Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki szeretne változtatni?

Ki szeretne változtatni?

Figyelt kérdés

Szeretnék pártot alapítani és olyan emberek jelentkezését várom,akik erősek,céltudatosak és nem hátrálnak meg !

Erőskező és elszánt embereket várok!

Elegem van ebből a helyzetből és szeretnék tenni valamit mielőtt teljesen tönkremegy a hazánk!



2013. szept. 22. 12:36
1 2 3
 21/28 Ozmium42 ***** válasza:

Megtippelem, hogy a neved Nagy Gábor. Ha nem, helyesbíts!


Szeretném tudni a szüleid, a nagyszüleid és a dédszüleid nevét is, de ha tudod tovább folytatni, az nem baj!


Én így kezdem a képviselőjelöltek rostázását.

2013. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nagyszüleim és dédszüleim Csanádpalotáról származnak ,de egyébként ennek nem érzem fontosságát!


Itt arról van szó hogy változás kell de sürgősen mert ez a helyzet tarthatatlan!

Teljesen független és új alapokra kell helyezni mindent!


Egy olyan "rendszert" igazából életstílust ami idegen az eddigiektől,mert az eddigi rendszerek nem vezettek sehová és egy ingatag alapokra épített rendszer olyan mint a ház előbb utóbb összedől csak idő kérdése!


Ehhez nagyon nagy erő és teljesen új életszemlélet szükségeltetik,mert ez a világ a vesztébe rohan!


Nem hiszem hogy bárki is szeretne tudatosan tönkretenni az ő és utódjai életét!


Hihetetlen,hogy tanult iskolázott emberek merik állítani azt hogy ők komoly és megfontolt emberek akik ésszerű és biztos döntéseket hoznak.

2013. szept. 24. 18:36
 23/28 anonim ***** válasza:

Jó az ötlet kb, 8 éve én is ezen gondolkodtam, mint te. Mondjuk én el is kezdtem kidolgozni.

El is kezdtem körbejárni a dolgokat. Aztán elég komoly falakba ütköztem.

Csak egy a baj, az emberek a nagy nevekre szavaznak. Akiknek van fix táboruk. De ahhoz idő kell, hogy ezt felépítsd, mondjuk nézd meg a jobbikot. Ők se egy egy-két év alatt építették ezt fel.

Mondjuk ha lenne havi szinten 2-3 millió forintod, amit erre el tudnál költeni, 4-5 év alatt komoly ember lehetnél a parlamentben. De ez nem megy egyik napról a másikra. Ez idő. Plusz ismerned kell jó sok embert, ha húsos fazék közelébe akarsz jutni. És előtte nyalni kicsit.

Vagy tudnod kell az elején szavazatokat venni.

Hidd el lezongoráztam elég sok variációt polgármestertől parlementi képviselőig. Nem könnyű elindulni. Pénz nélkül meg lehetetlen.

A hazánakat meg 23 év kirárulták a pártok, privatizáció címén, mára csak romok maradtak, meg nyugati függőség.

Amúgy az EU-ból kilépés, hosszú távon jó lehet, de rövid távon olyan gazdasági hatásai lehetnek, amik teljesen padlóra nyomják a gazdaságot. Gondolok itt az euró forint árfolyamra. Gondolom téged nem érdekel ez. Csak a legtöbb ember vesz valamilyen formában papírt, ezek mind kintről jönnek. Így a cukor is. És a benzin is.

Most egy komoly tisztógatás után az euró minimum 2-szeresére emelkedne, vagyis minden duplájára nőne. Lenne 400-600 ezer munkanélküli a multik nélkül. Te ebből 50 ezernek adnál munkát. Most gondold el, 900 forintos benzin mit eredményezne, meg 600 ezer munkanélküli?

Szerintem a Kossuth téren húznának fel téged nagyon hamar.

Nagyon hamar szarrabbul élnénk mint Észak-Korea.

Sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Lehet Orbánéknak szóltak, ha bedöntik ezt a deviza hitelt, akkor ezek a bankok spekulálni fognak az ország ellen. Vagyis lenyomják a gazdaságot. Van annyi pénzük, hogy ezt könnyen megtehetik.

2-3 év volt talán egy ilyen komolyabb spekuláció az ország ellen, Frei írt róla egy könyvet.

Nézd meg mit tett az EU a göröggel, 2 évig nyomatta a sajtóban, hogy milyen rossz helyzetben vannak. Barátaim élnek, kint és dolgoznak. Azt mondják nem igaz, amit a híradóban mondanak. Nézd meg mennyire ment tönkre az ország, mára ténylegesen.

2013. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak az itthoni zsarnoksággal kell megküzdeni,de a külföldi betolakodókkal is!"


Kösz, inkább kihagyom...

2013. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Teljesen független és új alapokra kell helyezni mindent! "


Ehhez, viszont háború kell, ami globális. Ebbe meg sokan nem mennének bele.

2013. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"a bankok spekulálni fognak az ország ellen"


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


SPEKULÁLNI FOGNAK AZ ORSZÁG ELLEN :D

2013. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy próbálkoztál,de lehet rossz módon!


Van egy közmondás: Ki kardot fog ,kard által vész el!


Ismered?


Ez azt jelenti ki harcol,az nem jut célra!

Erőszakkal nem lehet emberekre erőltetni semmit!


Az emberek belső igazságukat kell megerősíteni amit már régen elvettek!

Nincsen rabszolgaság?

Jogilag így van,de mivel nem határozták meg kellőképpen a rabszolgaság fogalmát!


A rabszolgaság nem csak arról szól hogy gyapotszedő rabszolgaként végzed és adnak vesznek mint egy kiló kenyeret!

Nem a rabszolgaság az is mikor valakire ráerőltetik a mesterségesen keltett körülmények,hogy minden idejét szürke egérként leélve reggeltől estig dolgozzon,hogy a felsőbb 2-3%-nak legyen miből nyaralni és fogadásokat tartani! Nem azt jelenti hogy dolgozni nem kell,hanem azt hogy az értelmetlen és céltalan munka nem szolgálja a köz érdekeit! Leéled az egész életedet a "munkatáborokba" ahová igazából önként mész,de mégsem mert különben éhen halsz! Az alapvető jogok,mint az élethez való jog ezáltal nincsen biztosítva! Igazából nem sokban hasonlítasz a gyapotszedő rabszolgához! Téged is adnak vesznek,csak itt úgy hogy ahol több pénzt adnak "érted" a munkádért oda mész dolgozni!

2013. szept. 25. 15:23
 28/28 anonim ***** válasza:

Na kedves kerdezo hogy all a partalapitas? A kerdesed ota eltelt 2,5 ev a Fidesz nyert ujbol, es fog 2018 ban is.

mi lett a nagy tervekkel? jelentkezok hijan elmaradt?

Hat ezt mondtuk itt paran mar a legelejen;-))))

2016. jan. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!