Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondja az Együtt 2014,...

Miért mondja az Együtt 2014, hogy nem kell ide rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
Igaz ők csak emelni tudták, mondjuk az MSZP színeiben. (Igaz mit várunk tőlük, hiszen eredetileg ők is MSZP-sek.) Egy követ fújnak ezek mind. De ők nem 10 %-al emelték ám! Átlagosan 25%-al! Most meg ők papolnak csökkentésről.

2013. júl. 18. 16:36
1 2 3 4
 11/31 lindmayer ***** válasza:
97%

a rezsicsökkentés tényleg jó dolog: jó kis propaganda, de ha neked nem tetszik, akkor a különbözetet befizetheted az államadósság-csökkentő alapba( ha még meg van)

talán azért mondják, hogy nem kell, mert egyrészt a nagy multik érdekeit képviselik, másrészt meg nem a rezsit kell csökkenteni, nem is növelni, ahogy a maszop tette, hanem a gazdaságot kéne lendületbe hozni, ami öszintén megvallva nem könnyű feladat, és ha sikerülne, akkor növekedne a fizetés, és akkor könnyebben ki tudnák( a nem emelkedő) rezsiköltségeket fizetni az emberek


az anonimitásról: itt nem az a lényeg, hogy kitesszük a valódi nevünket, hanem, hogy beazonosítható legyen, hogy korábban mit is mondtam, így a későbbiekben ha mondok egy többértelmi kijelentést, akkor, azok akik emlékeznek egy(több) korábbi hozzászólásomra, azok emlékezhetnek rá, hogy miket mondtam\írtam, vagy egyáltalán fogják tudni, hogy érdemes-e velem leállni vitázni, vagy én is csak egy ilyen megmondó-ember vagyok

2013. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%
az a baj hogy a rezsicsökkentés nem rezsicsökkentés aki kicsit is tanult megmondja, de ha nem akkor akármelyik közgazdász, egy olyan szintű demagógia uralkodik ami egyszerűen kellemetlenné teszi az egzisztenciát ebben az országban
2013. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
7%
A rezsicsökkentés nem jelentett a kormánynak plusz kiadást, ameddig a szolgáltatók hajlandók elviselni, hogy kevesebb profit mellett tevékenykednek addig oké. A nyereségüket meg eddig se fordították túlzott mértékben infrastruktúra fejlesztésbe, úgyhogy szerintem nem gond, hogy nem lopják ki az országból, inkább marad a népnél.
2013. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 MolotovPunk ***** válasza:
30%

Azért,mert a rezsicsökkentés az egy nagy átverés.Ha igaz lenne még akkor is lóf_sz lenne.Viszont hazugságra épül.Ami keveset adnak,azt más dolgokkal (adókkal) vissza is veszik szépen.

Az áfát csökkentsék inkább meg a béreket emeljék meg.

2013. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
De még mindig jobb az MSZP-nél.
2013. júl. 18. 20:50
 16/31 A kérdező kommentje:
Ja és az ellenzék nyíltan megvonná a családi adókedvezményt is.
2013. júl. 18. 21:03
 17/31 A kérdező kommentje:
Mármint MSZP, DK
2013. júl. 18. 21:03
 18/31 A kérdező kommentje:
Egy kissé érdekes (és unalmas) hogy mindig azzal indokolják állásfoglalásukat, mert szerintük amit a FIDESZ csinál az mind csak a gazdag embereknek kedvez. Röhejes érvek... Nem tudják bevallani, hogy ők cseszték tönkre az országot (itt egy jó kis videó is: http://www.youtube.com/watch?v=2cX80z6TRc0
2013. júl. 18. 21:07
 19/31 acelsziv ***** válasza:
71%

Kérdező: Mi volt a célod a kérdéssel?

1: Mások véleménye érdekelt?

2: Kampány a baloldal ellen?

3: Kampány a fidesz mellett?

Mert eddig a 2-3 teljesül a te hozzászólásaidból ítélve.

2013. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 acelsziv ***** válasza:
91%
Még valami. Az, hogy a hozzászólók jó része átverésnek tartja ezt a rezsi -mizériát nem azt jelenti, hogy a legkevésbé is egyetértenénk baloldal dolgaival, módszereivel és szemétségeivel. Ők is inkább romboltak, de ami most folyik az sem építés csak Patyomkin akció.
2013. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!