Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pár hónap és 19 leszek, és az...

Pár hónap és 19 leszek, és az idén érettségizem. Azon gondolkodom, hogy beálljak egy párthoz, és még mások is tanácsolták. Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Tervem is van, ellenben olyan ember vagyok aki tenni is szeretne valamit az erdélyi magyar népért, a fiatalságért, a kultúra megmaradásáért. Erdélyi magyar vagyok. Szerintetek van értelme, vagy elhamarkodott döntés? Mit tanácsoltok, javasoltok?
2012. febr. 4. 12:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A magyar kultúra ápolása a célom többek közt, és nem vagyok Jobbikos gondolkodású. Az Erdélyi Magyar Néppártról lenne szó. Állítólag olyan mint a Fidesz Magyarországon, azaz fordítva, a Fidesz itt Erdélyben.


Erre lesz most egy sor talán elfogult reakció, de itt Erdélyben a politika színterén levő pártok, politikusok eddig mind azt bizonyították, hogy milyen jól tudják a saját zsebüket degeszre tömni...

Ez a párt pedig olyan emberekből áll, akik tettek is valamit a magyarokért, értünk, és van letéve valami az asztalra. Érdekes, hogy a megjelenési stílusuk, illetve megnyilvánulásuk egy kulturált csapatra jellemző, nem pedig egy lenéző, paraszt .., mint ahogy az más pártra jellemző...

2012. febr. 4. 18:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Az MPP se lenne rossz...
2012. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Valaki0702 ***** válasza:
Menj a JOBBIK-ba ott fogsz a legjobban keresni pár év múlva és legalább az igazságot szolgálnád.
2012. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Valaki0702 ***** válasza:
Szabadosinak ajánlóm a magyar nyelvtan könyvet mi előtt írni kezd bár hova is.
2012. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!