikai főszereplőink hogyan fogják kezelni (a nagy valószínűség szerint) kialakuló helyzetet ... nos azt nemsokára meglátjuk.

Azt hiszem erre mondják, hogy faramuci helyzet ...

2009. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem gond, hogy itthon az MSZP, az Európai Parlamentben meg a Fidesz van többségben. Az EP-ben európai szintű kérdésekhez szólnak hozzá (pl. mennyi lehet az autók CO2 kibocsátása, szabad-e fókatermékeket forgalmazni, hogyan kell jelölni a veszélyes vegyi anyagokat, ráírják-e a génkezelt alapanyagot tartalmazó termékekre ezt a tényt, stb.). Ezek az ügyek ritkán esnek egybe a magyar vitákkal, és ha mégis, az sem gond.

Szavazz a lelkiismereted szerint, nem kell taktikázni.

2009. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és kik a lehetséges jelöltek????
2009. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16:58-nak:

[link]

2009. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!