Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pár hónap és 19 leszek, és az...

Pár hónap és 19 leszek, és az idén érettségizem. Azon gondolkodom, hogy beálljak egy párthoz, és még mások is tanácsolták. Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Tervem is van, ellenben olyan ember vagyok aki tenni is szeretne valamit az erdélyi magyar népért, a fiatalságért, a kultúra megmaradásáért. Erdélyi magyar vagyok. Szerintetek van értelme, vagy elhamarkodott döntés? Mit tanácsoltok, javasoltok?
2012. febr. 4. 12:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szimpatizálok egy párttal...
2012. febr. 4. 12:57
 2/14 anonim ***** válasza:

Időben kell kezdeni, de az erdélyi magyarság politikáját nem ismerem.

Szerintem nyugodtan beléphetsz.

2012. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha van elég pénzed beállhatsz.Mert ingyen nem lehet csak úgy bekerülni,és ha van annyi ismerősöd legalább 500 aki(az ajánlószelvényét neked adja akkor bekerülhetsz)

És érettségi után nem árt továbbtanulnod.


De ha bekerülsz akkor először Magyarország népéért kell tenni valamit,utána jöhet csak Erdély,mert itt Mo-n is van jónéhány szegény ember.

2012. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Csak olyan pártot keress, amelyik hajlandó az összefogásra más pártokkal, mert csak úgy lehet jó bárkinek. Olyan pártot, amelyik a gyűlöletre épít, kerüld el (pl. a jobbikot jó messzire).
2012. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
készülj fel arra hogy tagdíjat kell fizetnek minden hónapban.
2012. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak ne Magyarországon, ha ez megoldható.
2012. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
ha a magyar kultúra ápolása a célod akkor semmiképp sem a jobbikra szavazz.
2012. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
neked a jobbik való
2012. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sz1u ***** válasza:
41%

13:39 ACABMészy


"a Jobbikban a gonosz fasisztanácirasszistaantiszemita bűnözőket lát?"


Jól megfogalmaztad! Tényleg azok!

2012. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem többet tehetsz, ha inkább egy civil szervezethez/mozgalomhoz csatlakozol. A politika csak gyűlöletet szül, ezt az előttem válaszoló agymosott állatok bizonyították, kockafejű gyűlöli kerekfejűt, tojásfejű gyűlöli kockafejűt mert az gyűlöli kerekfejűt, kerekfejű meg mindkettőt gyűlöli miközben a politikusok lopnak és örülnek, hogy mindháromnak üres a feje.

Politika nélkül jobb lenne a világ.

Am meg a társadalom szélesebb körei fogadnak el civil aktivistaként. Persze soha nem lesz luxusaudid... de a célt (erdélyi magyarság ügye)jobban tudod szolgálni.

És nem betegszel bele(hatalomfüggőség, IGEN, BETEGSÉG)

2012. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!