Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit szóltok...

Jobbikosok! Mit szóltok ahhoz, hogy Szegedi Csanádról kiderült az izraelita származása?

Figyelt kérdés
Szerintem ez öngól, főleg, hogy a hozzá köthető kuruc.info portálon keresztül nyíltan zsidóellenes retorikát folytnak. Az is érdekes, hogy ő csak izraelita származásúnak van feltüntetve, míg másokat lezsidóznak. Vagy csak én érzem így?
2012. jún. 26. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
Megjegyzem nem vagyok jobbikos, nem értek velük egyet.
2012. jún. 26. 19:49
 2/80 anonim ***** válasza:
81%
Az embert a viselkedése alapján ítélem meg, és eddig nem zsidó mód viselkedett, számomra nem negatív a hír.
2012. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
89%
csak félig az, amúgy engem nem érdekel, magyarnak vallja magát és magyarbarát, ennyi pont elég
2012. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
73%
Nem izraelita, hanem zsidó. Az izraelita egy vallás. Amúgy ettől ő még nem lett uzsorás.
2012. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Ok, és azzal mi a helyzet, hogy erősen hajlik az adott médium a zsidóság egészére általánosításokat tenni, de míg ezek alól Szegedi Csanád kivétel, addig másokat nem a cselekedeteik alapján ítélnek meg, hanem a származásuk alapján?
2012. jún. 26. 20:04
 6/80 anonim ***** válasza:
78%
Idéznél pár ilyet Csanádtól?
2012. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
85%

Semmit! Ugyan úgy magyarnak tartom, mint eddig. Én leszarom az ember származását, mivel nem az határozza meg az ember személyiségét! Őszintén szólva örülök is neki kicsit, mivel a liberális baloldaliak talán vissza vesznek az antiszetizmus ajvékból! Csanád egy igaz magyar, akire büszkék lehetünk! Magyarabb mint ajármelyik gyűlölködő a kurucinfón!


Egy jobbikos

2012. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
87%
Mostantól kezdve akkor antiszemita minden Jobbik-gyűlölő? EZ az öngól :)
2012. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
84%

"Szegedi Csanád kivétel,

addig másokat nem a

cselekedeteik alapján ítélnek

meg, hanem a származásuk

alapján?"


Az tény, hogy ha valaki zsidó az rátesz egy lapáttal, de eleve csak azt kezdik el zsidózni, aki a magyarság ellen tett. Csanád rengeteget tett a magyarokért, tehát a Jobbik normális rétege leszarja a származását. Meg én személy szerint mindenkinek leszarom a származását, mert nem az számít... Amúgy amikor a mahizsihisz elítélte a dániel szoborrongálását, az is tetszett a kurucinfósoknak... Meg amikos izrael fiatalok a cionisták ellen tüntettek.

2012. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
29%

Biztos nem büszke a származására.


Sok magyarban van "idegen" vér.

Nekem például kb ugyanannyi német felmenőm van mint magyar.

2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!