Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért olyan nehéz találni melegként egy velem egy korú srácot? 21/f

Figyelt kérdés
Miért keresnek sokan alkalmit? Akár biszex akár meleg a srác?
2012. júl. 3. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert olyan sokan merik bevállalni hogy melegek kb.. inkább az alkami mint hogy otthon be kelljen mutatni vagy fel kelljen vállalni hogy ők melegek ilyen világ van ennyi
2012. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Mert szerencsére még ők vannak kevesebben!
2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Utolsó 5-10% vagyis 500.000-1.000.0000 ember durván Magyarországon az LMBT emberek aránya .
2012. júl. 3. 11:03
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

mert a melegeket utálni kell don meleg


LEGYÉL HETERO ÉS KÉSZ

2012. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Olyan könnyű azt hiszed hogy hopp meg gondolod magad és heteroszexuálissá válsz? Én 2 évet jártam sráccal és csak egyszer bírtam szájra puszit adni, amúgy sajnáltam a csajt, végül ő dobott, előtte meg voltam sráccal, és ez 18 éves korom előtt történt. Ennyit lányokra való átváltásról, te miért nem probálsz azonos neművel össze jönni?
2012. júl. 3. 11:07
 6/22 anonim ***** válasza:
nabasszus, más örülne ha egy másneművel összejöhetne, te meg voltál lánnyal is, fiúval is, mégis elégedetlenkedsz
2012. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak nekem szenvedés volt az 2 év mikor a lánnyal jártam, sosem voltam vele együtt úgy. Csak a srác osztálytársammal.
2012. júl. 3. 11:12
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kíváncsi az előéletedre, nagyon NEM!

Felvilágosítani pláne nem kell, tudom, hogy közel 10% vagytok, de ez megint nem érdekel mert én nem keresem a társaságotokat, ha pedig bekóstol egy ratyi röppen a lángos

Középiskolás koromban kétszer zaklattak, és akkor még nem tudtam mit tegyek, félve elfutottam!!!

Végül pedig szerencsére a demokráciában senki nem kötelez arra, hogy szeresselek Titeket!

2012. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én nem zaklattalak, egyébként minden közösségbe előfordul 1 meleg vagy leszbikus biszex ember, és nem is ez volt a kérdésem eredeti célja " Vajon miért olyan nehéz találni melegként egy velem egy korú srácot? 21/f


Miért keresnek sokan alkalmit? Akár biszex akár meleg a srác?

" Ez volt tudtommal, és nem homofóbok válaszát várom.

2012. júl. 3. 11:17
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyedül én válaszoltam a kérdésre :D:D:D
2012. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!