Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan valaki, aki eldöntöt...

Van olyan valaki, aki eldöntötte, hogy változtatni szeretne magán? Hogy fogott hozzá?

Figyelt kérdés

Butának tűnhet a kérdés, de én eldöntöttem, hogy változtatok a külsőmön kezdésként.

De a belsőt hogy lehet átformálni? Határozottabb és magabiztosabb szeretnék lenni.

Hogy kellene hozzáfogni? Könyvek vannak ezzel kapcsolatban?


2011. dec. 11. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Fogj hozzá a külsőd megváltoztatásához, nagy kitartás kell hozzá, de nem lehetetlen, többek közt nekem is sikerült, belsővel már bonyolultabb a helyzet, járj társaságban beszélgess emberekkel, hülyén hangzik tudom, de az is fontos, hogy pozitív külső hatások érjenek (megdicsérnek stb. :) ) Az is növeli az egódat, de ha ez történne a makacsságod ne tartson vissza, hogy úgyis csak hazudik, hanem fogadd el azt a pozitív véleményt amit mondanak rólad (sajnos a pozitív kritika nekem nem sikerült) Na de összefoglalva, dobd fel a külsődet és éld az életet amíg fiatal vagy :)
2011. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én változtam már meg. először leselejteztem a barátaimat 50 ből maradt öt kb de nem muszáj csak ha akarod. majd külső rocker lettem, zeneileg. öltözködés kicsit rockos de nem túlzás. majd költözködés. nekem ez bejött neked nem garantálom

belsőre nem kellet nagyon. fel év és új életem lett és szeretem

2011. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. dec. 12. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az arcom állítólag nem gáz, de a testemmel (jogosan ) nagyon nem vagyok megelégedve. De úgy döntöttem adok még egy esélyt magamnak mielőtt öngyilkos lennék. Jövőre veszek magamnak egy éves uszodabérletet ahova naponta-kétnaponta járok majd, és ha jobb lesz az idő, akkor busz helyett bicajjal. Valamint ha anyagilag összejön akkor szeretnék egy végleges hát szőrtelenítést is csináltatni. Talán ha elégedettebb leszek a külsőmmel, lesz némi önbizalmam. Nem adom fel egyelőre.
2011. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!