Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Támogatjátok, hogy Magyarorszá...

Támogatjátok, hogy Magyarországon is elérhető legyen a melegek számára a házasságkötés? IGEN/NEM

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 22:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/182 anonim ***** válasza:
81%

IGEN!


Egy demokratikus, megkülönböztetés nélküli, világi államban akarok élni, amit Magyarországnak hívnak.

2012. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/182 anonim ***** válasza:
28%
Többször sem és semmi közöm hozzá, ha magánéleti szinten marad.Egyébként nem érdekelne, ha a meleg felvonulás nem lenne ennyire visszataszító és főleg polgárpukkasztó.Me lehet enélkül is érteni, hogy mit akarnak velem közölni. Avval, hogy szinten kérkednek vele ez vált ki még nagyobb ellenszenvet. Nem akarom, hogy a látvánnyal a gyerekemben ilyen etalon is kialakuljon. De a véleményemet már máskor és máshol is sokszor elmondtam.
2012. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/182 anonim válasza:
76%

Természetesen, IGEN!


Ha valaki azt hiszi,hogy a házasság intézményét tönkre teszik a melegek, akkor csak tájékoztatásul közlöm vele, hogy a házasságok több mint fele, 54%-a válással végződik, vagyis már éppen eléggé tönkre tettük mi magunk, heteroszexuálisok.

2012. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/182 Rachel Green válasza:
39%
nem
2012. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/182 anonim ***** válasza:
20%

"Egy demokratikus,

megkülönböztetés nélküli, világi

államban akarok élni, amit

Magyarországnak hívnak"


Én meg ott, ahol az aberrációt nem kezelik természetesként/normálisként.

2012. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/182 anonim ***** válasza:
60%

Akkor inkább ne nézz tükörbe :)

Ba dumm tss

2012. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/182 anonim ***** válasza:
42%

75. válaszolónál a pont.


A következő lépés az lesz, hogy a nekrofíliát meg a pedofíliát is legalizálják? Ha már egyszer egy szexuális deviancia legális...

2012. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/182 anonim ***** válasza:
83%

Neked mégis mi közöd van ahhoz, ha két nő vagy két férfi egészséges párkapcsolatban él?

Kinek érzed magad, hogy te még itt a legalizációról is beszélsz?

Nincs jobb dolgod/dolgotok mit OK NÉLKÜL gyűlölködni?

És még ti hívtok minket betegnek?

Mondjon már a sok habzó szájú közül valaki egy, de csak egyetlen egy jó okot arra, hogy miért érzi magát ilyen félelembe magát a melegekkel szemben.

Ennyire kevesebbnek érzitek magatoknak ettől? Mégis miért?

Pl miben árt neked az ha két férfi vagy két hatvankilencezik? Meghalsz tőle? Összeházasodnak mit árt személyesen neked?

2012. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/182 anonim ***** válasza:
88%
*két férfi vagy két nő
2012. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/182 anonim ***** válasza:
25%

Bocsánat, offolok. Elnézést a Kérdezőtől. Már írtam IGEN/NEM választ, most csak leírnám kicsit bővebben a véleményemet.


Szóval. A sokak által dicsőített Hollandiában indult, és eredményeket ért el (bár szerencsére nem jutott parlamentbe) olyan párt, amelyiknek a programja tartalmazott olyan dolgot, hogy a beleegyezési korhatárt először lecsökkentik 12 (!) évre, majd később akár el is törlik. Magyarul a pedofília legalizálására tettek kísérletet, így nem elrugaszkodott dolog feltételezni, hogy ez akár sajnos Magyarországon is bekövetkezhet.


Más.

Semmi közöm ahhoz, hogy ki mit csinál az otthonában, és nem is érdekel.

Felőlem akár félméteres f.szú angol telivér csődörrel is fajtalankodhatnak csoportosan, rohadtul nem az én dolgom.

Két csőhomok haverommal rendszeresen eljárok kocsmázni, koncertekre, stb. Teljesen normálisak, évek óta együtt vannak, és én is nagyon jól érzem magam a társaságukban.

Én nem gyűlölködöm, és teljesen toleráns vagyok azokkal, akik velem szemben is toleránsak.

Mit tartok magammal szemben intoleranciának?

Például a b.zifelvonulást. De a budapest parádét ugyanígy zavarónak és gusztustalannak tartom, aminek elvileg semmi köze a b.zikhoz.

Intoleranciának tartom továbbá a "rámnyomulást", amiben sajnos volt már részem. Szerencséjére nem tapostam meg az acélbetétessel, de már nem sok kellett volna hozzá.

Például ezek azok a pontok, ahol "elpattan egy húr", és onnan kezdve lepattogzik a liberális arcom.

Magával a b.ziházasulással nincs bajom, hiszen annyi értelme van, mint döglött lónak beöntést adni. Ha ettől jobban érzik magukat, hát legyen!

Viszont azt már teljes mértékben ellenzem, hogy gyermeket nevelhessenek. B.zivá lehet nevelni embert, hiába is tagadja bárki, hiszen a tanulás az utánzással is történik, főleg gyermekeknél.

Amúgy is fogy a nemzet, ha b.zikat nevelünk, hiába várjuk a népességnövekedést...


Szóval ez az én véleményem, és bocsánatot kérek a Kérdezőtől a hosszadalmas offért, de úgy gondoltam, utólagos engedelmével, megosztom a témával kapcsolatos gondolataimat.

2012. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!