Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy 2014-ben leváltsák a Fideszt az emberek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 14:51
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ezzel a regisztrációs baromsággal az MSZP meg a divatnácik fognak a legtöbbet bukni így esélyes hogy marad a fityisz.
2012. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
60%

Annak akik azt hiszik hogy a Bokros-csomag felesleges volt:

"Az államháztartás hiánya 1994-ben a GDP 8,4%-ára duzzadt az 1993-as 6,6%-ról, majd a kiigazítás eredmenyeképp 1995-ben 6,4, a következő évben pedig 3%-ra esett vissza.

Az intézkedések látványos hatással bírtak az inflációra, amely az 1994-es átlagos 18,8%-ról 1994-ben 28,2%-ra szökött fel és a bérbefagyasztással párosulva jelentősen megkurtította a bérek és a nyugdíjak reálértékét. A reálbérek, amelyek 1994-ben 7,2%-kal nőttek, 1995-ben 12,2, 1996-ban 5%-kal estek vissza. Ennél is nagyobb sokk érte a nyugdíjasokat: a reálnyugdíj az 1994-es 5,1%-os növekedés után 1995-ben 10, 1996-ban 8,9%-kal zsugorodott. A lakossági fogyasztás, amely a bérnövekedés ellenére 1994-ben is némileg csökkent (0,2%-kal), 1995-ben és 1996-ban 7,1, illetve 3%-kal esett vissza... Az intézkedések azonnali hatásaként jelentősen lelassult a magyar gazdaság növekedése, bár az egyesek által jósolt recesszió nem következett be. Az 1994-es 2,9%-kal szemben 1995-ben csak 1,5, 1996-ban pedig 1,3%-kal nőtt a gazdaság. (Aztán 1997-ben már 4,6%-ra gyorsult a növekedés.)"

2012. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
30%
*Azoknak
2012. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

"Szeretnél talán egy kis adóemelést, mert Bajnai vagy Mesterházy csapatai ezzel kezdenék."


Egy apró kérdés. Miért Orbán mivel kezdte, sőt folytatta? Nos ezután válaszolj meg még egy kérdést, mivel is jobb ő mint a többiek?

2012. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
26%
teljesen mindegy ennek az országnak ki,vagy kik irányitják! a magyar nép SAJNOS mindig is nyafogós volt az is marad! én személy szerint horn kormány óta követem a bulikat,a gyulát megválasztották ,majd fikázták,aztán jött a fidesz torgyán faterral,ők is szarok voltak,berrobbant a köztudatba medjesy bácsi,ő is szar alak volt toltak egy gyurcsány kormányt ő sem tudta boldoggá tenni szerény kis népét,majd re boot-olt viktorunk hát most vele van ki mindenki f@sza, a következő jelölt bár még nem tudni ki ő,már is takarodnia kell csak még nem tud róla,csak nyígni tud ez a retkes nép! TISZTELET A KIVÉTELNEK! soha nem jó semmi ráfogni valamelyik kormányra hogy miatta vagyok trében ezt a leg könnyebb,el kel húzni innen akinek nem tetszik oszt cső! nem kötelező itt lakni,Canada befogadott mindenkit aki ment megvolt a lehetőség,meg sorolhatnánk hány országba lehetne menni! csak az a baj hogy seggnyaló loser-eknek tartanak minket mindenhol a politikánkat elnézve valjuk be ez nem is csoda
2012. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
40%

Már előre őrülök annak,hogy a FIDESZ marad nemcsak a köv. választáskor,hanem még néhányszor. Hiszen akik mszp-re szavaztak azok nem is emberek,s ha mégis,akkor csak formailag. Hiszen az a párt az mszmp-nek vagyis a gyilkosoknak egyenes leszármazottjai szellemileg.

Vajon akkor is odavoksoltak volna ha az ő gyereküket akasztották volna fel,mert meg akarta szabadítani országunkat az idegen betolakodóktól?

2012. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
hát kedves előttem szoló!én nem vagyok mszp-s sose voltam se mszmp-s de valjuk be van némi problémánk a betolakodokkal.....
2012. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
0%

"Már előre őrülök annak,hogy a FIDESZ marad nemcsak a köv. választáskor,hanem még néhányszor. Hiszen akik mszp-re szavaztak azok nem is emberek,s ha mégis,akkor csak formailag."

Igen azok iluminátus gyíííklények, de szerintem ormányviktor is az!

2012. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
60%
Én nem vagyok sem Mszp főleg nem Fodesz párti.Nem tudom milyen volt a rendszerváltás előtti élet de azt a saját bőrömön tapasztaltam hogy az OV. előtti 8 évben sokkal de sokkal könnyebb volt az életem és a megélhetésem!!!!!Ettől függetlenül nem szavazok sem az Mszp.re sem a Fideszre az biztos!!
2012. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
59%

Nincs, mert csak rosszabb alternatívák vannak. A komcsik annyira hülyék voltak, hogy belebuktak maguktól, a választásokig sem bírták ki. Át kellett adnia Fletónak a kormányzást a haverjának. Idióták.

A többire meg még szót vesztegetni is kár.

Ahhoz képest, hogy globális válság van, nem olyan rossz itthon a helyzet. Ismét erős a forint, a munkanélküliség se kirívóan rossz.

Az ellenzék kínjában műbalhékon csámcsog, mint pl. azeri baltás, valamelyik hülye képviselő buta kijelentése a családon belüli erőszakról stb. Mind műbalhé, vihar a biliben.

2012. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!