Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen miniszterelnök Orbán...

Milyen miniszterelnök Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Nem értek a politikához, és nem vagyok naprakész országunk dolgaiban. Mostanában úgy veszem észre, hogy Orbán Viktort és a kormányt egyre több támadás éri. Én kezdettől fogva pozitív attitűddel viszonyultam az ő személyéhez, és nem értem ezeket a támadásokat. Szeretném ha leírnátok, hogy mi kifogásolható vagy éppen dicséretes a miniszterelnökben és a kormányában. Tudom, hogy ez a téma heves érzelmeket vált ki sok emberből, de szeretnék kérni mindenkit, hogy kulturált és objektív módon folyjon a válaszadás. Köszönöm.
2012. nov. 4. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok demagóg intézkedést hoz az Orbán kormány. De hogy egy példát is mondjak a sok közül...megszüntetné a választások előtt a pártok állami támogatását. Ez is egy népámítás,mert persze tetszik a népnek, hogy a sok élősködőtől megvonják a pénzt. Mert ugye ez jön le az embereknél. De a lényeg az ez az intézkedés csökkenti az ellenzék erejét, ugyanakkor leellenőrizhetetlen módon pénz forrásokat szabadítanak fel a fidesz számára.Oszt annyi.


Ökörköri

2012. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Számomra nem szimpatikus, habár annak idején sajnos rá szavaztam - megbántam. Azt kell, hogy mondjam, nekem nem jön be az állandó kereszténykedése, sőt az sem, hogy szerinte a nyugat haldoklik. Akár igaz, akár nem, ezt nem ő fogja megmondani, ő kis hal a vízben. Az sem tetszik, hogy az előbbiből következően a keletet élteti és másolja őket, hiszen keleten eléggé hétköznapi a diktatúra. Az sem meggyőző, hogy annak ellenére, hogy harcoskodva kipaterolta az IMF-et, mégis ő volt az, aki visszahívta a szervezetet, sőt állandó hazugságokkal hergeli a népet (jóllehet az IMF nem a mikulás, nem szent, de mégsem ők a sátán) ellenük. Legutóbb ki is derült, hogy az Orbán által közölt IMF követelések nem valósak. Az meg tényleg mindennek a teteje, hogy a szegényeket sarcolja leginkább, hisz a hatalomra kerülésért sok pénzeszsákkal lepaktált, így őket nem kötelezheti a méltányos és igazságos közteherviselésre. Remélem finoman fogalmaztam.
2012. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örültem, hogy mindenki "kulturáltan" válaszolt. Számomra mindez tanúságos volt, és azt hiszem ideje lenne felelős és tudatos magyar állampolgárrá válnom.
2012. nov. 4. 18:59
 14/16 titak ***** válasza:
36%
Mint egy közép-jobboldali párt miniszterelnöke nagyon jó. Baj csak az, ŐK nem az egyszerű embereket képviselik. Sajnos/vagy nem, de az én szimpátia listámon már nem kapott helyet.
2012. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyen miniszterlenök a következő? és a következő,és a következő? És az előzők,az a három darab? Nem fárasztom magam a nevük írásával. És lesz valaha miniszterelnök akire nem mondotok kígyót,békát tücsköt,bogarat,hanem mejd egyszer ezt: "Hát ami van az sajnos nem jó,de hát a mostan körülmények között...
2012. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 blade0810 válasza:
A mi drága miniszter elnökünk addig nem nyugszik míg teljesen tökre nem teszi a magyarokat.A vérünket szivja.Azonnal le kellne váltani.Meddig türjük még ezt nem tudom. Teljesen a csöd széleén áll Magyarország és a magyarok is. :(
2012. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!