Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen miniszterelnök Orbán...

Milyen miniszterelnök Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Nem értek a politikához, és nem vagyok naprakész országunk dolgaiban. Mostanában úgy veszem észre, hogy Orbán Viktort és a kormányt egyre több támadás éri. Én kezdettől fogva pozitív attitűddel viszonyultam az ő személyéhez, és nem értem ezeket a támadásokat. Szeretném ha leírnátok, hogy mi kifogásolható vagy éppen dicséretes a miniszterelnökben és a kormányában. Tudom, hogy ez a téma heves érzelmeket vált ki sok emberből, de szeretnék kérni mindenkit, hogy kulturált és objektív módon folyjon a válaszadás. Köszönöm.
2012. nov. 4. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség itt ilyen kérdést feltenni. Itt vagy állatiasan gyűlölik, vagy feltétlen hódolattal imádják, szóval józan válasz nem lesz egy sem, maximum egy-két kulturáltabb, de azok is érzelmi indíttatásúak.
2012. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Komplikato ***** válasza:
100%
"Rendes gyerek, ... csak ... morálisan ingoványos."
2012. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értek a politikához, és nem vagyok naprakész országunk dolgaiban."


Szerintem most is rossz helyen próbálkozol! Ha meglátogatsz egy-két blogot, fórumot, sokkal több lesz az ismereted!

2012. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Mivel egyre több érzékeny dologba kell belenyúlni ami az emberek megélhetését erősen korlátozza ezért természetesen egyre több támadás is éri. Ha a változtatások miatt nem változik a életnívód, akkor "jónak" minősítik ha kevesebb marad a tárcádban, akkor "nem jó" a minősítés. Lehet, hogy jó amit csinál de nem igazságos.


Ökörköri

2012. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Komplikato ***** válasza:
91%

"Nem értek a politikához, és nem vagyok naprakész országunk dolgaiban."


Versus


"Mostanában úgy veszem észre, hogy Orbán Viktort és a kormányt egyre több támadás éri. Én kezdettől fogva pozitív attitűddel viszonyultam az ő személyéhez, és nem értem ezeket a támadásokat."


Akkor érthető ha nem érted, de biztos nem itt most pótlod be azt, ami lehetővé teszi a megértést.


"Szeretném ha leírnátok, hogy mi kifogásolható vagy éppen dicséretes a miniszterelnökben és a kormányában."


Nem írom le. nem azért mert gonosz vagyok vagy nem akarok segíteni, több ezer oldalon leírták, ahogy fentebb írták tessék utánaolvasni. Nem fogom megkeresni a millió cikk és téma között a legjobbakat helyetted és bemásolgatni. Másrészt a lista hosszú, nagyon hosszú, több oldalnyi.


Javaslom keress rá a "Matolcsy arany hajója" c. videoklipre és próbáld meg értelmezni a szövegét.

2012. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Komplikato ***** válasza:
90%
4-es, nem rinyálna mindenki a megszorítások miatt, ha olyan gazdasági intézkedéseket látna bárki, ami működik és nem ront a helyzeten. ilyen viszont nem sikerült elmúlt 2.5 évben. És mindezt olyanok teszik akik lehazudták a csillagokat az égről, hogy nem lesz megszorítás. Ja és a megszorítás fura módon pont a legcsóróbb felét érinti a lakosoknak ... Szerintem nem vicces, hogy 4 millióan a létminimum alatt vannak.
2012. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Olyan aki csak úgy tesz tönkre mindent ahogyan tud. Gondoljunk bele, amióta hatalomra került, sorban vág tönkre mindent, először ugye mindent jól megadóztatott amit fel sem sorolok mert úgy is tudja mindenki, akkor ugye jöttek a megszorítások a 27% os áfa, a forint harmat gyenge lett, csoda hogy 300 alatt van most. Munkahelyeket ígért, de nem látok változást, ezeket is közmunkával akarja megoldani havi 40-50 ezres keresettel amiből csoda ha valaki a számláit betudja fizetni aztán haljon éhen kb. Azt ígérte senkit nem tesz az utcára, igen, ugyanúgy vesztik el az emberek az otthonukat, mert nem tudják fizetni a hitelt, nincs munkájuk,l nincs pénzük. Arról ne is beszéljünk hogy a gazdasághoz sem ért semmit, annyi jó földünk van simán ki lehetne használni, újraindítani egy csomó üzemet, ha a megszorításokból bejövő pénzt erre fordították volna a zsebrevágás meg a hülyeségük helyett akkor egyből több munkahely lenne, több pénze lenne mindenkinek, mindenki jobban megengedhetné magának a magyar termékek vásárlását mert ugye a külföldi olcsóbb és inkább azt veszi mindenki de ez van érthető is. És még egy csomó más. Idióta törvények, új alkotmány, de minek?

Sajnos ez megy itt és minden embert tönkrevág anyagilag, meg idegileg, és csodálkozik hogy mindenki sorban hagyja el az országot.

2012. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

"Milyen miniszterelnök Orbán Viktor?"


Röviden mondom :Hazug.

2012. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
milyen?? Hát olyan lassan, mint Rákosi pajtás. És ő, mint tudjuk remek volt.. Bárcsak Viktorunk is már a múlt lenne. Erre nagyon sokan várnak. Hogy történelem legyen. Ja, meg arra is, hogy mindezt túléljük.
2012. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom miért cifrázzák ennyire, ami szar az szar. Nem kell túlbonyolítani, szar.
2012. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!