Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tisztelt Fidesz hívők! Szerint...

Tisztelt Fidesz hívők! Szerintetek eddig milyen jó és rossz döntéseket hozott eddig a mostani kormány?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jó döntés: túlzott iskolai hiányzás esetén a CSP felfüggesztése.

Rossz döntés: összes többi.

2013. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 solking válasza:
Egyik kutya másik eb. Tökmindegy ki kerül kormányra. Csak az arc más, a hozzáállás nem változik.
2013. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Sajnos volt egy pár elhiházott intézkedés, de még mindig jobb mint a régi a nagy dolgokat soha nem értik és nem népszerű. A megszokottól eltérőt ördögtől valónak tartják pedig csak ez visz előre. Természetesen lehet más véleményetek amely a Ti ismereteitek szerint igaz, de az jelentkezzen akinek van hatékonyabb új megoldása a problémákra. Köszönettel
2013. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Van, pl a Jobbik programjában számtalan alternatív megoldás található, olvassatok bele.
2013. szept. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Novák József válasza:

Hát a jók: a Felcsúti stadion, és a kötelező pénztárgépcsere

aminek annyi értelme van az ország szempontjából mint a felcsúti stadionnak.

Rosszak: az összes többi!

A néha román diktátor is építtetett a szülőfalujában egy

stadiont,-de Teddy szerint,. legalább 13 falut összecsa-tolt, és az így kialakított "városban merte csak megtenni!

A mi Viktorunk bátrabb?!

2013. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Csacsu válasza:

Nem jól kezdted a kérdést. Provokatív hangzatot kelt.Nem fideszhívők, hanem polgártársak. Itt a probléma a mi kis társadalmunkban. Ahelyett hogy egy nemzetként viselkednénk, egymással vitatkozunk államfőink, politikusaink cselekedetein. Ez a legnagyobb kapaszkodó amibe az EU csimpaszkodik. Én szeretem az országomat és tisztelem minden honfitársamat aki a jobb életre vágyik és tesz is érte. Teljesen politika mentesen írom a mondanivalómat neked. Most egy másik irányba haladunk és meglátjuk mi lesz belöle. 33 évesen 18 év munkaviszonyom van. Eddig is sokat dolgoztam és szerintem ezután is sokat fogok. Vágyom a jobb életre mint mindenki.

Tisztelettel: fideszhívő

2013. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Szabolcs42 válasza:

Amiért rohadtul pipa vagyok a Fideszre:


A sok mocskos hazaáruló, tolvaj liberális és bunkó kommunista szemét, akik eladták az országot és nyakra-főre vették fel a hiteleket még mindig szabadlábon van! Sőt, ott pofázik az összes újságban, hírportálon, TV műsorban!


Impotens Fidesz.


(leszögezem, nem vagyok Jobbikos, azok színvonala gyakorlatilag a magyar celebvilág szintjén van)

2013. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"A sok mocskos hazaáruló, tolvaj liberális és bunkó kommunista szemét, akik eladták az országot és nyakra-főre vették fel a hiteleket még mindig szabadlábon van! Sőt, ott pofázik az összes újságban, hírportálon, TV műsorban!"


Én általában ezt a szöveget a baloldalra hallottam az elmúlt jó pár évben, elképesztő, hogy milyen pofátlan módos hasznosítják újra egyesek a szidalmakat, a másik oldal ellen :D

2013. szept. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Fidesz szavazó vagyok és az almúlt években sem csalódtam a kormányban. Aki azt írja, hogy tök mindegy, ki van hatalmon, az nem ért semmit és nem is hisz semmiben. Az sajnálatra méltó.

Mit tett a Fidesz jól? Pl. tíz százalék alatt van a munkanélküliség (ez jó), majdnem négy millióan vannak állásban (ez jó),rekordalacsonyságú az infláció (ez jó), nincs IMF hitelünk így nem diktál nekünk az IMF (ez nagyon jó. Emelkedik a pedagógusok bére, javul az orvosok fizetése, csökken a kamat, a devizahitelesek mentése továbbra is folyik. Ez is jó! Rezsi csökkenése nagyon jó! Lecsökkent az önkormányzatok adósságállománya.

Persze ennél sokkal többet kéne illeve kell tenni, de aki gondolkodik, annak érthető, hogy nem lehet évek alatt felhalmoozott hibákat egyszerre helyrehozni. Az irány jó, de még nem értünk az út végére. Én inkább jónak tartom az eddigi kormányzást, mint rossznak, bár vannak rossz döntések is. De több a jó, és ezt mindenképpen értékelni kell.

2013. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!