Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti is így gondoljátok?

Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Ugye van 4 párt, aki szóbajöhet választáskor:


"MSZP - Fidesz - LMP - Jobbik"


(DK-nak nemsok esélyt látok).


Szóval, aki kissé elgondolkozott a dolgokon, rájöhetett, hogy a "Fidesz és MSZP" kezébe adni a dolgokat "nagyon veszélyes".


A Fideszel most szop@nk, az MSZP-vel 8-évig tettük ezt! Nekik józan ember, nem akar kormányzási lehetőséget adni, sőt szivem szerint a parlamentben sincs helyük!


Így maradt az LMP és a Jobbik, de mivel az LMP (aki követi a híreket, és nézi a parlamenti dolgokat) folyamatosan sunyul, húz az erősebb párthoz, de mikor tudja, betámadja. Olyan mint a macska megy a tej után.


Így csak az egyetlen ész érv a Jobbik maradt. Remélem ti is így gondoljátok!


Most félre kell tenni azt, hogy ki bal, és ki jobboldali! Mert nem az egyéni érdekeket kell nézni, hanem ország szinten!


Szóval aki a következő választásnál, a jobbikra teszi a voksát, az az igazi magyar!



2012. júl. 24. 17:17
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Na, te aztán nagy hazafi vagy! Elhagyod az országot ha a Fidesz vagy az MSZP nyer?

Cigányhatalom?????

MSZP támogatja a melegfelvonulást?????

2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Nézd meg gyurcsány videóját. MSZP-s hagyománya, hogy minden évben fellép a melegfelvonuláson!
2012. júl. 24. 22:20
 33/47 A kérdező kommentje:

Meg amúgy is. Nem ők hanem ti vagytok a hibásak azért, hogy MSZP meg Fidesz öli egymást. Ti mert 4 évente váltogatjátok, mintha ez ilyen rugós játék lenne. Mintha a 2 párton kivül nem lenne senki. Egyszer a jobb oldalon sülyed a hajó, másik alkalommal a ballon. Így meg nem haladunk előre... csak stagnálunk...


Igen a cigányokat meg kordában kell valakinek tartania! Tele van a városunk ahol élek! Jómodú cigányokkal, de a szegény magyarokat lopják meg! Bezzeg kocsi minden, de azé jó a magyar gázpalackját ellopni... Meg a TV-jét...


Az a törvény kéne magyarországra, mint ami Hamurappi idején. (bocs ha tévedek a neven) az a törvénytábla. Ezért már karlevágás járna...

2012. júl. 24. 22:33
 34/47 anonim ***** válasza:

Már megint hülyeségeket beszélsz. Karlevágás, meg ilyenek, ébredj már fel...


A mostani jogszabályok is teljesen jók, a probléma ott van, hogy nem egyformán alkalmazzák mindenkinél.

2012. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Lehet hogy drasztikus, de aki semmi problémát nem kavar, az ezt nem érzi.


Tudom ilyen nem lesz, csak max halálbüntetés. De ha ismered a történelmet, akkro az emberek "féltek" lopni, jogosan!


Szóval azért helyeslettem ezt az elvet:

Ha nem lopsz nem vágják le a kezed, ha nem erőszakolsz, gyilkolsz, nem végeznek ki. Ha kicsit lopsz (mint régen tyúkot) akkor többszöri kártérítésre jogosult a tulajdosos általad.


Ezek közül néhány törvényt be lehetne hozni. És a hülyének akkor se lenne joga lopni, ha lenne rá alkalma, mert félne.


"Mai törvényrendszer jó" - Ez nemigaz! Vázolom a tényeket:

- Ismeröshöz bementek, loptak egy gázpalackot, gépet, és egy tv-t. Feljelentést tettek rendőrségen, de semmi anyagi, semmi eljárás semmi sem történt. Nyilatkozva arra "Ez így kevés, hogy megtaláljuk ki volt az elkövető, nincs lezárva az ügy, de ebből valószínűleg nem lesz semmi".


- Másik: Egyik ismerösöm hazafelé térve este a munkahelyéről ki lett rabolva, és le lett ütve. (1 órás elmélet vesztéssel) feljelentést tett, de szintén nem indult semmi eljárás, elöbbi nyilatkozat hivén. Igaz csak 10.000 ft-ot és egy nagybevásárlásnyi cuccot nyert az illető.


Ez így szerintetek normális? Ilyen korrupt társaság? Aki n yomozni se hajlandó? Se újlenyomat se semmi a házban. Igenis becsülni kéne a 200.000ft-os lopást. Igenis keresni kéne dolgokat a házban, mintha gyilkosság történne. Sok esetben ekkor se érvényesül a filmekben látott "CSI" egyik lépése sem.


Szarom le hogy 12-órát dolgozok hogy megéljek, szarom le az anyagi válságot, és a forint kevés értékét. Közbiztonság kell a népnek!

2012. júl. 25. 18:21
 36/47 anonim ***** válasza:

Az, hogy ilyen esetekben nem indul eljárás, az nem a törvények, hanem a végrehajtás hibája. Na AZ tényleg egy határ fos.


Kézlevágás, halálbüntetés, stb. ha tévesen elítélnének, aztán egy év múlva közölnék, hogy hát bocs, mégse te vagy a bűnös, akkor honnan vennél új kart? Nem csak a brutalitása miatt hülyeség, hanem, mert az áldozat adott esetben nem rehabilitálható.


Nagyon remélem, hogy még nem vagy 18, idősebb korban már problémás, ha ilyeneket képes vagy komolyan gondolni.


És ezt jobbikosként mondom.

2012. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Figyelj! Azt irtam dolgokat kéne áthozni, ténylegesen ilyenre gonodoltam:


"ha ellopsz valamit, fizesd vissza 3x-osát."

"ha többszörös lopó vagy (legalább 3x elkapnak) írány 3 évre börtönbe! Hibáa csak 3 tv."


Perpill azt mondtam, kell a szigorítás. És azt, hogy én nem ellenkeznék etéren semmilyen brutalitási dologgal! Kézlevágás.. nos, drasztikus... tudom nem lesz, nem is akarom, de nem ellenkeznék ellene.



Mellesleg a halálbüntetésnek is akkor van érvénye, értelme, ha legalább az adott illető 3-5 év börtönt kap elötte (hátha kerül elő bizonyíték).

2012. júl. 25. 19:24
 38/47 anonim ***** válasza:

Ja és még valami: régebben nekem is egyfajta romantikus elképzelésem volt a középkorról, ahol ,,még rend volt".

Hát kurv@'ra nem. Háborúk, nemi erőszak, járványok, éhínségek, kínzások mindennaposak voltak. Még szerencse, hogy Magyarországon értelmes uralkodók voltak, így boszorkányüldözések pl. nem voltak. De hidd el, hogy nem szívesen élnél egy olyan világban, ahol a ,,fejlett nyugati" germán törzsek minden szempontból alulmúlták a mai putrilakó cigányokat...

Érdemes néha logikusan is gondolkozni.

2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Mellesleg már elmultam 18 :)


Egyszerűen csak szeretném a leendő barátnőmet elvinni ide-oda úgy, hogy ne kelljen rettegni attól, mikor ütnek le, lopnak ki, vagy aláznak meg elötte, esetleg bántják őt.


Perpill én 100 hogy 1x nembirnám megvédeni őt (mert betámadnak minket este) öngyilkos lennék, vagy akár még gyilkos is.


Szerinted ez jobb?

2012. júl. 25. 19:25
 40/47 anonim ***** válasza:

A halálbüntetést MAXIMUM úgy tudnám támogatni, hogy a tényleges életfogytiglanra ítélt illető 30-40 év múlva önszántából kérhesse a kivégzést.

Én tiltakoznék mindenféle csonkítás, károsítás ellen, mert nem kárpótolható az elítélt, ha ártatlan.

A többi dologgal (áldozatok kártalanítására kötelezni a bűnöst, stb.) viszont teljesen egyetértek.

2012. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!