Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melegként beléphetek a Jobbikba?

Melegként beléphetek a Jobbikba?

Figyelt kérdés
Nyíltan vállalom a másságom, nem reklámozom, nem látszik rajtam, de ha megkérdezik, nem tagadom. Nyilván az olyan kezdeményezésekkel, mint a homoszexualitás büntetése, nem értek egyet, de a párt fő célkitűzéseivel igen. Eddig a Fideszre szavaztam, de mostmár előttem a Jobbikon kívül az összes többi parlamenti párt leszerepelt.

2012. szept. 10. 20:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

#9 -es jól beszél, annyit fűznék hozzá, hogy a felvonulók egy nagyon szűk kisebbséget képviselnek a homoszexuális közösségben, szvsz ők a söpredék, akit a melegek is lenéznek és kiutálnak.

Mindösszesen egy nyílt elhatárolódást várnék a normális többségtől, ami eleddig nem történt meg.

Azt nem várom el, hogy az ellentüntetők között kiabáljanak, de legalább egy közleményt kiadhatnának.

Ezzel tudatva a társadalommal, hogy ne utánuk ítéljék meg a 99%-kot. Ennyi.

2012. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

Javítom: mármint, hogy ne a tangában vonulgató 1% után ítéljék meg a normális 99%-ot. :)


Abszurd, hogy a homoszexualitás szó hallatán mindenkinek a vonulás jut eszébe.

Mi is megsértődünk, ha egy jobbos tüntetés kapcsán a ballibek rögtön a "kődobáló, kukagyújtogató, randalírozó csőcselék" szavakat mantrázzák.

2012. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
97%

A fene megette , ha az aktuális pártkönyvecskéért cserébe vallani illik a szexuális hovatartozásról! Kinek mi köze ?

Vona azzal együtt csak örülhet, ha egyre többszínű lesz a pártja (+a szivárvány minden színe!), egyre inkább elkél majd a takarószín , de neked , feltehetőleg értelmes emberként minek pártosodni , belépni? Arra használnának, hogy a nemlétező toleranciájukat bizonyítsák veled . Legkésőbb 2014.-ben meg szemétre kerülsz. Ha nyernek, azért. Ha nem, azért. Mint a többi megvezetett magyar. Miért nem elég , ha szavazol ? Bármi célkitűzéssel azonosulni úgysem érdemes előbb , mint amikor biztos vagy abban, hogy a megvalósítás nem csak a retorika szintjén történhet meg.

Tudod :pofázni könnyű és Vonáék egyebet se tudnak mást!

2012. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%

Hallelujah! Ézsaiás próféta jövendölései übereltenek!

A népek olvasztótégelye ! életbiztosítás á'la Jobbik!!!

Vegetariánus megoldás !

"És lakozik a farkas a báránynyal, és a párducz a kecskefiúval fekszik, a borjú és az oroszlán-kölyök és a kövér barom együtt lesznek, és egy kis gyermek őrzi azokat;"

"A tehén és medve legelnek, és együtt feküsznek fiaik, az oroszlán, mint az ökör, szalmát eszik;"

"És gyönyörködik a csecsszopó a viperák lyukánál, és a csecstől elválasztott a baziliskus lyuka felett terjengeti kezét.

A farkas és bárány együtt legelnek, az oroszlán, mint az ökör, szalmát eszik, és a kígyónak por lesz az ő kenyere.


Bizony mondom néktek, ezekután nem röstellem majdan elhajtani a........ antiszociális szomszédomat!

Megkérem szép szóval , álllljon be a gádzsók közé a Jobbikba halmozottan hátrányos helyzetű skinheadnak!

2012. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%

A kimaradt betűt utólag küldöm : "t"

tegye helyre ,akinek hiányzik! :-))

2012. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Sz1u ***** válasza:
58%

14:46 Peregrinus


"A kimaradt betűt utólag küldöm : "t" "


A 14:30-as válaszodban remélem nem a "pártosodni" szóra gondoltál "t"-nélkül az "értelmes emberként minek pártosodni" mondatrészben! :) :) :)

2012. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem arra gondoltam , effajta célozgatás nem tartozik az én világomhoz!

Gyik-es net-társ üzenetéhez küldtem toldást, ide :

"Ézsaiás próféta jövendölései überelte_nek!"

Legyen kirekesztésmentes , szép a napotok! :)

2012. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

valószínüleg, sok meleg van a jobbikban csak nem vállalják.

én füveset ismerek, akinek még valami pozíciója is van náluk, pedig hivatalosan a drogok ellen vannak

2012. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
81%

Én a törvényteverezet szerint 9 évet kapnék, mert élettársi kapcsolatban élek egy másik férfival, amiről a kiskorú rokonaim is tudnak, mivel a párom is a családhoz tartozik.


Melegek! Ti hány évet kapnátok, ha életbe lépne a törvény?

2012. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%

"mivel a párom is a családhoz tartozik."


Mi az, hogy a családhoz tartozik?

Vérrokon?

Jesszusom...

2012. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!