Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen, melegként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen, melegként van esélyem párt találni a közeljövőben úgy, hogy csak a jóval idősebb pasik jönnek be? 17/F

Figyelt kérdés
passzív vagyok és szűz
2012. aug. 8. 22:31
 1/7 lala98 ***** válasza:
persze,hogy van. :) keress olyan társaságot,hasonlók.
2012. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
homáááár riadóóóó
2012. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jin ***** válasza:
4%
Aki ferfival hal ugz mint asszonnyal az halallal lakoljon mert gyuloletesseget szit.
2012. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy passzív?
2012. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3ik ismeri a Bibliát, de az ékezeteket nem! :D Ez sokat elmond.


Mennyire idősebb pasik tetszenek? 25? 30? 40? Esélyed van persze, csak, ha párt akarsz akkor ne olyannal kezdj, aki rögtön szexelni akar. Mert az olyanból ritkán lesz tartós dolog. De egyébként még nagyon fiatal vagy, bár a te korodban én is komoly kapcsolatokat kerestem már, de még semmiről se maradtál le. Inkább ismerkedj lazán és élvezd az életet. :)


23 meleg F.

2012. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
természetesen van esélyed.de mennyivel idősebb pasik jönnek be?
2012. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van esélyed és nagy eséllyel ki fognak hasznlni
2012. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!