Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik nem náci, és nem...

A Jobbik nem náci, és nem antiszemita, ugye?

Figyelt kérdés

Ugye, ti sem hiszitek el nekik ezt az álszent dumát?


[link]



2013. máj. 25. 23:43
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
37%
Akkor ugye nem baj ha a balos pártokat a fröcsögő alacsony IQ-jú hungarofób, retekklubbámuló hiíveikhez hasonlítjuk akik a devianciát pátyolgatják?
2013. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
54%

"Neked is jogod van ostobának lenni."


Ja aki nem a bukott liberó-kapitányokra szavaz az már "idióta"? Szóval csak az a "szabad véleménnyilvánítás" ahol a balos maszlagot fújják.


És ezek a tüntizők gondolom a nem tetszésüknek adnak hangot, hogy egy abszolót velünk nem szövetséges ország beleszól még a törvényhozásunkba is, de ha a határontúliakról van szó akkor egyből ezt hangoztatjátok, hogy "bele avatkozunk más ország belügyébe". Kicsit kilóg a lóláb! :D

2013. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

1. Aki szerint teljesen normális, sőt kívánatos, hogy egy társadalom széles rétegei szimpatizáljanak rosszindulatú, tömeggyilkos, háborús eszmékkel, azt nem nagyon tudom épelméjűnek minősíteni, és nem azért, mert másként gondolkodik, mint én.


2. Abból, hogy megvetem a Jobbikot és általában a nyilas gondolkodást, hogyan jött le itt némelyeknek, hogy liberális lennék? Soha nem voltam liberális.

2013. máj. 26. 12:03
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

Izraelen miért nem vagy akkor felháborodva, ha annyira elítéled a rasszizmust?

Ensz felszólítások, tiltott fegyverek használata, gyerekek lemészárolása stb.

Hmmm?:)

2013. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Feleslegesen próbáljátok terelni a témát. Látom, hogy nincsen érvetek, tehát elismeritek, hogy ti és pártotok egyaránt antiszemiták vagytok.
2013. máj. 26. 12:48
 27/50 anonim ***** válasza:
60%
Nincs igazad kérdező. Te egy elmebeteg vagy! Na ehhez mit szólsz. Ha valaki nem úgy gondol valamit, ahogyan te. Az már rögtön náci. Na hát akkor szerintem te egy elmebeteg vagy. Mert nem úgy gondolod ahogyan én.
2013. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
74%
Itt te tereled a szót, miért is nem mersz Izraellel kapcsolatban véleményt nyilvánítani?:)
2013. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

"Nincs igazad kérdező. Te egy elmebeteg vagy!"


Én nem támogatok olyan pártokat és eszméket, amelyek népek gyűlöletén alapulnak, és céljuk más népek ellehetetlenítése, kiirtása.

2013. máj. 26. 12:52
 30/50 A kérdező kommentje:

"Itt te tereled a szót, miért is nem mersz Izraellel kapcsolatban véleményt nyilvánítani?:)"


Mert nem élek Izraelben, nem érdekel Izrael, és nem tartozik a tárgyhoz.

2013. máj. 26. 12:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!