Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti is így gondoljátok?

Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Ugye van 4 párt, aki szóbajöhet választáskor:


"MSZP - Fidesz - LMP - Jobbik"


(DK-nak nemsok esélyt látok).


Szóval, aki kissé elgondolkozott a dolgokon, rájöhetett, hogy a "Fidesz és MSZP" kezébe adni a dolgokat "nagyon veszélyes".


A Fideszel most szop@nk, az MSZP-vel 8-évig tettük ezt! Nekik józan ember, nem akar kormányzási lehetőséget adni, sőt szivem szerint a parlamentben sincs helyük!


Így maradt az LMP és a Jobbik, de mivel az LMP (aki követi a híreket, és nézi a parlamenti dolgokat) folyamatosan sunyul, húz az erősebb párthoz, de mikor tudja, betámadja. Olyan mint a macska megy a tej után.


Így csak az egyetlen ész érv a Jobbik maradt. Remélem ti is így gondoljátok!


Most félre kell tenni azt, hogy ki bal, és ki jobboldali! Mert nem az egyéni érdekeket kell nézni, hanem ország szinten!


Szóval aki a következő választásnál, a jobbikra teszi a voksát, az az igazi magyar!



2012. júl. 24. 17:17
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Vannak infok, amik többnem látszanak, már mint amennyit a két párt tesz 12 év alatt együtt.


[link]


Olvasgass :D

2012. júl. 24. 17:45
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország érdeke az, hogy soha ne legyen Jobbik-kormány, mert akkor vége a gazdaságunknak. Ha hazafi vagy, akkor soha nem szavazol a Jobbikra.
2012. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Mert aztán a Fidesz-MSZP közös munkájuknál lehet lejebb huzni az országot nem?


Én jobbikra szavazok, pont úgy lesz választás, hogy végzek a fősulival. Ha az MSZP/Fidesz nyer, én huzok is el innen. Mielött a tartalék vagyonomat is elkobozzák!


Szóval szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki ha a Jobbik nem kerül élre, emigrál. Vagy mutassatok egy hasonló pártot, küldjétek élre, lényegtelen hogy bal-jobb oldali, de:


- lépjen fel a cigányhatalom ellen

- legyen közbiztonság

- csökkenti a segélyeket

- munkahelyeket teremt

- támogatja a tanulásokat

- és tartsa magát a jóízlés szerint, inkább idézem:


"A Jobbik szerint a nemi vonzódás és a nemi élet magánügy, amely nem utcára való. A homoszexualitás nem természetes vonzódás, ezért propagálását, utcai felvonulásokon való vulgáris megjelenítését a leghatározottabban elítéljük, azzal szemben a legkeményebben fellépünk."


Egyszer voltam étteremben! Egyszer! Középelőkelő helyen! Olyan finom kaja volt, mint soha nem ettem még! DE megláttam hogy egy utcán a "meleg" pár összebujt + szájrapuszi, én ott helyben majdnem belehánytam a tálba!


Azt csinálnak amit akarnak. Legyen "melegétterem" vagy bármi, ott csinálnak amit akarnak, de ne elöttünk! Ez kb olyan szinten van, mintha odamennék az orod alá fingani, miközben eszel.


Sza*om le az anyagiakat, ha itthon nem tudom élvezni a "szabadságot", hányok az izléstelenség miatt, és talán 3. tényező, hogy szar a megélhetés.


De inkább nem eszek csak napi 1x mint hogy egyek 4-5x sokat, de türjem el az első két szituácíót.


Fidesz sose lép fel a cigányok ellen! Sose lesz náluk közbiztonság, MSZP se tett semmit annó!

2012. júl. 24. 18:08
 14/47 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a Jobbiktól csak azt hallani, hogy hogyan kell megoldani a cigánybűnözést, a multikat ellehetetleníteni, az EU-ból kilépni. Aki komolyan gondolja, hogy ettől fog a gazdaság fellendülni, az alapvető összefüggésekkel nincs tisztában.
2012. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 Andizsuzsi ***** válasza:
Kérdező! Megkérdezhetem, hogy főiskolásként mi a p@-ból van neked megtakarított vagyonod, ha olyan szarul élsz?
2012. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
örökség. Annyira elég, hogy vegyek egy 50-60 nm2-es panelt + legyen egy pici megtakaritott vagyonom(pár százezer). (rossz időkre).
2012. júl. 24. 18:15
 17/47 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, igenis lehet rosszabbul kormányozni, mint az Mszp és a Fidesz tette, ezt a Jobbik a hatalomra kerülése után be is bizonyítaná. Nincs normális gazdasági programjuk (az, hogy kilépünk az Eu-ból, osz' maj' lesz valahogy, az nem program), ha kormányra kerülnének, fejvesztve menekülne a tőke Magyarországról, rengeteg munkahely megszűnne, egyszerűen lekerülnénk a világgazdaság térképéről.
2012. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
83%

országszinten senkinek nem érdeke, hogy ez a horthymániás, újmagyar, látenshomoszexuális zsellérkampánia, a vérlázító kurucinfós csőcselék hátán kormányra kerüljön. olyanok vagytok, mint a leninfiúk, de komolyan. a jobbikos képviselőknek a kapa lóg a szájából a Gaudi kivételével. a kleincsanád lesz a nemzetmentő? a telerivotrilozott balóné? utcabál a kossuth téren fankadelire és hungarikára. az erőszakon kívül semmilyen ötlete nincs a jobbiknak, valamiféle ázsiai despotizmusba züllesztenének mindenkit. és hol voltatok eddig, hol voltatok 2006. előtt? és csak kihasználnak benneteket, turulbolt, szkítabolt, nemzetirock, harcospóló, nomádétel, fesztiválok, fogyasztók vagytok gumicsontokkal, kisstílű romantikus nacionalista érzelmekkel és Magyarország vergődésében saját keserű sorsotokat látjátok, ti átvert magunkfajták. zsidót még életetekben nem láttatok, soha egy rabbival nem beszéltetek, autoritárius rendszerektől várjátok frusztrációitok megoldását, hülyeségekre tanítjátok a gyerekeiteket, neologizmusokkal butítanak titeket, mert azt, hogy cigánybűnözés tudjátok hajtogatni, saját magatokon nem tudtok segíteni, titeket is sújt minden nyomor, esküdöztök a Szent Korona "pontos másolatára" tetszik minden, "ami nemzeti", de ez mind bizsu. Kinek fizetitek az adót, a hitelt, ki gazdagodik azzal, amit ti vásároltok? A túlbuzgásban lejáratjátok Magyarországot. Szerintetek egy mai franciának mi köze trianonhoz? hiába méricskéled a pártokat, attól az még nem úgy van. ti sem gondoljátok komolyan, hogy minden azért rossz, mert a többi párt csak nem becsületes, hogy itt az országvesztők nélkül tejjel - mézzel folyó kánaán lenne. Az üzletivilág, a pénzvilág, a politika nem így működik. Nem értitek a hatalom természetét és ez nagyon nagy hiba. Majd vonagábor fog leülni tárgyalni Angela Merkellel? komolyan darutollas csendőrök fognak rendetrakni? biztos, hogy össze kell veszni brüsszellel, a kisantanttal, az usával? olyan érzelmeket, gondolatokat akartok feléleszteni, ami sohasem volt a tiétek, mert ti a pártállam és a 90es évek ifjúsága, torzműveltek vagytok, akiket áltörténészek heccelnek, sámánkodtok vagy nagykereszténységet akartok, 18 éves srácok "rendpártiak", de ha lenne egy ilyen világ, ti szenvednétek a legjobban, mert hőbörögni tudtok, de az erő és a fegyelem hiányzik belőletek. melyikőtök dobná oda a nemiszervét és a lábait, hogy harcoljon a magyarságért?

még az elempébe is több fantázia szorult, mint az egész nemzeti radikalizmusba. szerintem a fidesz (sajnos) a következő választásokat még megnyeri, de az is egy katasztrófa a maga polgári "értékeivel", a semmitmondással, a délibábok kergetésével, a megrekedtséggel és elmaradottsággal. szerettek egy Magyarországot, ami már rég nincs, soha nem is létezett. Itt vagyunk egy megszállt sárbatiport tartománnyal, az egykori Apostoli Magyar Királyság romjain, betyárkultusszal, nemzetiegyüttműködéssel, a cigányok, az öngyilkosok, a munkanélküliek és a reményvesztettség országa vagyunk, aprópénzért adták el vitéz őseink csontjait és ebben ezzel a komédiával a jobbik is ugyanúgy felelős. Nekünk ezt a megnyomorított leköpött Magyarországot kell szeretnünk és nem az országot javítani, hanem először legalább a közeli hozzátartozóinknak több szeretetet adni. Az a vadkeleti dicső múltba révedés, az akkor jobb volt mentalitás, hogy a trianoni békediktátum utáni Magyarország készülődését, érzelmvilágát, közerkölcseit Kádár korának létbiztonságával együtt akarjátok viszontlátni, az szánalmas, ha el is hiszitek, hogy ez lehetséges, akkor pedig reménytelenek vagytok.

2012. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

"Szóval aki a következő választásnál, a jobbikra teszi a voksát, az az igazi magyar!"


Teszem azt, mindenki "igaz magyar" lesz, akkor lesz ugye egy sima egypártrendszer, ami ellen a Jobbik jelenleg is ágál. Azonnal megdöntheti a Jobbik saját magát, ha ugye jelenleg azt vallja, hogy ők "demokratikus" párt. Aki meg nem, aki "antimagyar", azt kiirtják, ezzel is bizonyítva a "demokráciát"? Na ne röhögtess már ezzel.


A Jobbik némely programpontjával teljesen egyetértek. A szavazói viszont... Az biztos, hogy még egy MSZP-hez képest is felezik az értelmi színvonalat telefonos segítséggel. Ezt a mai keretek között viszonylag normálisnak mondható pártot a legjobban a potenciális szavazó b*sszák el.

2012. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy vakon nyilatkoztok.


Miért gondoljátok azt, hogy minden lefele menne? Láttátok már a jobbikot?


A Gusztustalan fidesz, aki amellett hogy javítaná az országot, csak a másik pártoknál gyártja a bizonyítékot, hogy eltegyék láb alól azokat, akik útban álnak, mint ahogy orbán nyilatkozott:


"Ha megteheted hogy politikai ellenségedet eltedd az utból élj vele"- vagy valami ilyesmi.


Az LMP-t meg hagyuk! Egyszer nyal a fidesznek, egyszer az MSZP-nek, majd a DK-nak, aztán támadja a fideszt, felszólal, megmondja a magáét... Sunyi disznó mind.


Én azt mondom meg kell próbálni a Jobbikot. Ha belebukunk elbukunk, de hogy én biztos nem adom az MSZP FIDESZ LMP kezébe az országot (a szavazatommal) az már biztos.


A fidesz most tárgyalt a roma képviselőkkel, az MSZP támogatja a melegfelvonulást, mind2 elfogult álomvilágban él! A romáknak a vezetői poszton kéne eljárni a bünös romák ellen, hiszen őket minősítik le! De semmi!


MSZP-nek meg nem kéne támogatni oylan dolgokat, ami normális "hetero" emberekből kellemetlen bélsavat váltanak ki!


Csak azért jobbik, mert nincs más!

2012. júl. 24. 18:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!