Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik szimpatizánsok! Miért...

Jobbik szimpatizánsok! Miért gondoljátok azt hogy ha a jobbik irányítana, akkor bármi jobb lenne?

Figyelt kérdés
Nem akarok ide semmit írni,majd ha szükség lesz rá,akkor megírom kommentbe.Ne gyertek olyannal h mert ők még nem tettek rosszat,meg h jól elkapják a cigányokat...
2010. jan. 1. 13:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Rajtatok már csak nevetni lehet. Szánalmas. Szebb jövőt.
2010. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%
Miért legyenek mindig ugyanazok, mint eddig? Sír a szátok, hogy a szar fidesz meg mszp elbaszta, de ti választottátok meg őket, nem is egyszer.
2010. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
81%

Magyarország újra a magyaroké lesz! Szebb jövőt!

Aki nem velünk, az ellenünk!

2010. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
8,5 millió ember ellenetek?sok sikert!:)Az EP véletlen volt,valaki csak brahiból szavazott a Jobbikra, nem lesz ez 2010-ben.
2010. jan. 1. 14:28
 5/36 anonim ***** válasza:
64%
Takarodj az országból, magyarellenes élősködő!
2010. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Élősködő?Nem adócsalok,nem lopok,nem ölök.Azért vagyok magyarellenes mert nem vagyok szélsőjobboldali fasiszta?Majd ha egyszer valami hatalmas hülyeség folytán a Jobbikotok kerül hatalomra rohadtul rácsesztek:)
2010. jan. 1. 14:37
 7/36 anonim ***** válasza:
56%
Húzd le magad a WC-n! Oda való vagy :)
2010. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező! Te valóban komoly érveket vártál az érintettektől, vagy csak szórakozásból tetted fel a kérdést?
2010. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

14:42


Mindkettő!

Látni akartam hogy milyen értelmiségi szintje van a tisztelt jobbik szimpatizánsoknak,valamint látni hogy egyátalán ők tudják-e hogy miért,és kikért rajonganak.


Másrészt ebből kiindulva valóban azért is tettem fel a kérdést hogy halljak érveket a Jobbik mellett,hátha meggyőznek engem is (mondjuk ezt nem hiszem)

2010. jan. 1. 14:47
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok jobbikos, sőt.De úgy gondolom hogy aki még mindig a pártoskodással akarja felfuttatni az országot,az a magyar nép sírját ássa.
2010. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!