Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Támogatjátok, hogy Magyarorszá...

Támogatjátok, hogy Magyarországon is elérhető legyen a melegek számára a házasságkötés? IGEN/NEM

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 22:56
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/182 anonim ***** válasza:
36%
Szánalmas hogy hová korcsosul a világunk... De hát mi tettük ilyenné...
2012. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/182 anonim ***** válasza:
71%

És mégis miért általánosítasz?

Szerinted nekem eddig hány homofób tapasztalatom volt?

Mégse ítélek el minden heterót emiatt.

Főleg nem a nekrofíliával meg a pedofíliával.

Gondolkozz már ember.

A parádéról meg csak annyit, hogy a (szellemileg) fejlettebb országokban ugyanolyan mint nálunk pl a virágfesztivál. Nem mintha máshol olyan nagy álom lenne a melegek helyzete, de mégis van annyi az emberekben, hogy nem mutatnak olyan primitív magatartást mint kis hazánkban, de a fő céljai mellett már bőven kb csak látványosság mert vannak országok/városok ahol eljutottak oda, hogy két férfi és két nő KÉZENFOGVA (szívrohamot ne kapjatok :D) végigmehet az utcán, úgy hogy nem szólják le őket, vagy hívják a gárdájukat. Csak nálunk szellemileg sokan a középkorban élnek kb, ezért nem látom értelmét én se.

A legalizációs gondolatod meg fejtsd már ki majd barátaidnak, kíváncsi vagyok nekik mi lesz a véleményük.

2012. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/182 anonim ***** válasza:
30%

na.

Nem általánosítom nekrofíliával meg a pedofíliával.

2012. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/182 anonim válasza:
68%
igen
2012. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/182 anonim ***** válasza:
38%

" B.zivá lehet nevelni embert, hiába is tagadja bárki, hiszen a tanulás az utánzással is történik, főleg gyermekeknél."


Szakirodalmi hivatkozást kérek.


"Amúgy is fogy a nemzet, ha b.zikat nevelünk, hiába várjuk a népességnövekedést..."


Hogy lehet, hogy azokban az államokban kissé nő a népesség, ahol a melegséget tök természetesen kezelik, pl.: Svédország

" A népesség növekedési rátája 0,61%." [link]

2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/182 anonim ***** válasza:
8%

Most a búzaházasság,utána pedofilok,a végén már lovakkal meg kecskékkel fognak kefélni az utcán ahogy most haladunk...

A homoszexualitás egy betegség,ahogy a pedofília is!!

Természetellenes dolog mind a kettő

Mi a francnak nekik összeházasodni??Miért mi lenne az értelme??Mennyenek a négy fal közé,és rakják egymást amikor akarják,nem érdekel senkit,magánügy!!

A homik házasságkötése egy fricska lenne az egészséges társadalom szemébe!!

Gyereket meg főleg ne fogadjanak örökbe,mer abból is ugyan úgy homi lesz!!

Svédországban meg nem a buzák miatt nő a népesség,ebben biztos lehetsz,ennél sz.arabb példát nem hozhattál volna:DD

2012. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/182 Béla211 ***** válasza:
84%
A házasság sok előnyel jár.Hittel felvételnél meg illyes minél .Meg mondjuk ha véletlenül meg hal a párod a rokonok nem tehetnek csak úgy ki a közösen meg vásárolt lakásból.Főleg ha amúgy kitagadták a párod.
2012. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/182 anonim ***** válasza:
43%

"Szakirodalmi hivatkozást kérek."

Ramschburg Jenő: Szülők lettünk. Az élet első hat éve

Kósa Éva: A szociális fejlődés alapkérdései

Mérei Ferenc és V.Binét Ágnes: Gyermeklélektan

Vajda Zsuzsanna: A gyermek pszichológiai fejlődése

N. Kollár Katalin és Szabó Éva: Pszichológia pedagógusoknak.

Ezekben részletesen megtalálhatod a gyermekek utánzásos tanulási folyamatiról szóló részeket.


"pl.: Svédország

< A népesség növekedési rátája 0,61%.> [link]

A 9 milliós Svédországban a 0,61% az kb. 55 000 fő.

[link]

Ez alapján évente 33 800 fő vándorol be Svédországba.

Azaz a természetes "szülés-alapú" növekedés mindössze kb. 22 000 fő. Ha hozzávesszük, hogy jelenle kb. 1,1 millió bevándorló svéd állampolgár él az országban, és ezek nagy része muzulmán, ahol hagyományosan legalább 3-4 gyermek van családonként, (Prof. Pokol Béla: Európa végnapjai), akkor láthatjuk, hogy a 0,61%-os növekedés nem a toleráns svédeknek, hanem a bevándolásnak és a "szapora", de be nem illeszkedő (svéd állampolgárságú, de magát nem svédnek valló) bevándorlóknak köszönhető.

2012. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/182 anonim ***** válasza:
82%

A 82-es válaszolónak:


Azt hiszem a leírtakból kitűnik, hogy nem általánosítok.

Nem tudom, hogy hány homofób tapasztalatod volt, de én nem köptelek le, az biztos.

Meg sem említettem a nekrofíliát, a pedofíliát meg teljesen más összefüggésben hoztam fel, aminek semmi köze nem volt a b.zisághoz.

Én gondolkozom, ember.

Azért láttam pár képet, és szerintem a virágfesztiválon nem verik ki egymás szájába a kamionok tetején, úgy, mint egyes ... fejlettebb ... szemléletű országokban...

Voltam olyan városokban, ahol a férfiak kézenfogva jártak, sőt sétáltam én is kézenfogva férfiakkal, és nem kaptam szívrohamot :D. Vannak olyan középkori szinten lévő országok, ahol a kultúrában ez pl. a barátság jele, ne beszélj olyan dolgokról, amikről vajmi kevés fogalmad van (vagy nincs)...

Nem tudom, milyen legalizációs gondolatomra gondolsz, mert semmilyen legalizációról nem beszéltem.

2012. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/182 anonim ***** válasza:
88%

A Mérei- V. Binet könyv pont megvan, de emlékeim szerint ebben nincs szó, hogy a homoszexualitást utánzásos tanulásként sajátítjuk el. Sőt a pszichológia tudománya, erről teljesen mást mond. Le is kapom a polcról és elolvasom a megadott fejezetet.


Amúgy meg Hollandiában is nő a népesség, ami szintén toleráns. DE a Földön így is demográfiai válság van ráadásul két fajta: egy lokális európai, csökkenő, elöregedő népességgel és egy globális túlnépesedés. Azokban az országokban is ugyan annyi a melegek aránya, ahol masszív túlnépesedés van. A demográfiai válságot meg nem kéne a melegek nyakába varni.

2012. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!