Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik nem náci, és nem...

A Jobbik nem náci, és nem antiszemita, ugye?

Figyelt kérdés

Ugye, ti sem hiszitek el nekik ezt az álszent dumát?


[link]



2013. máj. 25. 23:43
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

"Az MSZP és az SZDSZ idekeverése ugyancsak terelés, mert semmi közük a témához."


Húúha, nehezebb az ügy, mint gondoltam. Na figyelj kérdező, akkor elmagyarázom úgy, hogy te is megértsd. Az MSZP-SZDSZ-t azért hoztam fel, mert a gondolkodás módod, és "érvelésed" olyan, mint övék. Érted? Érted már? Olyan, az "érvelésed", mint az övék, holott állítod, hogy nem vagy liberális.


Téged már megcáfoltak itt sokan, de te nem írsz Izrael agresszív és rasszista bel-és külpolitikáról, arról nem is beszélve, hogy milyen szellemi kopárságra utal az, hogy egy pártot (mindegy melyiket) a szavazók és az összképet tekintve úgymond "jelentéktelen" helyi tagokról ítélsz meg/el.

2013. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

"Az MSZP-SZDSZ-t azért hoztam fel, mert a gondolkodás módod, és "érvelésed" olyan, mint övék."


A Jobbik pedig olyan, mint a képviselői, a holdudvarában levő személyek, a médiája, a szervezetei és a szavazói.


Toroczkai, Hegedűs, Budaházy, Zagyva, meg a többi (ál)szenteskedő Martens-bakancsos álhazafi.


Teljesen világos és nyilvánvaló ezen alakok szellemisége, és aki rájuk szavaz, őket támogatja, az azonosul a gondolataikkal is. Itt, ezen az oldalon senki nem írta, hogy Jobbik szimpatizánsként elutasítja a cikkben belinkelt oldalakon megjelenő szennyet. Te sem írtad. Akkor ne rángasd már ide az MSZP-t.

2013. máj. 26. 17:25
 43/50 anonim ***** válasza:
59%
Toroczkai, Hegedűs, Budaházy, Zagyva egyenként is több tiszteletet érdemelnek, mint a Fidesz, MSZP, SZDSZ tagjai együttvéve. Ők ugyanis szeretik a hazájukat, nem pedig ellene dolgoznak, a zsidó nagytőke javára. Főként Budaházy, akit én hősnek tekintek, mert ártatlanul ült börtönben a hazájáért.
2013. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
jó: én írom. Elutasítom a linkelt szennyet. És provkációknak tartom az ilyen"zászlótiporást" meg hasonlókat. Meggyőződésem, hogy vagy provók, vagy IQnukuk. 1-2 egyetemistát is megismerhetnél, nem ilyenek. Vona sem.
2013. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

"Itt, ezen az oldalon senki nem írta, hogy Jobbik szimpatizánsként elutasítja a cikkben belinkelt oldalakon megjelenő szennyet. Te sem írtad."


Szerintem fontosabb problémák is vannak az országban, minthogy egy Jobbik helyi szervezet mit rakott ki a face-re. Ezért értelmetlennek találom ezt az elhatárolósdit. De ha már itt tartunk: Majd akkor várd, hogy elhatárolódjon bárki is a akár ettől a cikktől, ha te is válaszolsz az Izraellel kapcsolatos dolgokra, és az álláspontod leírod róla.

2013. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

"A Jobbik nem náci, és nem antiszemita, ugye?"


Na és mi van, ha az?

2013. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

túl van ez már ragozva.

bíróság kimondta, hogy nem náci.

ha nem tetszik, nem szavazol rájuk, ott van neked az mszp fidesz lmp.

csá

2013. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
93%
A legjobb semelyikhez sem tartozni :) Bár így is befognak téged valahová sorolni, hiszen anélkül nem mondhatsz ki egy mondatot, hogy ne liberális légy, esetleg valami hasonló. Annyi szükségünk van a pártokra, mint egy parasztbácsinak a legújabb okos telefonra. Ez ezt mondja a másik azt..mégsem jó soha sehogy. Persze tartozni kell elvileg valahova,de én inkább nem foglalkozom ezzel.
2013. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
62%
Nem nézem meg a linkedet... Viszont... Leszarom, hogy a Jobbik milyen nézeteket vall! Mert ha antiszemita, akkor van rá oka, aranyapám! Én is az vagyok! És? Mi a f*sz van akkor?! Elsírod magad, vagy mi?! Hisztizz csak, nyald a zsidók s*ggét! "Csám-csám"... (-.-') Vona Gábor Úr az utolsó mentsvára a magyarnak! Ha benne is csalódunk, akkor így jártunk! De neki is meg kellene adnunk az esélyt!
2013. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
62%
Inkább antiszemita legyen, mint antimagyar, ahogy a többi párt!
2013. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!